Login: Jelszó:    Regisztráció
 <<  1  21  41  61  81  101  121  141  161  181  201  221  241  >>

Téma Létrehozó Hozzászólások Utolsó hozzászólás
p96 vs cgx! neongod (neongod) 45 Reynolds (reynolds)
2004 november 23. kedd 09:47
Legyen-e fYaNICA #5? LouiSe (LouiSe) 41 DeT(r)oX (DeToX)
2004 október 5. kedd 00:33
100. topic a fóRumon. +1 sör a Laynak! Saughassy (sau) 18 B. Szilveszter (bszggg)
2004 június 15. kedd 14:39
Vélemények az AmigaInc-röl neongod (neongod) 116 neongod (neongod)
2004 június 4. péntek 21:04
Elkészült a szavazás neongod (neongod) 41 B. Szilveszter (bszggg)
2004 május 12. szerda 06:48
Amiga SDK (Software Development Kit) LeChuck (LeChuck) 12 Emeric SH (Emeric)
2004 április 23. péntek 14:55
MacEmu és társai... Nemeth Zoltan (enzo) 23 Thomas of SMV Design (thomas.smv)
2004 április 3. szombat 17:09
Mars Expedíció Cobra (cobra) 55 B. Szilveszter (bszggg)
2004 január 20. kedd 15:04
PPC-k, BVirslik, meg minden neongod (neongod) 35 neongod (neongod)
2003 december 14. vasárnap 01:55
Free SMS on www.amiga.hu Lay András (lay) 58 B. Szilveszter (bszggg)
2003 december 12. péntek 09:24
LKA LKA magazin (lka) 62 Gruber Kristóf (gk)
2003 október 28. kedd 08:44
Mi a xarnak jár ide a sok PC-s flamelni? Bíró Lajos Gábor (phxsakk) 14 Winkle (winkle)
2003 augusztus 18. hétfő 20:58
Playstation2 programozasa version (neo07) 33 Lay András (lay)
2003 augusztus 13. szerda 09:15
Mivel gyõznétek meg bárkit is, hogy érdemes Amigára fejlesztenie? Molnar Antal (timba) 48 Tanács Jenõ (jego)
2003 július 30. szerda 14:11
AMIGA történelem. Godzsak Andrea (kisbeka) 62 Sensor (sensor)
2003 július 7. hétfő 22:47
PPC programozás Rajnai Almos (rachy) 72 Chip (chip)
2003 március 10. hétfő 12:59
RAGE AGAINST THE MACHINE ! Fábián Zoltán (faby) 128 Lálóczki Gergõ (kislalo)
2003 január 13. hétfő 09:09
 <<  1  11  21  31  41  51  61  71  81  91  101  111  121  >> Bezár Frissít Link ehhez az oldalhoz

Victor 2001 január 13. szombat 00:41 Link ehhez a hozzászóláshoz

Hozzászólásai: 381
Leeroy: milyen "TÖBBSÉG"??? Úgy látom, ami megdolt: az a te érvelésed...
Victor 2001 január 13. szombat 00:44 Link ehhez a hozzászóláshoz

Leeroy: látom, ma nagyon harcias kedvedben vagy! Miért nem mész ki az utcára egy késsel?
Victor 2001 január 13. szombat 00:50 Link ehhez a hozzászóláshoz

Leeroy: aha, aki Téged felidegesít (amiért be mer szólni, nem is "xarul" [eloször!]), az már nem is Amigás? "TÖBBSÉG"=5 ember (akik amúgy egymást hergelik... Gratula!) Ja, és 1000 bocs, hogy megvédem magam.
Mr. Dreadful Of... 2001 január 13. szombat 00:58 Link ehhez a hozzászóláshoz

Hozzászólásai: 133
Mire jo ez? Ne egymást marjuk! Kedves Leeroy. Kissé durva volt a beszólásod a party-ra járással kapcsolatban. Ha Faby nem Amigás, akkor nem tudom, ki az? Õ aztá tényleg elég sokat tett már. Még lubot is szervezett Kakasdon. Megnyerte magának az önkörmányzatot, csak meggondolták magukat! Rohadt pC-s banda! És most kanyarodjunk vissza egy kicsit a Kvantum elmélethez! A Béla kapott megint levelet! Ezt meg kell osztanom mindenkivel! Udv megint! Koszonom a (szerintem meg sem tortent) faradozasat Králl Bélanak, akire szerintem nem lehet buszke egyetlen baratja sem (van neki?). Bar szemelyes kerdes, es az alabbi valaszlevel utan meg levelet sem merek remelni a kesobbiekben, de azert feltennem ezt a kerdest: Mennyi idos Králl Béla, Fábián Zoltán, és Te mennyi vagy? Szerintem korban Te viheted a palmat, mert a masik ket ember hozzaszolasai alapjan (es ezt nem sertesnek szanom, tenyleg!) 14-16 evesek lehetnek, mig Te talan lehetsz olyan 22 vagy tobb. Kerlek, javits ki :-) Ja, Králl Béla baratod levelet (ha meg nem ismerned) itt talalod: /A levelet nem rakom ide, fentebb már olvashattátok/ Megegyszer gratulalnek neki (applause), neked koszonom a levelezest. Amennyiben mar nem erkezik hozzam valasz, a temat vegleg lezartnak tekintem. Minden jot, Uchimata És most jöjjön Béla válasza: Kedves Szabó Gábor! Megsem történt fáradozásom, valójában megtörtént! Bár nem hiszem, hogy volt értelme, mert még amire számítottam azt sem érték el a hónajlapok minõségei! Kizárólag azért írtam ezeket a válaszokat, mert ezekbõl választhattam... Legszívesebben azt írtam volna mindegyikre NAGYBETÛVEL: GAGYI! Bár sokáig vitatkozhatunk még arról, hogy kinek mi a szép és a jó, de azt hiszem az izlésrõl nem lehet vitatkozni! Ha már ennyire véded ezeket a honol- dalakat, azt hiszem ez volt a maximum amit magadból és a gépedbõl ki tudtál hozni! Lehet, hogy most egy kicsit felkapod a vizet, de van akiknek ez a mi- nõség(?) kevés! Valószínüleg a sajátfejlesztésû programoddal csináltad... Visszatérve az életkor témára... Igen! Lassan elmúlok 16-éves, mint ahogy- an te is most taposod a 2. elemit! Fábián Úr életkorban mellesleg itt van valahol a kettönk között... Háááááááááááááááááááááááát, még nem gondol- kodtam azon, hogy hány barátom van, de egy biztos! Több mint ahány napja élsz! Mellesleg itt jegyezném meg, hogy mindegyik egészen jó fejnek tart, de ha nem tudod elviselni az építõszándékú kritikát, akkor minek neked vendégoldal? (Whistle) (Applause) (Ovation) Ui.: Kedves Szabó Gábor! Már alig várom következõ levelét! Nem vagyok sértõ- dékeny, ahogy remélem te sem vagy az! Üdv: Králl Béla Durva volt, ugye? És már erre is kaptam választ! Ezt már nekem címezte! Tisztelt Reinauer György! Kedves Králl Béla ismerõsöd volt olyan kis huncut :-), hogy a számodra küldött levelemet õ válaszolta meg. Mivel értelmét nem szeretném az említett válaszlevélnek keresni (ami egyébként alább olvasható), ezért továbbra is várom a válaszlevelet, melyben remélhetõleg a Te szavaiddal találkozhatok. Igazából a korosztályt csak azért kérdeztem, mert a vélemények minõségét, hitelességét az is jelentõsen befolyásol(hat)ja. Jelen esetben Králl Béla "barátunk" - ha csakugyan 16 éves lesz - fiatalos makacssága, lendületes megnyilvánulása nem illik bele az általa említett "építõ szándékú kritika" fogalmába. Amint Králl Béla válaszolja meg ezen levelemet is, úgy a reinauer@matavnet.hu email címrõl érkezõ leveleket egyenesen a kukámba irányítom, emellett természetesen továbbra is tisztelem a LOGO (huh, még mindig ennél tartunk :-) témában mutatkozó objektivitásodat. Kellemes hétvégét, Uchimata ui.: Králl Bélának annyit üzennék azért, hogy a véleményét komolyan átgondolom, és "építõ" szándékú kritikáit minél elõbb érvényesítem a felsorolt oldalakon. Köszönöm fáradozását. Erre csak finoman válaszoltam neki, nehogy megsértõdjön! Ez a Béla és az õ vitája, én nem kívánok belefolyni. Csak lehetõséget biztosítottam egy havernak a vitára, mert neki még nincs NET elérése. De 1-2 hét és meglesz a modeme!!!
Simonics Zsolt 2001 január 13. szombat 10:49 Link ehhez a hozzászóláshoz

Hozzászólásai: 121
Ez a kvantum dolog szerintem borzasztó szánalmas, vagy alacsony színvonalú, vagy nem is tudom mi a megfelelõ szó rá, tényleg ilyenekbe kell belekötni, hogy a 'k' betû nem forog körbe? :(
Fábián Zoltán 2001 január 13. szombat 10:55 Link ehhez a hozzászóláshoz

Hozzászólásai: 206
Elõre bocsájtom, hogy nem vagyok hajlandó egyetlen AMIGÁSSAL sem veszekedni pláne nem összeveszni. Viszont...................... Leeroy: Vetted-e a fáradságo, hogy megnézd a kvantum vendégkönyvet. Ott bizony akutt ékezet használat úralkodik. Csak bizonyos "nagytudásúdoktorúrfélék" nem használják õk is csak lustiból. Másik meg, hogy megnézhetnéd azokat a bizonyos referencia munkákat. Hmm ha azt mondom, hogy rondák akkór az komoly dícséretnek számít. Ami még jellemzõ a doktór úrra, kiválasztotta magának azt a személyt akit a legkevésbé tartott veszéjesnek ( MR. D ) mert õ egy kicsit visszafogottan fogalmazott és privátilag szinte bocsánatot kért a szavaiért. Tette mindezt úgy, hogy azt hitte errõl mi nem szerzünk majd tudomást. Nekem a nyílt levélben azt mondta ha Teo-hoz ilyen kéréssel mennék be mármint, hogy AMIGÁHOZ szeretnék valamit vásárólni akkór a Teo legjobb esetben is egy pofonnal jutalmazna meg. Ugyanakkor MR. D-nek a privát levélben elismerte Teo tudását valamint azt is, hogy az AMIGA jobb gép mint a PC- és a Teo tényleg sokat tett érte ami igaz is. Na ehhez tudni kell, hogy a Teo üzletének a kirakatán nagy fekete betük hirdetik itt lehet AMIGÁS cuccost is kapni. Teo-nak pedig othom egy AMIGA 4000 masinája van. Én még nemtudtam a Teo-tól olyat kérni amit max 1-hét alatt be ne szerzett vólna. Olyan dolgot is amirõl a többi UN számtech üzletben azt mondták ilyen nem is létezik. Erre Teo csak ennyit mondott most nincs, de péntekre itt lesz. Ugye MR. D. Mondott mást is mármint azokról az üzletekrõl ahól elötte próbálkoztunk. Javaslom Leeroy rágd át kicsit jobban a témát. Ugye nincs harag !!!!!!!!!!!! Veled sem szeretnék összeveszni !!!!!!!!!!! AMIGA RULEZ !!!!!!!!!!!! És mindenki aki azt használja !!!!!!!!!! Ja igen az a bizonyos cucc egy tipikus PC kábel vólt.
Leeroy ^ SMV 2001 január 13. szombat 15:18 Link ehhez a hozzászóláshoz

Hozzászólásai: 4.807
Kedves Mr.Dreadful ! A beszolas nem Fabynak szolt (nem ismerem,es nem szolt be szarul),hanem tovabbra is Victorkanak...talan el kene olvasnod az osszes hozzaszolast,es nem legbol kapott gyanusitgatasokat feltetelezned !
Leeroy ^ SMV 2001 január 13. szombat 15:27 Link ehhez a hozzászóláshoz

Victor: az a bizonyos 5 ember (ami szam ugyan nem fedi a valosagot,csupan ennyien adtak hangot a velemenyuknek) miattad kezdett a levlistas flame-be,ezt kar lenne tagadni,es nem egymas hergelese volt a celjuk...Amig te meg nem jelentel,addig csond volt. Az utobbi idoben megintcsak eltuntel a balfeneken,es kuss lett megint,vegre ertelmes Amigas temakkal (is) foglalkoztunk. Viszont ujra megjelentel...amig nem *konstruktivan* (ezt a dumat mar lattam valahol) szolsz hozza olyan kerdesekhez,amik erintenek is szemelyesen,addig mi a q eletert nem tunsz el a Lubi bibircsokos f*szara ?
Leeroy ^ SMV 2001 január 13. szombat 15:37 Link ehhez a hozzászóláshoz

Meg lett emlitve a logo (ugye e korul robbant ki a hercehurca),irtam egy helyreigazitast,erre berobbant az onjelolt igazsagoszto Terminator,es megint osztogatja szemelyeskedo pofonjait...tudod mit ? Nem is foglalkozok veled ! Lehet,Simcanak lesz igaza,hogy nem is kell hozzad szolni,mert elobb-utobb bekenhagysz minket,ha nem szolunk hozzad...es en igy cselexek.
Nagy Gabor 2001 január 13. szombat 16:26 Link ehhez a hozzászóláshoz

Vazzzgert, hogy tudtok ilyen pirmitiv dolgokon vitazni oldalakon keresztul ? byevazzzze :)

<<  1  11  21  31  41  51  61  71  81  91  101  111  121  >> Bezár Frissít Link ehhez az oldalhoz

Hardware tesztek Saughassy (sau) 18 B. Szilveszter (bszggg)
2002 december 16. hétfő 13:41
Mediátor, anyázoknak, meg támogatóknak Tóth Péter (Brutal) 642 Rajnai Almos (rachy)
2002 november 21. csütörtök 09:18
Dühöngõ Laszli Csaba (numun) 10 Lálóczki Gergõ (kislalo)
2002 november 6. szerda 09:20

<<  1  21  41  61  81  101  121  141  161  181  201  221  241  >>

Valid CSS!