Login: Jelszó:    Regisztráció
 <<  1  21  41  61  81  101  121  141  161  181  201  221  241  >>

Téma Létrehozó Hozzászólások Utolsó hozzászólás
p96 vs cgx! neongod (neongod) 45 Reynolds (reynolds)
2004 november 23. kedd 09:47
Legyen-e fYaNICA #5? LouiSe (LouiSe) 41 DeT(r)oX (DeToX)
2004 október 5. kedd 00:33
100. topic a fóRumon. +1 sör a Laynak! Saughassy (sau) 18 B. Szilveszter (bszggg)
2004 június 15. kedd 14:39
Vélemények az AmigaInc-röl neongod (neongod) 116 neongod (neongod)
2004 június 4. péntek 21:04
Elkészült a szavazás neongod (neongod) 41 B. Szilveszter (bszggg)
2004 május 12. szerda 06:48
Amiga SDK (Software Development Kit) LeChuck (LeChuck) 12 Emeric SH (Emeric)
2004 április 23. péntek 14:55
MacEmu és társai... Nemeth Zoltan (enzo) 23 Thomas of SMV Design (thomas.smv)
2004 április 3. szombat 17:09
Mars Expedíció Cobra (cobra) 55 B. Szilveszter (bszggg)
2004 január 20. kedd 15:04
PPC-k, BVirslik, meg minden neongod (neongod) 35 neongod (neongod)
2003 december 14. vasárnap 01:55
Free SMS on www.amiga.hu Lay András (lay) 58 B. Szilveszter (bszggg)
2003 december 12. péntek 09:24
LKA LKA magazin (lka) 62 Gruber Kristóf (gk)
2003 október 28. kedd 08:44
Mi a xarnak jár ide a sok PC-s flamelni? Bíró Lajos Gábor (phxsakk) 14 Winkle (winkle)
2003 augusztus 18. hétfő 20:58
Playstation2 programozasa version (neo07) 33 Lay András (lay)
2003 augusztus 13. szerda 09:15
Mivel gyõznétek meg bárkit is, hogy érdemes Amigára fejlesztenie? Molnar Antal (timba) 48 Tanács Jenõ (jego)
2003 július 30. szerda 14:11
AMIGA történelem. Godzsak Andrea (kisbeka) 62 Sensor (sensor)
2003 július 7. hétfő 22:47
PPC programozás Rajnai Almos (rachy) 72 Chip (chip)
2003 március 10. hétfő 12:59
RAGE AGAINST THE MACHINE ! Fábián Zoltán (faby) 128 Lálóczki Gergõ (kislalo)
2003 január 13. hétfő 09:09
 <<  1  11  21  31  41  51  61  71  81  91  101  111  121  >> Bezár Frissít Link ehhez az oldalhoz

DeT(r)oX 2001 január 9. kedd 01:49 Link ehhez a hozzászóláshoz

Hozzászólásai: 4.574
Ha a könyvetel kiadásra kerülne, úgyis átfut vmi xaros pécés warén! :) minimum 1 word heJesírásellenõrzõn.....bróáfff!!! 8O..
DeT(r)oX 2001 január 9. kedd 01:51 Link ehhez a hozzászóláshoz

Hozzászólásai: 4.574
Na vazze, már én sem tudok írni nélküle... :) Cserél/Felvesz/Szétbax
Victor 2001 január 9. kedd 01:52 Link ehhez a hozzászóláshoz

Hozzászólásai: 381
mdr: az a logo tényleg zavarja a szemet... Így abszolút nem élethu.
Mr. Dreadful Of... 2001 január 9. kedd 10:35 Link ehhez a hozzászóláshoz

Hozzászólásai: 133
Látom vannak még emberek, akik rendelkeznek némi természetes szépérzékkel. Tudod szerintem mi az ábra? Egyszerûen nem vették észre, most meg már égõ lenne kijavítani. Fõleg azok után, hogy valaki nyilvánosan felhozta a témát. Ez van. Mindig is a legtrehányabb számtech-üzlet volt a városban.
Mr. Dreadful Of... 2001 január 9. kedd 10:48 Link ehhez a hozzászóláshoz

Na, közben ránéztem a Kvantum oldalára. Nem semmi! Külön témakört hoztak létre a vendégkönyvben a Logo témához. Olvastam a beszólásodta Viktor. Rövid és velõs! Egy szóval: Szuper! A pasas tényleg olyan dolgokat hozott elõ, aminek köze nincs az alaptéméhoz. DetoX! Azt írtad, ha kiadják a könyvet, akkor tutira átfut valami tömlõs progin. Hát ennek az esélye úgy kb 100%. Ettõl kicsit nekem is émelyeg a gyomrom. Tényleg: Nincs valakinek magyar helyesírás- ellenõrzõje a Final Writer 97-hez?
Leeroy ^ SMV 2001 január 11. csütörtök 18:42 Link ehhez a hozzászóláshoz

Hozzászólásai: 4.807
Victor: Nagyon is jol tudom,hogy egy webes forumon tortent az eset (mivel meg is neztem),csupan Mr.Dreadful-nek moralizaltam egyet a Netikettrol,aminek a betartasa meg neked se tartozott az erossegeid koze...
Mr. Dreadful Of... 2001 január 11. csütörtök 20:53 Link ehhez a hozzászóláshoz

Megint egy kis Kvantum! Ha akartok jót röhögni! Elõször is haverom levele nekik! Fenn van az oldalukon is, de így nem kell külön elmásznotok oda: A Kvantum elmélet... Elõször is pontokba szedném a mondanivalómat, mert így mindenki elõbb átrághatja magát ezen az irományon, vagy a neki tetszõ részhez ugorhat......... Lássuk! Dr(?). Papp Géza - A múltkori írasa nagyon tetszett! Ilyen vacak (nem akarok en- nél durvább szót használni!) tákolmányt ki sem adna egy valamire való ember a kezé- bõl, nem hogy egy doktorátussal rendelkezõ ember. Mar C-16 on is lehetséges volt az ékezetes írasmód használata nem, hogy az ön hiperszupermultimédiáspécéjén! No ez a szó, hogy tetszett? Természsetesen figyelembe vettem azt a tényt is a véleményem megírasakor, hogy ön valószínûleg azért írta meg így levelét, mert nagyon gyorsan akart reagálni a kvantum-on (off) esett sérelemre. Felhívnam szíves figyelmét arra a tényre, hogy nem mindegy egy ékezet nélküli üzenetben az a szó, hogy lazitani! Elõször nem volt számomra világos, hogy melyik valtozatát akarta használni ennek a szónak. Ha mégsem tartalmazna a billentyûzete ékezetes karaktereket és csak kényelmi szempontból írta így a hozzászólását akkor adhatok pár ékezetes billentyûzetet! Maxi- mum remek fejpárnát készíthet belõle! (A billentyûzetek mellesleg döntöttek, és er- gonomikusak!) No és a szétártéma! De ezt inkább hagyjuk! Lassan meghaladjuk a Kvan- tum fizikai meghajtójának maximális méretét! Ui.: Remélem, hogy még sokszor olvashatom ékezet nélküli levelét akár nekem, illetve akár csak a vendágoldalon más témában! Ilyen jót már régen nevettem! Tsókolom! Logo - Hát ez igen! Fizikai méret? Nem rosszindulatból mondom, de ha a Kvan- tumnak nem lenne elegendõ a fizikai mérete - nem az üzleté, hanem a meghajtóé - akkor szívesen adok egy 200MB-os merevmeghajtót! Erre a célra valószínûleg megfelel. Az a megállapítás miszerint azért lett ilyen ez a szerencsétlen logo amilyen, hogy a modemesek gyorsabban be tudják olvasni? Nyete-nye! Kinek van manapság 300 baud-os modeme?! Ha valahová fellép az ember akkor ott már valami olyan dolgot sze- retne látni ami mindjárt megragadja, vagy legalább ne rémissze el! Mindjárt a honlap alján egy felirat van. Ez az oldal INTERNET EXPLOLER-rel néz ki a legszebben! No- hiszen! Kõbõl kõvárat, téglából téglavárat, sz*rból... Amiga RULES! Szerintem igazán kiirhatnának már egy logo-pályázatot, vagy valami ilyesmit... Profi árak - Ha-ha-ha profi árak! A profi ár azt jelenti, hogy nem minden taiwan-i vacakot megveszünk 200-é, aztán jól elsózzuk majd a tudatlanoknak! No de hadjuk! Családias légkör? - Inkább olyasvalami kellene a légkör helyett amit úgy hívnak, hogy szakmai hozzáértés... Mint magánember - Szerintem azért mindenkinek van valami igaza ebben a nagy felfordulásban! Példának okáért Fábián Zoltán-nak is! Én sem mennék be egy olyan üzletbe amelyiknek így néz ki a honlapja! Ha ezt a tudásszintet mutatják kifelé, mi lehet OTT BENT!? Sajnos mivel még nem rendelkezem saját internet eléréssel, a barátom E-mail címén elérhettek. De nem menekültök meg! Az elsõ dolgom ha meglesz a net, hogy ide fellépek........ Durva volt mi? A válasz nem került bele a vendégkönyvbe, az én címemre jött. A havernak még nincs NET elérése! Tehát: > Udvozletem Králl Béla! > > Magyarazkodasom "hallgatasa" helyett kerlek, hogy vess egy par > pillantast a kovetkezo munkaimra, melyet testveremmel egyutt csinaltam > kvantumos munkak kereteben. > > Babits Kiadó Kft. http://www.babitskiado.hu/ > TMVK http://www.kvantum.hu/darklord/tmvk/ > Gemenci Nagydij http://gemenc.csatolna.hu/ > GDF Szekszárd http://gdf.kvantum.hu/ > Unio Box Team http://www.uniobox.hu/ > Alisca Bau Kft. http://www.aliscabau.hu/ > > A kritikakat valaszlevelben kuld el, legyel szives. > Koszi, > > Uchimata (alias Szabo Gabor - Szoftverfejleszto, Kvantum Kft.) > > ui.: Nagyon sajnalom, hogy mara idaig alacsonyodtatok a velemenyetekkel > Fábián úrral egyutt, remelem, hogy egy kis objektivitasra azert meg > szamithatok. Sajnos a Kvantumos weblap egy 2 eves oskovulet, es a fenti > cimek mellett ezer mas munka miatt nincs kapacitasunk gatyaba razni. > Erzekenyen erintett par szemelyes gondolat, de bizom abban, hogy magatok > sem hiszitek el amit irtok a vendegkonyvben, mert nem tul esszeruek. > Reszemrol tovabbra sincs harag, de szeretnem kerni, hogy a fent > felsorolt weblapokrol egy atfogo "de ronda!", "tetszik", "erre > szamitottam", stb. velemenyt kuldjel. Minden jot! Hát igen. Nézzétek meg az oldalakat! Érdemes! Ezeket fel merte hozni referenciamunkaként!!! Béla barátom csak a fejét fogta... De én is. Ez azért durva. Egy azért akadt, ami szódával elment. Asszem a TMVK-s. A válaszban mindegyik a "De ronda" jelzõt kapta, kivéve TMVK-s. Azt egy "Erre számítottam"-al illette. Egy HomePage-nek nem kell feltétlenül csillognia- villognia, (Lásd: AMIGA.HU Úgy jó ahogy van!) de hát azért... Na mindegy. Nézzétek meg, aztán döntsétek el ti, hogy ilyen vitában felhoztátok volna referenciamunkaként... Még a Dr. úrról néhány szót. Kellemesen csalódtam. Magánlevelezésben folytattuk a vitát és rögtön az elsõ reagálása teljesen normális hangnemben íródott! Még az Amigát is elismerte! Ez már azért haladás! Csak azt nem értem, miért nem lehetett a vendégkönyvbe is így írni? Mindegy, a lényeg, hogy kiszállt a vitából. Még egy rövid dolog aztán abbahagyom, mert már így is túl hosszú lett ez a hozzászólás. Béla kb 7 perc alatt kimodellezte a Kvantum "K" Logo-ját. Csak szemre. Ennek ellenére nem lett rosszabb mint az eredeti. SÕT!!!
Victor 2001 január 11. csütörtök 22:22 Link ehhez a hozzászóláshoz

leeroy: a felesleges beszólások mellozése nincs benne a Netikettben? (És mirol beszélsz velem kapcsolatban?)
Victor 2001 január 11. csütörtök 22:27 Link ehhez a hozzászóláshoz

mrd: még jó, hogy kiszállt a DR. ÚR, mert az o alpári és indokolatlan beszólásai mérgesítették el a helyzetet... Még elnézést is kellene kérnie a lapon! (De erre már biztos nem futja a kultúráltságából...)
Mr. Dreadful Of... 2001 január 12. péntek 08:32 Link ehhez a hozzászóláshoz

Hát igen... Valóban nem ártott volna, ha nyilvánosan is lezárja a vitát. Tényleg õ miatta mérgesedett el a helyzet. Egyébként elég érdekes, hogy még nem válaszoltak a Béla beszólására az oldalon. Szerintem nem is fognak. Bizonyára unják már az egészet. Azért én elég furcsának találom, hogy más sem szólt hozzá. Elég népszerû ez az oldal, nem?

<<  1  11  21  31  41  51  61  71  81  91  101  111  121  >> Bezár Frissít Link ehhez az oldalhoz

Hardware tesztek Saughassy (sau) 18 B. Szilveszter (bszggg)
2002 december 16. hétfő 13:41
Mediátor, anyázoknak, meg támogatóknak Tóth Péter (Brutal) 642 Rajnai Almos (rachy)
2002 november 21. csütörtök 09:18
Dühöngõ Laszli Csaba (numun) 10 Lálóczki Gergõ (kislalo)
2002 november 6. szerda 09:20

<<  1  21  41  61  81  101  121  141  161  181  201  221  241  >>

Valid CSS!