Login: Jelszó:    Regisztráció
 <<  1  21  41  61  81  101  121  141  161  181  201  221  241  >>

Téma Létrehozó Hozzászólások Utolsó hozzászólás
Fotóalbum: http://pic.amiga.hu Lay András (lay) 6 DeT(r)oX (DeToX)
2002 szeptember 11. szerda 12:23
AmigaVilág QXY (QXY) 23 Sensor (sensor)
2002 augusztus 14. szerda 17:29
Szittyózium 2002 tábor. Idõpont: 2002. Július 22-28 Joshi (Joshi) 37 DeT(r)oX (DeToX)
2002 június 26. szerda 21:37
Megszûnik a Mindenkinek csomag! Józsi (szepi57) 22 Berkesi Csaba (brainded)
2002 június 17. hétfő 15:54
Variációk a pc-re... Mr. Dreadful Of Evil Force (mrd) 27 Bozi Ákos (lxr)
2002 május 27. hétfő 08:56
Pajta Buli május 3-5. Lay András (lay) 9 DeT(r)oX (DeToX)
2002 május 6. hétfő 02:55
F1 GP Fábián Zoltán (faby) 136 Fábián Zoltán (faby)
2002 április 14. vasárnap 18:37
 <<  1  11  21  31  41  51  61  71  81  91  101  111  121  131  >> Bezár Frissít Link ehhez az oldalhoz

Fábián Zoltán 2001 március 10. szombat 21:20 Link ehhez a hozzászóláshoz

Hozzászólásai: 206
Teljesen egyetértek Viktorral. Csak még egy kis adalék: az se nem semmi húzás volt Hakkinentõl mikor eladta a Ferráriját, vajon miért ????? Mert azt ugye senki nem gondolja, hogy esetleg nem volt vele megelégedve. Na és mostantól normálisan próbáljuk meg kiértékelni a F1-et. Na én beszóltam !
Toth Zoltan 2001 március 11. vasárnap 18:05 Link ehhez a hozzászóláshoz

Hozzászólásai: 73
dh1: Már bocs, de ha az ember tényeket ír, nembiztos, hogy okoskodni akar fõleg ha az elõtte szóló akkora baromságot ír, hogy az már sikít! A 3. pomntod meg gondold át, mert a Sumákról tartják azt a többi versenyzõ társai, hogy életveszéjesen indul! Mellesleg a Mercik nem " mocskos módon" hanem mocskosul jól rajtolnak! 4. ???????????????????????? 5. Wazze, te mirõl beszélsz? Arról a csodálatos elõzésrõl ami tavaj bejárta a világot? Vagy a mostani Frentzen kipöckölésrõl? (Tudom azt nem a Sumi csinálta! :-)) 6. ????????????????????? 7. Instabil? nem túlzol most egy kicsit? 8. Ez igaz. No comment. 9. Igen? Csak õ azért hozatta Nemetbõl, mert olcsobb volt 1 Dm-el 10.Szerintem nem ugyanazokat a közvetítéseket nézzük! A te tv-d elött görbe tükör van! :-) 11.Ez nagyon tuskó beszólás volt tõled! 12.Nem neked kell, hogy tetszen! :-) A "vörös" egy jelzõ akinek szólt az értette! :-) Az F-1es topickban szerintem F-1rõl vitatkozni kell, ha különböznek a vélemények nem? :-) Faby: Én meg nem, ezért hánytam be! :-) Értékeljünk, rendben ok. Szent a béka brekk! :-)
Soponyai Viktor 2001 március 11. vasárnap 19:59 Link ehhez a hozzászóláshoz

Hozzászólásai: 888
3. Mercik osszezarnak (direkt rahuznak) az ellenfelekre a rajtnal 4. Lattad mar, hogy Häki gratulalt tarsainak amikor a dobogora kerult??? Nem sokszor fordult elo (a 0-hoz konvergal az elofordulasok szama!:) 5. Ugyancsak szoritsuk ki az ellefnelet szindroma!!! 6. Ha ezt nem erted... :) 7. Igen! Instabil! Ferrari altalaban emberi tenyezo miatt esik ki, kevesebb a kocsi hiba! 9. Ebbol is latszik, hogy nem egy buzi, koltekezo ficsurral van dolgunk! :) Megbecsuli a penzt! - hehe 10. ugyanazt hacsak Te nem digitalis valtozatot nezed Nemet o-ban :) Ausztral nagydijon mindent a gumira, a kocsi sulyeloszlasara es egyebkent mindenki masra haritott Häki :) 11. Miert faj az igazsag??? hihihi 12. Khm... ez viszont igaz! :))))) Értettem a vöröst csak miert ne alapon :) Én szivesen vitatkozom az F1-rol! Nem ertetted a mondanivalot! Normalis formaban szeretek vitatkozni! Uff én beszéltem! :) OK szent a béke!
Fábián Zoltán 2001 március 11. vasárnap 20:25 Link ehhez a hozzászóláshoz

Hozzászólásai: 206
Nem értem mi a bajotok a Ferrárik stártjaval. Szerintem sokkal korrektebben rajtolnak el mint a mercik. A mercik sokszor elöbb indulnak és csak néha veszik észre.
Tóth Károly 2001 március 12. hétfő 01:57 Link ehhez a hozzászóláshoz

Hozzászólásai: 27
szoval én is nagy F1 rajongó vagyok kb 83 óta...... jo sok mindenröl lemartdtam:(((( de errõl nem volt itt szó szerintem és ez fontos.... -Hogy ki jobb rosszabb pilóta ez szerintem örök téma annak idején Prost-köcsög,buzi,faszszopó senna Mansell-Piquet stb nincs értelme mert hogy ki a legjobb sok nem emberi tényezõtõl függ a F1 szerintem 12-15 inkább arról szól, van 4-5 pilóta aki nyerhet mert azok a sokkal jobbak kicsit unalmas má... kontra U.S.CART szeria Tény hogya sumi kurva jó pilota! de Németeknél éltem sokat utobbi 5 évben és hányigerem van ettöl az embertöl ha látom A S. NEM ISTEN annak ellenére hogy jól vezet ott A H-H F. +nagy ívben lexarva annak ellenére hogy szerintem 1 kategóriában van a legjobb F-1 pilotákkal . a hányiger kialakulásában sokat közre jatszott az olyan balestei amibõl mindig õ profitált a másik + 1 nagy baromnak volt beállítva a Németsajtóban Hilles eseteire gondolok megérdelte hogy elvették neki akkor a pontjait(amikor V.vel ütközött) elött igy már 2x nyert VBt Vagy pl A Panis én nagyon szimpi csávonak tartom nyert monacóban 16.helyrõl esöben ahol a "nagymenõk MIND elszálltak! Tavaly tesztpilotaként Mclarenben szinte ua.idõket ment mint H.es C. idén A BARban 1 tizedel lassabb mint V. nem rossz evvel csak arra a akarok rá világítani hogy egy jó meg bízható kocsi kell a F1ben inkább mint jó pilóta szoval inkabb a Hakinen vagy a Coulthard mit a sumakker!!!!!!!!
Tóth Károly 2001 március 12. hétfő 02:07 Link ehhez a hozzászóláshoz

Hozzászólásai: 27
Jaj kicsit hülyen folgamaztam a 4-5 pilótanal.... õk azért nyernek mert sokkal jobb kicsival nyomulnak pusztán!!! esz nem a vezetõi tudas dönt A CARTnál nem eza helyzet de az sokban 1 más világ az 1 külön TOPIC... na byby stoty
Lay András 2001 március 12. hétfő 12:01 Link ehhez a hozzászóláshoz

Hozzászólásai: 3.319
Gondolom, arról a szenzációs elõzésrõl van szó, amikor Hakkinen sumákot, meg asszem Barichello-t elõzte EGYSZERRE, miközben a két barom szerencsétlenkedett Hakkinen kitört és történelmet írt. Hogy szabályos volt-e Viktor? Zebrát, gyalogost, rendõrt láttál már F1-es pályán? Hol élsz? A dobozos gazóról nem is hallottam még. Szánalmas... Errõl az jut eszembe, amikor Hollywood-ban árulták a sztárszínészek kertjébõl a földet, meg a szarukat(!) konzervdobozban. Nem láttam még Hakkinen-el reklámot, remélem nem olyan tuskó mint a samponos sumák. Szóval Hakkinen Rulez. Sumák sem suxx, csak elmehet a faszba!
Saughassy 2001 március 12. hétfő 18:47 Link ehhez a hozzászóláshoz

Hozzászólásai: 4.007
Lay: tényleg nem annyira tuskó én vmi golfos reklámban láttam. Vénembernek öregítik meg és nemtomma mit reklámoz. Hiába, rám nem hat a média :))) De nem a sumák féle: hajam egyik oldalát ezzel mostam, a másikat meg mosd te mert ÉN a SUMAK is ezzel mosom kampo egoista szennyaradat. Mas. Tényleg nem ide kívánkozik, de én személy szerint a rallyet sokkal többre tartom az F1-nél, mint ahogy a versenyzõket is. IMHO nagyobb vezetõi tudást igényel és sokkal életszerûbb is. Hogy miért nem nyitok egy topicot nekik ? Sajnos a magyar tv nem igazán közvetít ilyesmit és én jóformán a csapatokat sem ismerem. Ha van vki fan, akkor nosza rajta!
Saughassy 2001 március 16. péntek 00:14 Link ehhez a hozzászóláshoz

Hogy miket nem talál az ember... "Frentzen szerint mind a Sauber, mind a Ferrari igen sportszerûtlen eszközöket alkalmaz a sikerek érdekében. Állításait leginkább arra alapozza, hogy a melbourne-i idénynyitón nem sikerült megelõznie Nick Heidfeldet, aki pedig nála gyengébb köridõket futott. Az ír csapat versenyzõje így vélekedett: "Minden kanyar elõtt utolértem Nicket, azonban semmit sem értem el, ugyanis a kigyorsítások során képtelen voltam követni. Az én gépem fara természetesen gázadáskor folyton ki akart törni, az õ autója azonban sosem csúszott meg. Ez csak úgy lehetséges, ha kipörgésgátlóval van felszerelve, ami pedig szabálytalan." Peter Sauber csapatfõnök azonnal elhatárolta magát Frentzen vádjaitól, sõt felháborodását fejezte ki az elmondottakkal kapcsolatban. A Jordan pilóta ennek ellenére e hét közepén a Ferrarit is ugyanezzel vádolta meg. A Scuderia részérõl Michael Schumacher azonnal reagált is a támadó állításokra, de õ nem elégedett meg egy szimpla felháborodással, mint tette azt Sauber úr. "Nem értem, Heinz-Harald miért mond ilyen ostobaságokat. Támadásai alaptalanok és sértõek, jobb lenne ha befogná a száját, persze csak miután visszavonta a hamis állításait" - replikázott Schumi.
Saughassy 2001 március 16. péntek 00:14 Link ehhez a hozzászóláshoz

Hogy miket nem talál az ember... "Frentzen szerint mind a Sauber, mind a Ferrari igen sportszerûtlen eszközöket alkalmaz a sikerek érdekében. Állításait leginkább arra alapozza, hogy a melbourne-i idénynyitón nem sikerült megelõznie Nick Heidfeldet, aki pedig nála gyengébb köridõket futott. Az ír csapat versenyzõje így vélekedett: "Minden kanyar elõtt utolértem Nicket, azonban semmit sem értem el, ugyanis a kigyorsítások során képtelen voltam követni. Az én gépem fara természetesen gázadáskor folyton ki akart törni, az õ autója azonban sosem csúszott meg. Ez csak úgy lehetséges, ha kipörgésgátlóval van felszerelve, ami pedig szabálytalan." Peter Sauber csapatfõnök azonnal elhatárolta magát Frentzen vádjaitól, sõt felháborodását fejezte ki az elmondottakkal kapcsolatban. A Jordan pilóta ennek ellenére e hét közepén a Ferrarit is ugyanezzel vádolta meg. A Scuderia részérõl Michael Schumacher azonnal reagált is a támadó állításokra, de õ nem elégedett meg egy szimpla felháborodással, mint tette azt Sauber úr. "Nem értem, Heinz-Harald miért mond ilyen ostobaságokat. Támadásai alaptalanok és sértõek, jobb lenne ha befogná a száját, persze csak miután visszavonta a hamis állításait" - replikázott Schumi.

<<  1  11  21  31  41  51  61  71  81  91  101  111  121  131  >> Bezár Frissít Link ehhez az oldalhoz

IDEfix Expresz no meg a FASZT ATA neongod (neongod) 9 Faragó Imre Gábor (emery)
2002 február 12. kedd 15:08
Irjunk sajat ftpd-t! Fenebe az eddigiekkel! :) Foldesi Peter (ratdragon) 38 Bujdoso Artur (artlace)
2002 január 25. péntek 16:37
Mert olyan qrvajo az a 4K? Tóth Péter (Brutal) 27 Farsang Laszlo (alain)
2001 október 4. csütörtök 01:41
MATROX grafikus hardware az új amigákban!!! Soponyai Viktor (dh1) 38 Soponyai Viktor (dh1)
2001 október 3. szerda 12:21
Magyar locale Smith (smith) 23 neongod (neongod)
2001 szeptember 28. péntek 08:39
Amigat mindenkinek ! Huszár Zoltán (huszarz) 14 Saughassy (sau)
2001 szeptember 25. kedd 19:52
Chip es a nacik ssss (ssss) 37 Chip (chip)
2001 szeptember 14. péntek 00:22
Kibasszuk Darat vagy ne? Smoke (Amiga) 127 Chip (chip)
2001 szeptember 1. szombat 01:34
VirtualGrandPrix twollah (Raven) 50 Sensor (sensor)
2001 augusztus 19. vasárnap 04:39
HTML&JAVA HELP Fábián Zoltán (faby) 3 X-Daemon (x-daemon)
2001 augusztus 14. kedd 01:16
MATÁVNET vagy AXELERO kedvezmények HOGYISVANEZ?! Soponyai Viktor (dh1) 20 Fábián Zoltán (faby)
2001 augusztus 10. péntek 19:05
Szittyózium 2001 tábor!!! Joshi (Joshi) 22 MeLaK (melak)
2001 augusztus 10. péntek 11:39
AOS 3.9 Saughassy (sau) 23 neongod (neongod)
2001 augusztus 9. csütörtök 18:44

<<  1  21  41  61  81  101  121  141  161  181  201  221  241  >>

Valid CSS!