Login: Jelszó:    Regisztráció
 <<  1  21  41  61  81  101  121  141  161  181  201  221  241  >>

Téma Létrehozó Hozzászólások Utolsó hozzászólás
Fotóalbum: http://pic.amiga.hu Lay András (lay) 6 DeT(r)oX (DeToX)
2002 szeptember 11. szerda 12:23
AmigaVilág QXY (QXY) 23 Sensor (sensor)
2002 augusztus 14. szerda 17:29
Szittyózium 2002 tábor. Idõpont: 2002. Július 22-28 Joshi (Joshi) 37 DeT(r)oX (DeToX)
2002 június 26. szerda 21:37
Megszûnik a Mindenkinek csomag! Józsi (szepi57) 22 Berkesi Csaba (brainded)
2002 június 17. hétfő 15:54
Variációk a pc-re... Mr. Dreadful Of Evil Force (mrd) 27 Bozi Ákos (lxr)
2002 május 27. hétfő 08:56
Pajta Buli május 3-5. Lay András (lay) 9 DeT(r)oX (DeToX)
2002 május 6. hétfő 02:55
F1 GP Fábián Zoltán (faby) 136 Fábián Zoltán (faby)
2002 április 14. vasárnap 18:37
 <<  1  11  21  31  41  51  61  71  81  91  101  111  121  131  >> Bezár Frissít Link ehhez az oldalhoz

Biochip 2001 március 6. kedd 18:21 Link ehhez a hozzászóláshoz

Hozzászólásai: 92
A leglyobb az a picture-ben, ahogy Villeneuve kerekei a szelrozsa minden iranyaba szetfrocskolnek. A kocsi fara mar a csupasz foldon, a bal 1so kerek kemenyen begyurodve a nezok elotti keritest daralo orr-resz ala. Por es fustfelho, acel + muanyagdarabka roncsok mint a Big Bang-nel. Villeneuve kek-rozsaszin-piros sisakja alatt (mire gondolhatott ebben a toredek sec-ban ?)a felirat az 1etlen ertelmezheto elem: LUCKY STRIKE :) Ra lehet gyujtani :)
Toth Zoltan 2001 március 6. kedd 18:26 Link ehhez a hozzászóláshoz

Hozzászólásai: 73
Meg a szegény pályamunkás aki ezt a "bukást" nem elte túl! :-(
Fábián Zoltán 2001 március 6. kedd 19:39 Link ehhez a hozzászóláshoz

Hozzászólásai: 206
"Mellesleg a Ferrari háza táján mindíg volt valami botrányra okot adó ügy. Pl: technikai trükkök illegális alkalmazása! Egyikünk se adja fel egykönnyen." Khmm szóval kinek is volt pl tavj is ügye ebbõl kifojólag ? Mert én a Mclaren csapatnál emlékszem egy ilyen esetre mikor is a végén a csapattól elvették a pontokat a versenyzõk viszont megtarthatták. Asszem a terelõszárnyakkal volt valami zûr. Meg, de ebben nemvagyok 1000% ig biztos az üzemanyag sem volt szabájos. Na szóval csak azt akartam ezzel mondani, hogy egyik ház sem szent.
Soponyai Viktor 2001 március 6. kedd 20:05 Link ehhez a hozzászóláshoz

Hozzászólásai: 888
Hm... Hm... Hm... En is Sumi "rajongo" vagyok! Szereny velemenyem szerint Häki csakis azert tud ilyen "sikeres" lenni, mert kegyetlen jo auto van a feneke alatt! Ezt abbol szurtem le, hogy amig nyengecske autoi voltak addig igencsak a hatterben kullogott, mig Sumi gyenge autokkal is rettenetesen jo (a lehetosegekhez merten) teljesitmenyt nyujtott! Szal legfokeppen az auto szamit! Amugy Häki sem egy utolso pilota! Felemetes az, hogy nem tud ideges lenni. Szinte mindig hideg fejjel tud vezetni de hat o is ember. A tavalyi evad vegere igen sokat hibazott es az idei kezdes sem volt tul fenyes (dacara annak, hogy Sumi az edzesen majdnem elasta magat :) Amugy nem tunt fel senkinek, hogy az Ausztral GP-n minden balesetnel az autok szo szerint repultek!!! Szak FIA elgondolkodhatna az uj szabalyokon! Szerintem eletveszelyesek az autok igy!!! 5 cm-el feljebb a vezetoszarnyak??? Uhhhhh = repulo autok!!! Tobb pilota is felszolalt ellene!!!
Toth Zoltan 2001 március 7. szerda 18:51 Link ehhez a hozzászóláshoz

Segítsééééééééééég! Túlerõben a vörösök! Hát nincs még köztetek tiszta fejû F-1 rajongó? Mert elvakultakból nincs hiány! :-) Na jó még egy adalék, igen a Mclaren-nél is voltak turpisságok de õket meg is baszták mindíg! Ellenben a ferrarinál néha el eltusolták a dolgot! A 2000-es szezon elõtt attól volt hangos a sajtó, hogy a Ferrari nem is indulhat ha nem tervezi át a kocsit, mert nem felelt meg a FIA elvárásainak! Mára ennyi voltam. Kár, hogy másokat nem nagyon érdekel ez a téma és csak ketten vitatkozgatunk!
Fábián Zoltán 2001 március 7. szerda 20:58 Link ehhez a hozzászóláshoz

Hehe nemcsak itt hanem a pályán is túlerõben vannak a vörösök. Nézd csak meg lehet bárhól a világon a verseny a nézõtér vöröslik a Ferrári zászlóktól. Ez esõben jön ki igazán. Hát igen, minden csapat bedob néhány trükköt csak ezt nem mindegyiknél veszik észre ( csak akkor foglalkoznak vele komojan ha az elsõ három hely valamejikén végzett ). Ez a terelõszárny állítgatás szabáj valóban nagyon dúrva. Ahogy Viktor is említette még alig kezdõdött el az idény és már repkednek az autók, nem lesz ez így jó. Ez autóverseny és fellûlrõl elõzni asszem tilos. Nem az autók tapadását kellene szabájilag csökkenteni mert ez életveszéjes. Még szép, hogy magassági kormányt nem szereltetnek fel velük. Nemkéne basztatni a kocsikat mert a kanyarok úgy is leszabájozzák a sebességet. Van egy határ aminél többel már úgyse lehet x kanyart bevenni szóval akkor meg minek ez a veszéjes próbálkozás amivel csak a pilóták életét veszéjeztetik. Sumi igencsak utat enged az érzelmei megnyílvánulásának talán ezért is ojan szimpatikus, viszont Hakkinen elég szoborarcu. Csak nagyritkán látni rajta bármiféle érzelmi megnyílvánulást. ( Nem csoda, hogy Sumi elcsaklizta a barátnõjét és feleségûl is vette ). Amúgy egyszer láttam már érzelmi viharban Hakkinent. Tavaj már nemtudom mejik futamon kicsúszott vagy csak mûszakihiba volt már nem emlékszem, de az biztos, hogy kiszált a kocsiból és fõldhözvágta a kormánykereket És elvonúlt a palánk mögé ahova a heleikopter viszont belátott így azt is látni lehetett, hogy sír.
Soponyai Viktor 2001 március 7. szerda 21:26 Link ehhez a hozzászóláshoz

Hozzászólásai: 888
Igen sirt Häki de ki nem sir? Velem is elofordult mar! :) Amugy Sumi is bogott elo egyenes adasban :) Ez van! Emberbol vagyunk! Kicsit ertekelni kene a csapatokat: Arrows: igen sokat fejlodott a csapat az utobbi 2-3 evben! Ha az uj pilotak jok lesznek akkor meg okozhatnak nemi meglepetest. Minardi: Meglatjuk, hogy az uj tulajnak mennyit er meg :) Benetton Renault: azt mondogatjak atmeneti ev mivel jovore a Renault gyari csapata lesznek... hm furcsa lesz az F1 Benetton nelkul :( Prost Ferrari: khm... lehet jobb lenne ha a professzor ur ulne be valamelyik kocsiba :) Sauber Petronas: nem sok vizet kavartak eddig sem, s szerintem iden sem fognak Jordan Honda: ok majd megkavarjak az allovizet :) BAR Honda: Villeneuve egy orult!!! nem engednem vezetni!!! ezerszer nyugodtabb ember Sumi pedig o sem a nyugodtsag mintakepe... McLaren Mercedes: kegyetlen jo autok... hm majd meglatjuk Ferrari: Az ASZ!!! bar nem nyilatkozom hisz elfogult vagyok :) (de ismeros ez a duma igaz - akinek szol az majd tudni fogja :) Williams BMW: az uj tronkovetelok?! :) Jaguar: a legszebb auto!!! viszont rettenetesen alulkormanyozott meg mindig!!! sajni a regi legendas Ford motorokat nem tudjak uberelni Ez nem sorrend csak igy jutottak eszembe :) Remelem nem hagytam ki senkit. Szerintem a jovo ev lesz a legerdekesebb hiszen a Toyota is beszall a szaguldo cirkuszba, a Renault visszater, a BMW pedig eloretor! Mar nagyon varom :) Rettenetesen sajnalom, hogy nincs a regi F1GP-n kivul mas ujabb kicsit modernebb F1 prg amigara :( Persze F1GP az mindig is etalon csak kicsit mar eljart felette az ido. Virtual F1GP-rol pedig inkabb ne beszeljunk :(
Toth Zoltan 2001 március 7. szerda 21:34 Link ehhez a hozzászóláshoz

Faby: Ezt komolyan írtad? "Hakkinen elég szoborarcu. Csak nagyritkán látni rajta bármiféle érzelmi megnyílvánulást. ( Nem csoda, hogy Sumi elcsaklizta a barátnõjét és feleségûl is vette )." Ember az az ember Heinz-Harald Frentzen volt! Nem Hakkinen! Mellesleg együtt versenyzett Sumival, és sikerresebbnek tartották! :-) Az más teszta, hogy most nincsenek valami jóba! Az meg hogyis van, hogy amikor Sumák Svájcba lakott, akkor is Németbe vette a pelust meg a lekvárt? Milliárdos és ilyen szarrágó?
Fábián Zoltán 2001 március 8. csütörtök 21:01 Link ehhez a hozzászóláshoz

Sebaj majd F1-ezünk PSX-en ! Jövõre szerintem is igen érdekes lesz a szezon márcsak azért is mert talán az újak is belejönnek addigra. Nem kritikaként írtam, hogy Hakkinen sírt hanem csak megjegyeztem, hogy csak akkor láttam bármilyen érzelmet az arcán meg azóta eszembe jutott még egy eset amikor Barrichello futamgyõztes lett. Na akkor is látszott, hogy nemcsak megjátsza hanem valóban õszintén gratulált, de ettöl még nem lett szimpib. Amúgy meg mindenkinek lehetnek gyenge napjai. Ok lehet, hogy én tudom rosszúl és valóban Frentzen csaját csaklizta el Sumi most nincs rá módom, hogy utána nézzek, de ha én rosszúl mondom akkor arról a Palik is tehet mert én tõle hallottam egy közvetítés során. A svájci afférról meg annyit, lehet hogy szereti a hazai ízeket és ugye megteheti, hogy onnét hozzasson cuccost. Én mindenesetre attól kényelmesebb vagyok hogy ilyen esetben ezt tenném.
Lay András 2001 március 8. csütörtök 21:41 Link ehhez a hozzászóláshoz

Hozzászólásai: 3.319
A sumáker szerintem is egy paraszt. Különösen amikor egy szaros samponreklámban láttam. Eladta magát. Kurva lett. Kapja be! Hakkinen RULEZ!

<<  1  11  21  31  41  51  61  71  81  91  101  111  121  131  >> Bezár Frissít Link ehhez az oldalhoz

IDEfix Expresz no meg a FASZT ATA neongod (neongod) 9 Faragó Imre Gábor (emery)
2002 február 12. kedd 15:08
Irjunk sajat ftpd-t! Fenebe az eddigiekkel! :) Foldesi Peter (ratdragon) 38 Bujdoso Artur (artlace)
2002 január 25. péntek 16:37
Mert olyan qrvajo az a 4K? Tóth Péter (Brutal) 27 Farsang Laszlo (alain)
2001 október 4. csütörtök 01:41
MATROX grafikus hardware az új amigákban!!! Soponyai Viktor (dh1) 38 Soponyai Viktor (dh1)
2001 október 3. szerda 12:21
Magyar locale Smith (smith) 23 neongod (neongod)
2001 szeptember 28. péntek 08:39
Amigat mindenkinek ! Huszár Zoltán (huszarz) 14 Saughassy (sau)
2001 szeptember 25. kedd 19:52
Chip es a nacik ssss (ssss) 37 Chip (chip)
2001 szeptember 14. péntek 00:22
Kibasszuk Darat vagy ne? Smoke (Amiga) 127 Chip (chip)
2001 szeptember 1. szombat 01:34
VirtualGrandPrix twollah (Raven) 50 Sensor (sensor)
2001 augusztus 19. vasárnap 04:39
HTML&JAVA HELP Fábián Zoltán (faby) 3 X-Daemon (x-daemon)
2001 augusztus 14. kedd 01:16
MATÁVNET vagy AXELERO kedvezmények HOGYISVANEZ?! Soponyai Viktor (dh1) 20 Fábián Zoltán (faby)
2001 augusztus 10. péntek 19:05
Szittyózium 2001 tábor!!! Joshi (Joshi) 22 MeLaK (melak)
2001 augusztus 10. péntek 11:39
AOS 3.9 Saughassy (sau) 23 neongod (neongod)
2001 augusztus 9. csütörtök 18:44

<<  1  21  41  61  81  101  121  141  161  181  201  221  241  >>

Valid CSS!