Login: Jelszó:    Regisztráció
 <<  1  21  41  61  81  101  121  141  161  181  201  221  241  >>

Téma Létrehozó Hozzászólások Utolsó hozzászólás
Nyomul a banda cool avagy milyen drogokat szed egy M$ menedzser? LeChuck (LeChuck) 8 andremariyo (andremariyo)
2021 szeptember 25. szombat 11:28
 1 Bezár Frissít Link ehhez az oldalhoz

LeChuck 2000 július 18. kedd 00:01 Link ehhez a hozzászóláshoz

Hozzászólásai: 24
Tessék egy gyöngyszem amit az Indexen találtam. Bocs a terjedelemért, de én nagyon jól szórakoztam rajta, és szerintem sokan örülnek majd, hogy nem hagyták ki. Személy szerint annyit fuznék hozzá, hogy ha ennek a fele is igaz akkor az M$ vezérkarnak menedzser-diliházban a helye, a világ pedig elgondolkozhat, hogy kiket választ vezetoinek. A cikket olvasva egyébként az a jelenet ugrott be, amikor a Trainspotting c. filmben Spud munkainterjúra megy (akik nem látták azoktól bocs :-)) Minden Comdex-nek megvan a maga nyitóbeszéde (Keynote Speech), viszont nem mindegyik lesz olyan, mint ahogy azt eredetileg tervezték. Így siklott félre a Comdex Canada rendezvény díszvendégének, Steve Ballmernek a beszéde is. A Microsoft fõnök rossz analógiáktól és kényelmetlen pillanatoktól kísért beszédét a bizonyításra felvonultatott szoftverek összeomlása kísérte. Steve Ballmer, a Microsoft vezérigazgatója Egy olyan hallgatóság elõtt, amelyet korábban "a világ legjobban képzett szakembereiként" aposztrofált, Steve Ballmer egy hokiütõvel hasonlította össze az internet elõtt álló változások lényegét. Amikor látta, hogy az analógia értelmét lázasan kutatja a megzavarodott publikum, a Microsoft vezérigazgató gyorsan átváltott a szoftverre, mint az "internetet összetartó ragasztóra". Ezt követõen Dave Carter, a kanadai Microsoft menedzsere az "echt cool" operációs rendszer "echt cool" tulajdonságait mutatta be egy "valóban, valóban cool" Compaq eszközön, amelyet "egészen cool, sõt sexy IR-Supporttal" láttak el. Egy digitális kamerával lefényképezte Ballmert, majd ezt infravörös átvitellel akarta a gépre vinni. Amikor a mutatvány nem sikerült, és a kép sehogy sem akart megérkezni, Carter úgy vélte, a felvétel természetesen nem veszett el, azt õ majd késõbb elárverezteti az eBay aukciós portálon. Ezután Halell Cooperman, az MSN Canada részérõl az MSN Messengert mutatta be, de egyetlen üzenetet sem tudott elküldeni, csak hibaüzeneteket kapott. A hibaszéria láttán, hogy mentse a helyzetet, a program megújult mûszaki támogatását akarta bemutatni, de az MSN megtagadta a szolgáltatást. Ballmer megkérdezte Cooperman-t, hogy talán "ideges" a rendszer, vagy talán Cooperman ideges? Cooperman úgy vélte, vele minden rendben. Ballmer ezután rátett még egy lapáttal, és megjegyezte Cooperman-nak, hogy most már legalább meg sem kell említenie, hogy a termék még nem érett az értékesítésre. "A számítógépnek valami problémája van" - mondta Cooperman, és a bemutatót gyorsan befejezték.
M. J. Sch. 2000 július 22. szombat 21:03 Link ehhez a hozzászóláshoz

Hozzászólásai: 21
HI LeCuck! Na én is szólok itten valamit. Szerintem kell hozzá idegrendszer az biztos hogy pl. a piacon rohadtalmát meg záptojást kell eladni! Mert a migrénfos az pont ehez hasonló dolog! Szerintem isszák a Jack Daniel's-t. De lehet hogy amilyen hülyék képesek valami Microsoft Lager Beer-t inni mert ugye abban is õk a legjobbak! :)
DeT(r)oX 2000 július 31. hétfő 23:54 Link ehhez a hozzászóláshoz

Hozzászólásai: 4.574
Nem baj! A PR propaganda úthenger úgyis elsikál mindent! Ebben nagyon profik az M$-nál.
Saughassy 2000 augusztus 6. vasárnap 16:41 Link ehhez a hozzászóláshoz

Hozzászólásai: 4.007
Nekem az tetszik kurvára ahogy a saját fejükre szarnak mindig. MInden ringyóznál bejelentették hogy ez már naaaaagyon stabil és hogy semmi köze a doshoz....
Laszli Csaba 2000 augusztus 21. hétfő 23:55 Link ehhez a hozzászóláshoz

Hozzászólásai: 39
Én egyszer véletlenül tanultam marketingot, ott voltak ilyen gennygóc lépések, de amíg az emberek beveszik, miért ne? Például az ember lehet nemhogy a holdon nem járt, de még a földet se hagyta el. Ha én egy fejlettebb civilizáció lennék, tuti hogy nem hagynám hogy sikerüljenek ezirányú kísérleteink. Szóval melyik drog is a jó?
DeT(r)oX 2000 augusztus 22. kedd 00:23 Link ehhez a hozzászóláshoz

Hozzászólásai: 4.574
"Csoj" xerint a mexkalin! M$ matrix has you...!
Laszli Csaba 2000 augusztus 23. szerda 23:20 Link ehhez a hozzászóláshoz

Hozzászólásai: 39
Hja! egyszer voltam már a Mdollár mártixban, valami antarktisz kódnéven futott vagy mi...Állandóan ropogott a seggem mikor leültem, úgy befagyott rajta a szõr...5 percenként kellet vresetelni (vodka-reset), de csak nem lettem stabilabb, a végén meg nekem is befordult a gyomrom.... vagy valami hasonló...
andremariyo 2021 szeptember 25. szombat 11:28 Link ehhez a hozzászóláshoz

Hozzászólásai: 20

Amazon MyTV can be downloaded for free and installed. This will allow you access Amazon Prime Videos directly on your TV screen. Amazon is well-known in the E-Commerce sector. Now it has entered the entertainment market. Amazon Prime Video offers many popular shows and movies. Amazon is accessible on almost all devices, including mobile, PC and tablet. Visit www.amazon.com/mytv to start watching Prime Show on your TAmazon MyTV can be downloaded for free and installed. This will allow you access Amazon Prime Videos directly on your TV screen. Amazon is well-known in the E-Commerce sector. Now it has entered the entertainment market. Amazon Prime Video offers many popular shows and movies. Amazon is accessible on almost all devices, including mobile, PC and tablet. Visit www.amazon.com/mytv to start watching Prime Show on your TVwww.amazon.com/mytvprimevideo/mytvamazon.com/redeemamazon.com/mytvamazon.com/redeemamazon.com/codeamazon.com/codeamazon.com/mytvamazon.com/mytv

1 Bezár Frissít Link ehhez az oldalhoz

amigafika x (ffff) 38 andremariyo (andremariyo)
2021 szeptember 25. szombat 11:28
Új csatik vannak!!! twollah (Raven) 14 Anaysha (360DigitalSpace)
2021 április 19. hétfő 10:48
Le Parad 2000... Paczari Gabor (paca) 18 robyncross (robyncross)
2021 április 15. csütörtök 12:50
Paradi taborozas Foldesi Peter (ratdragon) 34 ameliafernandez (ameliafernandez)
2021 február 21. vasárnap 10:40
AMIGA 3000/4000 kérdezz-felelek! Medcare (medcare) 66 joan davis (joan davis)
2020 szeptember 2. szerda 08:07
Amiga 2002-ben... Tóth Péter (Brutal) 1.744 ShayariGuide (ShayariGuide)
2020 augusztus 8. szombat 12:00
A falon kezdődött... avagy itt lehet rinya, vita, sarokba szarás folytatása. Suttyózium (Jarre) 1.199 jamie anderson (JamieAnderson121)
2020 augusztus 7. péntek 08:01
GPS, navigáció, PDA Lay András (lay) 844 saeed (saeed20)
2020 június 17. szerda 17:09
Józan ész Pártja:) Nick (nick) 5.745 saeed (saeed20)
2020 június 17. szerda 16:59
Amiga floppy lemezek, egér, régi '92-es Guru újságok stb. chaab79 (chaab79) 5 saeed (saeed20)
2020 június 17. szerda 16:57
Parádi tábor befizetés Joshi (Joshi) 14 saeed (saeed20)
2020 június 17. szerda 16:17
Jöjjön-e Thomas Parádra? Lay András (lay) 24 saeed (saeed20)
2020 június 17. szerda 15:43
Help Wanted neongod (neongod) 298 Millie Mowry (milliemowry)
2020 április 28. kedd 13:11
Árok Party 2013 MeLaK (melak) 7 Alex (WolfLarsen)
2019 május 31. péntek 07:44
KURJUNK LOVAT!!! Kõváry Ferentz (Kõváry Ferentz) 3 GordonBlue (solange)
2019 március 27. szerda 19:16
Pajtabuli 2010 Nick (nick) 157 DeT(r)oX (DeToX)
2016 május 20. péntek 14:00
Üzenetek, üdvözletek stb. stb. stb. Soponyai Viktor (dh1) 3.245 Pocok (Pocok)
2014 december 7. vasárnap 22:38
Okostelefonok (Android, Symbian, iOS, WP7, Bada, MeeGo...) Leeroy ^ SMV (leeroy) 862 Leeroy ^ SMV (leeroy)
2014 október 9. csütörtök 15:01
Regi tipusu C64 dobozaban elado... wyx (wyx) 2 Leeroy ^ SMV (leeroy)
2014 október 1. szerda 02:06

<<  1  21  41  61  81  101  121  141  161  181  201  221  241  >>

Valid CSS!