Login: Jelszó:    Regisztráció
 <<  1  21  41  61  81  101  121  141  161  181  201  221  241  >>

Téma Létrehozó Hozzászólások Utolsó hozzászólás
Filmek Mátó István (mato) 2.258 Leeroy ^ SMV (leeroy)
2010 február 16. kedd 04:55
Miért szar winpécésnek lenni? Saughassy (sau) 830 Illyés Gábor (audiotechsys)
2010 január 29. péntek 16:37
amigás demók/animációk a0b1c2d3 (a0b1c2d3) 14 Leeroy ^ SMV (leeroy)
2010 január 28. csütörtök 08:24
Miért vagyok Amigás? Komlósi Zoltán (dago) 135 Túri Levente (turilevi)
2010 január 7. csütörtök 23:50
Amiga Hardware adás-vétel version (neo07) 172 Túri Levente (turilevi)
2009 december 27. vasárnap 10:28
Egy új amigás... uhu (uhu) 28 Túri Levente (turilevi)
2009 december 20. vasárnap 17:24
Amiga to Pc Medveczky Attila (atika) 7 DeT(r)oX (DeToX)
2009 november 26. csütörtök 05:51
Ne nyissá minden szaré topicot! Shtocky (Stokodákó) 27 Leeroy ^ SMV (leeroy)
2009 október 18. vasárnap 20:30
Kell-e az Amiga.hu-n FreeWEB? Alex91 (Alex91) 43 B. Szilveszter (bszggg)
2009 október 17. szombat 21:53
Hol lehet még SIMM és EDO RAM-okat kapni ? Leeroy ^ SMV (leeroy) 29 DeT(r)oX (DeToX)
2009 október 16. péntek 04:10
MP3 télen, nyáron DeT(r)oX (DeToX) 478 MeLaK (melak)
2009 szeptember 14. hétfő 15:10
Szittyózium 2009 MeLaK (melak) 1.213 DeT(r)oX (DeToX)
2009 szeptember 14. hétfő 05:15
www.amiga.hu - morgolodas Foldesi Peter (ratdragon) 270 Balogh Károly (Chain|Q)
2009 augusztus 27. csütörtök 17:24
 <<  151  161  171  181  191  201  211  221  231  241  251  261  >> Bezár Frissít Link ehhez az oldalhoz

Illyés Gábor 2006 október 27. péntek 23:39 Link ehhez a hozzászóláshoz

Hozzászólásai: 511
Nem szívesen mondom ezt de most Laynak adok igazat. Bár a kezdeteknél bõven nem voltam jelen stb stb...sz'al nemsok jogom van megszólalni imho de azt kell hogy mondjam hogy ez a spam buziskodás tök felesleges volt..és qrvára nem kellene úgy hozzáállni hogy "na most tessék...elõbb a spam most meg ez" (mmint a vinyó-crash) 1. - igazán nem jelenthet gondot kitörölni azt a pár spamet ami napjában jön...3-4 (és ez nekem már soknak számít naponta..ritka is) úgyis mindenki tudja már a címekbõl hogy mi az, mi nem....ha meg valaki olyan hülye és mindet megnyitogatja és elkapja az ideg hogy basszameg megint csak spam nem pedig a lottóötösöm az meg is érdemli 2. - Laysoft-ot idézve...ha valaki csak 20 naponta néz rá a leveleire és akkor bassza fel magát hogy mennyi spam jön akkor az fulladjon meg....hát persze hogy ennyi jön..mer' akkora gyökér vagy hogy nem ír senki neked ide csak a spamet kapod..akkor tényleg a fasznak használja 3. - Ha Detox nem óbégat a spam miatt akkor ez a cirkusz nincs is...én speciel qrvára poénra vettem az egészet mint ahogy a többi ember is aki óbégatott (lásd amiga.hu/wall before) Laysoft meg sajnos a szívére... értelmes hozzászólása senkinek nem volt (mintahogy nekem sem)..fejlesztõ javaslat stb stb. meg eddig nemnagyon láttam volna az adakozó szándékúakat ide firkálgatni sz'al kuss és örüljetek hogy megy 4. - ha kell a lóvé az új vinyóra akkor beszállok én is..nem nagy összeggel de az is segítség
Suttyózium 2006 október 27. péntek 23:39 Link ehhez a hozzászóláshoz

Hozzászólásai: 809
TE FASZFEJ! Ki a picsát érdekel mi volt x éve, és milyen nosztalgia/érzelmi dolgok vezéreltek akkor. "Az egész levelezést azért csináltuk Ratmannal, mert tudtuk, hogy sok embernek (többek között nekünk is) milyen sokat jelent, hogy az E-Mail címünk nem gipszjakab@freemail.hu, hanem faszkivan&amiga.hu" Talán ezt tudatni kellene azokkal akik ide regelnek! Ha az idézet szerint mûködne, akkor abszolút nem értem miért lett bárki számára regisztrálható egy amiga.hu-s emilcím! Letiltod minden felhasználónál a levelezést? Ki a fasznak képzeled magad? A mellébeszélni és óbégatni azt tudsz, de úgy tûnik másra már nem futja tõled manapság. Talán az utolsó 2 mondatomra reagálj az elõzõ böfögésembõl, aztán majd vitatkozhatunk tovább!
Illyés Gábor 2006 október 27. péntek 23:41 Link ehhez a hozzászóláshoz

Hozzászólásai: 511
(sorry..az adakozó szándékú emberekrõl még ennyit: tisztelet a kivételnek..még1x bocs)
Lay András 2006 október 28. szombat 00:50 Link ehhez a hozzászóláshoz

Hozzászólásai: 3.319
Béla szerintem el vagy tájolva. Te szólsz be nekem, hogy kit érdekel mi volt 6 éve, mikor te példálózól ezzel? ("akik 6 éve elindították...") He? Minden felhasználónál csak egy idõre volt letiltva a levelezés. Látszik milyen jól nyomon követed az eseményeket, de azért a beszólás az megy. Regáltam az utolsó 2 mondtatodra: "A hozzászólásod másik része..." Ez lett volna az. Neked nem tûnt fel? Vitatkozni meg majd azzal fogok, akinek van valami halvány fingja az egészhez. Különben is: "Nincs vita! Verekedéssel oldjuk meg a problémát!" :)
dino 2006 október 28. szombat 08:08 Link ehhez a hozzászóláshoz

Hozzászólásai: 187
Beszooolokenis!!!Ha egyatalan erdekel valakit a velemenyem... Elmondanam,hogy en minden nap hasznalom a levelezest,soot milyen marha vagyok a melohelyemen is a cegnek is szinten amigahus mailcimet regisztraltam. Amire kell,arra megfelelo ott is! Egyebkent meg tenyeg,ha privatban irok barkinek levelet,mar nem egyszer volt ra pelda,hogy a mail cim miatt elokerult a masik felnel is a "valamikor nekem is volt szuper AMIGA szamitogepem,de latom te meg mindig AMIGA tipusu talalkozasok vagy.:) ES EZ JOOOOOERZES!!!Igen!! Szerintem nemcsak envagyok am egyedul aki igylatja. Ha meg ez sem lesz,akkor tenyleg elnyel a szar minket..! Uff!
Lay András 2006 október 28. szombat 10:54 Link ehhez a hozzászóláshoz

"valamikor nekem is volt szuper AMIGA szamitogepem,de latom te meg mindig AMIGA tipusu talalkozasok vagy.:) ES EZ JOOOOOERZES!!!Igen!!" Úgy látom Te megértetted, mit szeretnék mondani.
dino 2006 október 28. szombat 12:54 Link ehhez a hozzászóláshoz

Hozzászólásai: 187
A dolog amugy roppant egyszeru! Akinek nemtetszik az ne hasznalja,hameg valami ertelmes 5lete van (epito jellegu kritika) azt ossza meg,nosza! Es egyebkent is meglehet mutatni,hogy kellene csinalni! Hatha lesz benne legalabb 1db ertelmes 5let,ami kivitelezheto es a kommunity erdekeit szolgalja :) es mivel reg nem irta senki en leirom: AMIGA RULEZ FOREVER! es felebredek itt a bili mellett a pentijumok kozott...
DeT(r)oX 2006 október 28. szombat 15:16 Link ehhez a hozzászóláshoz

Hozzászólásai: 4.574
na akkor nemkedves andriska! mondanám az értelmes fejlextési javaslataimat: 1. régi amiga.hu megfog azt archivál. ennek a fejlextése a hozzáállásodat látva semmi értelme 2. teljesen új vas invextál. vagy ha az nem megy mer nem fussa, akko ITs haver megkérése -van itt egy pár- azt annak a vasára települése. az majd naprakéxen karbantartja a dologokat. legalább ratinak nem kell xopnia ezzel az egéx xarral. én inkább ebbe invextálnék elsõsorban. az is csoda, hogy eddig csak 1x hekkelték fel a siteot. majd kapol a totál gyalu hekket, azt nézhetel te fax! jobb esetben 1 ximpla defacet. 3. teljesen új portál/fórum engine felrakása. axxem van egy pár ingyenes. a megdizájnolást rábizzuk olyanra akinek van izlése, mert perxe neked az sincs. extétika 20ad rangú. xerinted. 4. korxerû, free levelezõ engine felrakása. lehetõleg POP3-as eléréssel. NEM KELL minden faxnak adni amigahus emilt. ettõl lexx elit te BAROM! van már súlyozható spamxûrésre is lehetõség te BAROM! az meg, hogy 6 éve nem volt spam -amúgy volt-, az manapság nem érv te BAROM! hirtelen errõl ennyi te BAROM! továbbiakban xemélyeskedek: az amigás feelingedet meg feldugahtod az amigahuval kapcsolatban. vagy talán ez amigán fut? nemhixem. az a baj, hogy kibebaxott korlátolt arrogáns seggfej lettél barátom. csak alkex nagypofád maradt más nem nagyon. az meg, hogy a CJ meg én neked ennyit ér(t) az is minõsít. ezt látva sajnálom, hogy 1 xalmaxálat is kerextbe tettem. a ratmannak is tele van a faxa veled, csak õ túl rendes gyerek ahhoz, hogy elküldjön a qrvaanyádba! nem baj, haxnáljad csak ki ahogy eddig! nyasgem te gyökér!
Lay András 2006 október 28. szombat 15:56 Link ehhez a hozzászóláshoz

No egész értelmes dolgokat írtál, annak ellenére, hogy azt mondtad, többet nem látunk itt. :) 1. Megoldható. 6 éve mikor elkezdõdött, nem mondom, hogy ultramodern volt, de nem volt már, meg örültem, hogy ennyit össze tudtam lapátolni. Bár van most egy kis újítás ( http://www.amiga.hu/index_new.php ), ezt még be fogom fejezni, mert már eleget szívtam vele, nem akarom veszni hagyni. 2. Állok elébe. Szerintem az ITs haver lehetne a járható út. Ha a haver feltenne póverdéenest, mert mod_rewrite-ot, meg mod_vdbh-t, akkor lehetne mindenkinek saját http://gipszjakab.amiga.hu URL-en oldala. Akár a többi általam reggelt domain-el is (pegasos.hu, jihad.hu, newcomer.hu, aminet.info, lnk.bz). Ehhez még lenne is kedvem, és tök profi wysywig szerkesztõm is van hozzá. Nem tudom, beszéljünk az ITs haverokkal! 3. Abban egyetértek, hogy új motor kell. De free cuccból csak levelezõt teszek fel. Fórumról már vannak elméletben elképzeléseim, AJAX, egyebek, ha lecsillapodnak a dolgok, megjön hozzá a kedvem és nekiállok. 4. Én azért nem lennék ilyen fasiszta az E-Mail címek osztásával, hadd legyen bárkinek. De azt ne felejtsd el, hogy a jelenlegi levelezést át kell konvertálni az újra. Ennek kivitelezhetõsége attól függ, hogy melyik web-es levelezõt választjuk. Én a részemrõl szabvány mailbox formátumot, szívással, de elõ tudok állítani a mostaniból. Azért az nem olyan egyszerû, mert az én mysql táblámban vannak az E-Mail címek, amiket a levelezõnek kezelnie kell, nem tudom, hogy lehet ezt megoldani, nem ismerem õket. De ember járt a holdon, tehát megoldható. A személyeskedésedre nem válaszolok, szerintem egyrészt nem igaz, vagy rosszul látod, másrészt nem itt kellene errõl anyáznunk. Következõ köpködõbe lenézek (ha beengedsz...), mivel a rákövetkeyõ nap munkasyünet, ott majd kitárgyalhatjuk és beszélhetünk az ITs haverokról is. A jelszó: "Nincs vita, verekedéssel rendezzük a problémát!"
Leeroy ^ SMV 2006 október 28. szombat 16:37 Link ehhez a hozzászóláshoz

Hozzászólásai: 4.807
Na, csak elsikalodnak a dolgok vegre. (Meg is lepodtem a bekulekenyebb hangnemen, dehat nem lehet folyton oklot razva anyazni, nem igaz?)

<<  151  161  171  181  191  201  211  221  231  241  251  261  >> Bezár Frissít Link ehhez az oldalhoz

Jöjjön e LAy parádra... Thomas of SMV Design (thomas.smv) 26 Joshi (Joshi)
2009 augusztus 26. szerda 15:23
Kinyitom ablakom, és miért nem pirítós a kutyám heti bkv jegysorsolási műsora? MeLaK (melak) 11 MeLaK (melak)
2009 augusztus 18. kedd 15:01
Nincs kep asdexed (asdexed) 12 Docky-SD (docky)
2009 augusztus 15. szombat 07:22
Amiga Audio Desco (desco) 98 Hosszu Peti (teo)
2009 augusztus 4. kedd 12:23
Memória-kártya olvasó Amiga 500-hoz. Gyu (gyu) 2 MeLaK (melak)
2009 július 21. kedd 11:43
új AMIGÁS, segítséget kérnék szépen... Pintér Károly Gábor (pinkarga) 77 retros (Retros)
2009 június 26. péntek 00:15
Guru lemezújság klfmate (klfmate1) 10 Joshi (Joshi)
2009 május 21. csütörtök 21:16

<<  1  21  41  61  81  101  121  141  161  181  201  221  241  >>

Valid CSS!