Login: Jelszó:    Regisztráció
 <<  1  21  41  61  81  101  121  141  161  181  201  221  241  >>

Téma Létrehozó Hozzászólások Utolsó hozzászólás
Free SMS on www.amiga.hu Lay András (lay) 58 B. Szilveszter (bszggg)
2003 december 12. péntek 09:24
LKA LKA magazin (lka) 62 Gruber Kristóf (gk)
2003 október 28. kedd 08:44
Mi a xarnak jár ide a sok PC-s flamelni? Bíró Lajos Gábor (phxsakk) 14 Winkle (winkle)
2003 augusztus 18. hétfő 20:58
Playstation2 programozasa version (neo07) 33 Lay András (lay)
2003 augusztus 13. szerda 09:15
Mivel gyõznétek meg bárkit is, hogy érdemes Amigára fejlesztenie? Molnar Antal (timba) 48 Tanács Jenõ (jego)
2003 július 30. szerda 14:11
 <<  1  11  21  31  41  >> Bezár Frissít Link ehhez az oldalhoz

VoyAger 2000 október 20. péntek 22:35 Link ehhez a hozzászóláshoz

Hozzászólásai: 66
Szeretnem megszuntetni molnarantalt..[direktkisetu]...'nyad
DeT(r)oX 2000 október 21. szombat 23:03 Link ehhez a hozzászóláshoz

Hozzászólásai: 4.574
Timba lányom! Talán az Indexen tegyél fel ilyen konstruktív kérdéseket, hátha +int annyi értelmes jelentkezõ lex mint az AMIGA-fikázó felhívásodra! Lúzer vagy és az is maradx... 8O..
Juhász Dániel 2000 október 21. szombat 23:20 Link ehhez a hozzászóláshoz

Hozzászólásai: 148
Hehe Kb ott is leszarják jól.
Molnar Antal 2000 október 22. vasárnap 03:28 Link ehhez a hozzászóláshoz

Hozzászólásai: 47
Hmm, mennyire a témába illõ konstuktív gondolatok! Menjetek az Amiga Inc-hez marketing manager-nek és 'javítsátok' tovább az 'esélyeit'. Amint látom ti se tudtok rá okot, miért kéne fejleszteni Amigára. Örülök, hogy egyetértünk valamiben.
Soponyai Viktor 2000 október 22. vasárnap 03:44 Link ehhez a hozzászóláshoz

Hozzászólásai: 888
Timba én nem ismerlek téged, de... Ismered az Amiga történetét??? Akkor szerinted miért ne kellene rá fejleszteni? Vajon miért kedveli még mindig ennyi user, vajon miért él még ez a géptipus... Vajon miért? Hm??? Egy még élõ, mûködõ, ismert, használt gépre fejleszteni kell! Egyébként PC-re miért kell fejleszteni? Magyarázd már meg! Sõt elõbb azt magyarázd meg, hogy mi az a PC!
Molnar Antal 2000 október 22. vasárnap 04:21 Link ehhez a hozzászóláshoz

Hozzászólásai: 47
Te is tudod minek a rövidítése a PC. Szóval még az Amiga is az. Én az IBM kompatibilsre gondoltam, hogy tudjál mivel cinkelin. :-) Az Amiga történelme egy dologban igencsak hasonlít a volt Szovjetúbióra, Hogy volt. :-) És ti ugyanúgy siratjátok, és hiszitek, hogy egyszer újra élni fog. Ha valaki másképp gondolkodik ugye ... nézd az én példám! Nem az számít igazam van-e vagy sem, el szeretnétek hallgattatni, mert MÁS a véleményem. Hol csináltak ilyeneket. Vonjak párhuzamot a könyv- és a PC égetés között? Pl. a nácik is égettek könyvet. Tetszene egy ilyen párhuzam, vagy még büszkék is lennétek re. (Kéárdés volt. Nem állítás.) Milyen világ lenne itt, ha az Amiga lenne elterjedve?! Vagy lázadásból PC-tek lenne? Nekem a számítõgépem munkaeszköz. Arra tökéletesen megfelel. Pl. van a Konica KL-3015-ös nyomtatóhoz driver, telefonhoz ingyenes progi stb. Van a gépemnek használati értéke. Nem tud többet, sem kevesebbet. Nekem ennyi éppen elég nem istenítem homokba dugva a fejem. :-) Egyebként managság úgy vesz gépet az ember, hogy kellenek ezek a programok. Aha, szóval ilyen operációs rendszereken futnak. Ezeket az opernedszereket ilyen gépre rakhatom fel. Jó, akkkor ilyet veszek. Furcsa, de az emberek pl. mikrot is az alapján vesznek, hogy mondjuk ez tud grillezni is, sõt telefon automata mosógépet is. Jó, tényleg vannak márkabuzik is, de ez a kissebség. Te egy kisebbségi piacra akarsz termelni. Biztos, hogy megéri. Ne gondolkodjatok el rajta, nem érdemes, igazatok van. :-)
Foldesi Peter 2000 október 22. vasárnap 10:24 Link ehhez a hozzászóláshoz

Hozzászólásai: 1.545
Hubazzdmeg! Pedig mar teljesen meg voltam nyugodva hogy tobbet nem is hallok rolad Timbazzdmeg! >Te is tudod minek a rövidítése a PC. Szóval >még az Amiga is az. Én az IBM kompatibilsre >gondoltam, hogy tudjál mivel cinkelin. :-) ^^^^ Na, idefigyelj, szerintem dh1 pontosan tudja mi az a pC.... ketto neked IBM kompatibilis pC-d van?! Hat bazdmeg, es az IBM-nel dolgozol? Es nem telik neked _eredeti_ IBM pC-re? Helyette inkabb tajvani hajtogatott hullambadog fostalicskat hasznalsz? Apam, megint lejarattad magad.... csakhogy tudd miert... nekem is van pC-m (barmennyire hihetetlen - sajnos szukseg van ra), de(!) nem tajvani hajtogatott hullambadog, hanem eredeti IBM (nem mai darab, harom eve hibatlanul mukodik... anno ~fel milla volt majdnem). Tudod, elegem lett abbol, hogy napkozben sok doglott kazanlemez pC-t hegesztek... merthogy xar a doboza, igy kimaszik belole a halo- vide- hang kartya, elcsavarodik az alaplap amitol bekhzik stb... nem, itthonra egy olyan pC kell amin lehet vagni a fat (dogozni), de nem kell naponta szetszedni atomjaira hogy hasznalni is tudjam. >Az Amiga történelme egy dologban igencsak >hasonlít a volt Szovjetúbióra, Hogy volt. :-) <- Timba aranyom te telleg elmesz a picsaba! Ha nem lett volna amiga, akkor hol lenne ma neked a fostos budos pC-d?! Pl. tudod te azt, hogy pl. csak az IBM hany szabadalmat vasarolt meg az Amiga Inc-tol?! :) HOl lenne az amiga nelkul a PlugAndPray, a PCI es a tobbi (nem ugyanugy mukodnek, csak epp az alapelvuk kisertetiesen ugyanaz). >És ti ugyanúgy siratjátok, és hiszitek, >hogy egyszer újra élni fog. Ha valaki >másképp gondolkodik ugye ... nézd az én >példám! Nem az számít igazam van-e vagy >sem, el szeretnétek hallgattatni, mert MÁS >a véleményem. ^^^^^ Na, 1. mi nem sirunk, mi nagy ivben leszarjuk a "mainstream" szamitastechnikat - tudod, engem nem izgat fel az, ha az intel bejelenti hogy megcsinalta a Pentium 9283649782347892364-ot, mert tokmind1 hogy mi van rairva, belulrol akkor is egy hasznalhatatlan gyoker xar. Nem erdekel, hogy ilyen kartya, olyan kartya, mert ezek tobbnyire a fukker gamereknek szolnak... xal... ami erdekel a "mainstream" szamitastechnikabol az _platformfuggetlen_ (pl, uj halozati protokollok, uj szolgaltatasok, security, opsysek, halozati hardverek). Aztan ezzel az "... el szeretnetek hallgattatni..." kiszolassal is latszik hogy valami nagyon nincsen rendben abban a hatalmas arcodat cipelo morzsany agyadban. Mi _NEM_ akarunk elhallgattatni, csak egyaltalan _NEM_ vagyunk kivancsiak a harmatgyenge erveidre... es szereny velemenyem szerint tok _jogosan_ kuldunk el a picsaba... nemtom... ha ugyanezt IRL eljatszanad (marmint amit itt muvelsz a forumon) szerintem az elettartamod igencsak lerovidulne... marmint szanalmas eleted az elso beszolas utani 5.-10.-ik percben igencsak veresen erne veget... (hidd el, tudom hogy megy ez... sajnos Bp-en a VIII. keruletben dolgozom... lattam mar utcai keselest eleget :/)... xal en a helyedben inkabb nem probalkoznek IRL vitakkal, mert egyszer emberedre fogsz akadni.... >Hol csináltak ilyeneket. >Vonjak párhuzamot a könyv- és a PC égetés >között? >Pl. a nácik is égettek könyvet. Tetszene >egy ilyen párhuzam, vagy még büszkék is >lennétek re. (Kéárdés volt. Nem állítás.) ^^^^^ Megint el vagy tevedve.... a nacik azert egettek a konyveket mert nekik ez volt az ideologiajuk es kesz passz.... mi azert egetunk pC-t (szigoruan ellenorzott korulmenyek kozott), mert ezzel fejezzuk ki hogy _ELEGUNK_ van. Tudod, _ELEGEM VAN_ a hozzad hasonlo sok okostojasbol, aki bejon ide es csak anyazni tud, de ervei _NINCSENEK_, valamint _ELEGEM VAN_ a hasznalhatatlan hiperocska minosegu dzsunkan hegesztett pC-s alkatreszekbol, _ELEGEM VAN_ a hasznalhatatlan fizetos "ipari szabvany" oprendszerekbol, _ELEGEM VAN_ abbol hogy az egesz pC-s vilagban az user szamitja a legkevesebbet... elso cel, kaszaljunk qrva sokat, az user meg szivjon a cuccal... veszel valamit es le vagy szarva... mar ertem miert "business oriented" vas a pC. >Milyen világ lenne itt, ha az Amiga lenne >elterjedve?! Vagy lázadásból PC-tek lenne? Ha amiga lenne mindenhol, sokkal konnyebb lenne az elet. Tudod, az Amigaban 1 dolog tokjo... elbaszod a systemet, ramasolsz egy masikat es m1 (ebben az 1-ben olyan mint a MacOS - masban hala az egnek nem ilyen :)))) Az userek is kepesek lennenek hasznalni, mivel egyszeru es attekintheto... nem olyan mint pl az OS/2, az ablax, a winsuxx NT vagy az egyeb mostani "mainstream" oprenccerek a pC-s vilagban.... Jah, es ha Amiga lenne mindenhol akkor bizta csak neked lenne lazadasbol pC-d.. en maradnek akkor is az Amiga mellett (tok jogosan) :)))))))))) >Nekem a számítõgépem munkaeszköz. Arra >tökéletesen megfelel. ^^^^^^ Namost nekem van ugyebar 1. pC-m, valamint (kapaszkodj meg bazzeg!), 7 db Amigam (biza!). Es szamomra a pC a munkaeszkoz (csak akkor hasznalom a szukseges :>), amugy meg egyeb dolgokat megcsinalom az Amigan es ez nekem erre tokeletesen megfelel. >Pl. van a Konica KL->3015-ös nyomtatóhoz >driver, telefonhoz ingyenes progi stb. ^^^^^^^^^^^ Megbocsass, de ez ki a faszt erdekel?! Kepzeld el, ha nekem esetleg ilyen kell, akkor Amigan roffentek egy linuxot, aztan azon megnezem hogy ehhoz konica faszomsemhallottmegrolaprinterhez van-e driver (bar, ez nalam nem erv, soha nem akartam nyomtatot - minek? Csak beszallok az erdok pusztitasaba :))), de a miboltelcsit meg jol elkezelem a gnokii nevu stuffal ami szinten freeware... erre varjal gombot kisfijam! >Van a gépemnek használati értéke. Nem tud >többet, sem kevesebbet. ^^^^^^^^^ HAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHA! Egy pC-nek?! Persze, most meg van hasznalati erteke... es fel el mulva?! Tudod, nekem az elso Amigam (A1200) 8 eve van meg... 8 ev alatt nem kellett szervizbe vinnem, nem kohogott, nem volt semmi baja... igaz, azota koltottem is raja, de nem erzem ugy, hogy ez az oreg vas elavult lenne... te viszont fel ev mulva fogod a jelenlegi pC-det anyazni es ra fogod kolteni az aranak a ~60%-at... most akkor ki a hulyebb?! >Nekem ennyi éppen elég nem istenítem >homokba dugva a fejem. :-) Erdekes... megint onmagadat tagadod meg... eddig hozzaszolasaid masbol sem alltak az Amiga es az Amigasok leszolasabol, meghogy az IBM az rulez, meg a pC a rulez... kisfijam, ha lenne _AGYAD_ akkor rajonnel hogy mekkora baromsagokat hordasz te itt ossze! Eppenseggel te vagy az aki a homokba dugta a fejet mar jo ideje.... >Egyebként managság úgy vesz gépet az ember, >hogy kellenek ezek a programok. Aha, szóval >ilyen operációs rendszereken futnak. Ezeket >az opernedszereket ilyen gépre rakhatom >fel. Jó, akkkor ilyet veszek. Furcsa, de az >emberek pl. mikrot is az alapján vesznek, >hogy mondjuk ez tud grillezni is, sõt >telefon automata mosógépet is. Jó, tényleg >vannak márkabuzik is, de ez a kissebség. Te >egy kisebbségi piacra akarsz termelni. >Biztos, hogy megéri. Na... erre csak ennyit tudok mondani, hogy _LESZAROM_ mert _NEM ERDEKEL_. Ugyanis a jelenlegi vilag annyibol all, hogy adjuk el a fenyezett szart a sok birkanak oszt jovan... konyorgom, te egy 20 evvel ezelott es elavultnak tekintett architekturarol beszelsz bazdmeg! Es ezt adjak el a sok szerencsetlennek!!!! Tudod mit, errol inkabb nem vitazok veled, hisz te az IBM-nel vagy, en meg csak egy kis senki Amigas vagyok, aki semmihez sem ert meg minden... mert en csak 15 eve nyomulok az amitastechnikaban.... >Ne gondolkodjatok el rajta, nem érdemes, >igazatok van. :-) ... hat bazdmeg, ha nem ilyen lenne a stilusod mint amilyen, akkor le se szarnarak.... de hat sajnos azon kivul hogy kibaszott nagy _LAMER_ vagy, meg egy tajparaszt lelkulettel is megaldott a Teremto... Tudod mit? Tedd meg vegre azt, amit mar parszor emlitettem... huzzal el inkabb az index-re es ott irjal a windows forumba, mert ott legalabb le se xar senki, itt meg mindenki teged anyazik... bar lehet, hogy te ezt elvezed... akkor viszont megkerdeznem, hogy jarsz pszichologushoz?! No, ennyi... Timba, neked meg meg nagyon sok mindent kellene meg tanulnod... azert mert az IBM-nel vagy, nem erthetsz egybol mindenhez.... :>>>>>>>>>>>> Byte! rATMAN of CrimS0n jIHAD aki most mar tenyleg hisz a Timbamentes jovoben :>
Godzsak Andrea 2000 október 24. kedd 09:15 Link ehhez a hozzászóláshoz

Hozzászólásai: 219
>Te is tudod minek a rövidítése a PC. Szóval még az Amiga is az. na igen... de csak és kizárólag az Autó nevû autót és csak a TV nevû tv-t vehetjük meg,(ami jo üzleti húzás, és tökéletes agymosást eredményez... ) egy bizonyos cégtõl, mert különben lemaradunk és ha nem lex egyre nagyobb verziószámu kütyünk és "programjaink" akkor ott ehet meg minket a fene ahol vagyunk.... És ha kijön az új windózer, akkor a régi roxx.. de akkor a gyártó is az.. miért nem ugyanolyan fantasztikusan jó a régi, mint az új, ha az is az õ terméke? Ok rendben van.. változnak a fogyaxtói igények, de nem ilyen gyorsan és nem ilyen irányban... és ne a gyártó mondja meg, hogy mire van xükségem, hanem én válasszak már... Szal a PC-re fejlextés fejlextés?.... ezek csak költõi kérdédek, de azért kíváncsi vagyok a válaxra.... ezek kisbeka lamer gondolatai...
poko 2000 október 24. kedd 16:08 Link ehhez a hozzászóláshoz

Hozzászólásai: 141
Asszem a PC jelentese az, hogy Pocket Calculator... Vagy nem yol tudom? :)))
DeT(r)oX 2000 október 24. kedd 23:00 Link ehhez a hozzászóláshoz

Hozzászólásai: 4.574
Ja, a C<64 is az volt, de az inkább elfért 1 zsebben, mint 1 mai csúcsfostalicska. :)

<<  1  11  21  31  41  >> Bezár Frissít Link ehhez az oldalhoz

AMIGA történelem. Godzsak Andrea (kisbeka) 62 Sensor (sensor)
2003 július 7. hétfő 22:47
PPC programozás Rajnai Almos (rachy) 72 Chip (chip)
2003 március 10. hétfő 12:59
RAGE AGAINST THE MACHINE ! Fábián Zoltán (faby) 128 Lálóczki Gergõ (kislalo)
2003 január 13. hétfő 09:09
Hardware tesztek Saughassy (sau) 18 B. Szilveszter (bszggg)
2002 december 16. hétfő 13:41
Mediátor, anyázoknak, meg támogatóknak Tóth Péter (Brutal) 642 Rajnai Almos (rachy)
2002 november 21. csütörtök 09:18
Dühöngõ Laszli Csaba (numun) 10 Lálóczki Gergõ (kislalo)
2002 november 6. szerda 09:20
Fotóalbum: http://pic.amiga.hu Lay András (lay) 6 DeT(r)oX (DeToX)
2002 szeptember 11. szerda 12:23
AmigaVilág QXY (QXY) 23 Sensor (sensor)
2002 augusztus 14. szerda 17:29
Szittyózium 2002 tábor. Idõpont: 2002. Július 22-28 Joshi (Joshi) 37 DeT(r)oX (DeToX)
2002 június 26. szerda 21:37
Megszûnik a Mindenkinek csomag! Józsi (szepi57) 22 Berkesi Csaba (brainded)
2002 június 17. hétfő 15:54
Variációk a pc-re... Mr. Dreadful Of Evil Force (mrd) 27 Bozi Ákos (lxr)
2002 május 27. hétfő 08:56
Pajta Buli május 3-5. Lay András (lay) 9 DeT(r)oX (DeToX)
2002 május 6. hétfő 02:55
F1 GP Fábián Zoltán (faby) 136 Fábián Zoltán (faby)
2002 április 14. vasárnap 18:37
IDEfix Expresz no meg a FASZT ATA neongod (neongod) 9 Faragó Imre Gábor (emery)
2002 február 12. kedd 15:08
Irjunk sajat ftpd-t! Fenebe az eddigiekkel! :) Foldesi Peter (ratdragon) 38 Bujdoso Artur (artlace)
2002 január 25. péntek 16:37

<<  1  21  41  61  81  101  121  141  161  181  201  221  241  >>

Valid CSS!