bitcoin logo Ha támogatni szeretnéd az oldal működését, az alábbi címre küldhetsz bitcoin-t!
19YxEVFdPu6LqFP31814znbLJH7HPYLb7A
Login: Jelszó:    Regisztráció
 <<  1  21  41  61  81  101  121  141  161  181  201  221  241

Téma Létrehozó Hozzászólások Utolsó hozzászólás
Elhúzzuk a nótátokat - mindent a nagybetűs ZENÉRŐL :) Leeroy ^ SMV (leeroy) 2.374 TomLok (TomLok)
április 19. csütörtök 15:10
 <<  1951  1961  1971  1981  1991  2001  2011  >> Bezár Frissít Link ehhez az oldalhoz

Saughassy 2014 március 11. kedd 15:09 Link ehhez a hozzászóláshoz

Hozzászólásai: 4.007

Remelem valakit erdekel meg rajtam kivul.

Joey KillerBass... 2014 március 11. kedd 23:26 Link ehhez a hozzászóláshoz

Hozzászólásai: 1.035

Senki nem érdekel, akinek volt köze az Eddához...

Van elég sok jó gitáros rajta kívül is.

Saughassy 2014 március 12. szerda 20:52 Link ehhez a hozzászóláshoz

Óbakker és még én vagyok sznob.  Na nem baj, megfosztod magad egy jo koncerttol apropenzert. Mondjuk  olyan szar ritmusszekcioval, mint Barabas-Banai, tenyleg csak hurkatoltes lesz, mit is keresne ot egy magadfajta. :) Ja nem, itt Mits lesz.

Egyebkent a Nixfactor lemezbemutatorol pont az eddasok menekultek, mert azt hittek hogy ez is olyan, csak a neve mas. Hat kurvara nem. Ha te nem fogtal gyanut Miles Davis, Billy Cobham, Metheny neve lattan akkor tenyleg eros eloiteleteid vannak. (Steve Lukhater egyebkent eleg nyalazos kritikaban meltatta, de hat o sem erthet mindehez:)

De mondok valamit: Claypool jatszott a Limp Bizkitben, akkor most szar zenesz? Dickinson cicanadragot huzott, akkor mar nem is lehet jo enekes? Vagy miafaszvan? :) 

(Mellekesen akkor kibaszott jol is szoltak, szoval van ra esely hogy most sem lesz szar.)

MeLaK 2014 március 12. szerda 22:38 Link ehhez a hozzászóláshoz

Hozzászólásai: 3.813

http://hvg.hu/tudomany/20140312_Halalos_csapas_az_MP3ra

Saughassy 2014 március 13. csütörtök 06:29 Link ehhez a hozzászóláshoz

2014-03-12 22:38:08-kor MeLaK (melak) írta:

Szinte latom, ahogy az utolsokat rugja. :)

Leeroy ^ SMV 2014 március 13. csütörtök 09:15 Link ehhez a hozzászóláshoz

Hozzászólásai: 4.807

Már csak azért sem, mert az igényesek mindig kevesebben lesznek azoknál, akiknek megfelel egy bármilyen minőséget játszó portable player, elvégre a customer grade agybadugós fülhallóknál úgysem jön ki a minőség. Felteszem, ez a cucc meg annyira nem lesz olcsó, hogy tömegesen elterjedjen. Tehát ezt a "halálos csapás az mp3-ra"-jellegű médiaszenzációként tálalt felütést nevetségesnek érzem, az mp3-at lejátszó tömegekre ez semmiféle hatással nem lesz. Arról már nem is beszélve, hányszor láttam én temetve az mp3-at 15 év alatt, ám még mindig eleven és virgonc. :)

Joey KillerBass... 2014 március 13. csütörtök 09:23 Link ehhez a hozzászóláshoz

Hozzászólásai: 1.035
2014-03-12 20:52:59-kor Saughassy (sau) írta:

Óbakker és még én vagyok sznob.  Na nem baj, megfosztod magad egy jo koncerttol apropenzert. Mondjuk  olyan szar ritmusszekcioval, mint Barabas-Banai, tenyleg csak hurkatoltes lesz, mit is keresne ot egy magadfajta. :) Ja nem, itt Mits lesz.

Egyebkent a Nixfactor lemezbemutatorol pont az eddasok menekultek, mert azt hittek hogy ez is olyan, csak a neve mas. Hat kurvara nem. Ha te nem fogtal gyanut Miles Davis, Billy Cobham, Metheny neve lattan akkor tenyleg eros eloiteleteid vannak. (Steve Lukhater egyebkent eleg nyalazos kritikaban meltatta, de hat o sem erthet mindehez:)

De mondok valamit: Claypool jatszott a Limp Bizkitben, akkor most szar zenesz? Dickinson cicanadragot huzott, akkor mar nem is lehet jo enekes? Vagy miafaszvan? :) 

(Mellekesen akkor kibaszott jol is szoltak, szoval van ra esely hogy most sem lesz szar.)

Én nem mondtam, hogy nem vagyok sznob, de te meg tuti az vagy :D Kevés gitáros van akit szeretek, és Alapi nincs köztük, ráadásul még az Eddában is játszott, ami gyalázat. Ha már Claypool, nem emlékszem, hogy találkoztunk volna Primus-on, pedig én ott voltam... :) Menjél csak Alapira, és akkor majd szétszólózza a fejedet. Eleve rühellem a gitárszólókat. 10ből 1 ér valamit. Fredrik Thorendal ha jönne szólóban, na őt megnézném :) Slash-t is megnézném, meg sorolhatnám, de pont Alapit nagyon magasról leszarom, nem érdekel és kész, nem hiszem hogy ez az apró ízlésbeli kérdés olyan sok dolgot mondana el rólam.

DeT(r)oX 2014 március 14. péntek 03:40 Link ehhez a hozzászóláshoz

Hozzászólásai: 4.574

bármelyik fostosandroidteló lejácca a flacot. talán alapi is jobban szól mint mp3ban. nemtom minek erre hw gyártani külön. ráadásul vmi elbaszott szar a design. inkább qrva caraudiót gyártanának open sourcéval. hol élnek ezek? 8)

Saughassy 2014 március 14. péntek 07:01 Link ehhez a hozzászóláshoz

2014-03-13 09:23:19-kor Joey KillerBasseR (joey) írta:
2014-03-12 20:52:59-kor Saughassy (sau) írta:

Én nem mondtam, hogy nem vagyok sznob, de te meg tuti az vagy :D Kevés gitáros van akit szeretek, és Alapi nincs köztük, ráadásul még az Eddában is játszott, ami gyalázat. Ha már Claypool, nem emlékszem, hogy találkoztunk volna Primus-on, pedig én ott voltam... :) Menjél csak Alapira, és akkor majd szétszólózza a fejedet. Eleve rühellem a gitárszólókat. 10ből 1 ér valamit. Fredrik Thorendal ha jönne szólóban, na őt megnézném :) Slash-t is megnézném, meg sorolhatnám, de pont Alapit nagyon magasról leszarom, nem érdekel és kész, nem hiszem hogy ez az apró ízlésbeli kérdés olyan sok dolgot mondana el rólam.

Ha ezt irtad volna, egy szavam nem lett volna, elvegre a guitar herokert en sem vagyok oda plusz tenyleg izles kerdese is.

De te ennyit boffentettel fel:

"Senki nem érdekel, akinek volt köze az Eddához...Van elég sok jó gitáros rajta kívül is."

Ez meg nagyon nem az, amirol a masodik hsz-ban irtal. De pisz end lav. :)

Lay András 2014 július 13. vasárnap 18:33 Link ehhez a hozzászóláshoz

Hozzászólásai: 3.319

What.cd-ről tölthető a Judas Priest új albuma a Redeemer of Souls, 24bit FLAC formátumban!

<<  1951  1961  1971  1981  1991  2001  2011  >> Bezár Frissít Link ehhez az oldalhoz

KURJUNK LOVAT!!! Kõváry Ferentz (Kõváry Ferentz) 1 Kõváry Ferentz (Kõváry Ferentz)
2017 január 5. csütörtök 21:55
Józan ész Pártja:) Nick (nick) 5.740 Thomas of SMV Design (thomas.smv)
2016 augusztus 23. kedd 21:17
Pajtabuli 2010 Nick (nick) 157 DeT(r)oX (DeToX)
2016 május 20. péntek 14:00
Üzenetek, üdvözletek stb. stb. stb. Soponyai Viktor (dh1) 3.245 Pocok (Pocok)
2014 december 7. vasárnap 22:38

<<  1  21  41  61  81  101  121  141  161  181  201  221  241

Valid CSS!