Login: Jelszó:    Regisztráció
 <<  1  21  41  61  81  101  121  141  161  181  201  221  241  >>

Téma Létrehozó Hozzászólások Utolsó hozzászólás
Józan ész Pártja:) Nick (nick) 5.745 saeed (saeed20)
2020 június 17. szerda 16:59
Amiga floppy lemezek, egér, régi '92-es Guru újságok stb. chaab79 (chaab79) 5 saeed (saeed20)
2020 június 17. szerda 16:57
Parádi tábor befizetés Joshi (Joshi) 14 saeed (saeed20)
2020 június 17. szerda 16:17
Jöjjön-e Thomas Parádra? Lay András (lay) 24 saeed (saeed20)
2020 június 17. szerda 15:43
Help Wanted neongod (neongod) 298 Millie Mowry (milliemowry)
2020 április 28. kedd 13:11
Árok Party 2013 MeLaK (melak) 7 Alex (WolfLarsen)
2019 május 31. péntek 07:44
KURJUNK LOVAT!!! Kõváry Ferentz (Kõváry Ferentz) 3 GordonBlue (solange)
2019 március 27. szerda 19:16
Pajtabuli 2010 Nick (nick) 157 DeT(r)oX (DeToX)
2016 május 20. péntek 14:00
Üzenetek, üdvözletek stb. stb. stb. Soponyai Viktor (dh1) 3.245 Pocok (Pocok)
2014 december 7. vasárnap 22:38
Okostelefonok (Android, Symbian, iOS, WP7, Bada, MeeGo...) Leeroy ^ SMV (leeroy) 862 Leeroy ^ SMV (leeroy)
2014 október 9. csütörtök 15:01
Regi tipusu C64 dobozaban elado... wyx (wyx) 2 Leeroy ^ SMV (leeroy)
2014 október 1. szerda 02:06
Miért is szar a winpc ? Saughassy (sau) 448 Saughassy (sau)
2014 május 5. hétfő 17:11
bitcoin Szabó Béla (zzz) 14 Leeroy ^ SMV (leeroy)
2014 március 25. kedd 18:50
PS3 Docky-SD (docky) 741 Joey KillerBasseR (joey)
2014 március 14. péntek 10:57
A MakeCD egy nagy bugware... Lay András (lay) 103 Saughassy (sau)
2014 március 4. kedd 08:37
Elkészült a Fórum! Lay András (lay) 1.759 csipike (csipike)
2013 november 30. szombat 18:09
Rendszergazdai segítségkérés - Jelszó megváltozás k.bartha (k.bartha) 3 k.bartha (k.bartha)
2013 október 31. csütörtök 12:29
Szittyózium 2013 - Jelentkezés Joshi (Joshi) 101 DeT(r)oX (DeToX)
2013 augusztus 29. csütörtök 02:25
Amiga OS4.0 Kett Roland Attila (awe74) 12 Foldesi Peter (ratdragon)
2013 augusztus 7. szerda 09:57
MorphOS és tsai Rajnai Almos (rachy) 88 MeLaK (melak)
2013 május 29. szerda 22:41
 <<  1  11  21  31  41  51  61  71  81  >> Bezár Frissít Link ehhez az oldalhoz

Rajnai Almos 2001 február 17. szombat 10:01 Link ehhez a hozzászóláshoz

Hozzászólásai: 2.799
A témához kapcsolódik, hogy a WarpOS levlistán bekopizta valaki az uj MOS kiadásban szereplõ WarpOS megjegyzéseket. Ezeknek egy része tényleg hiba, a másik része viszont egyértelmûen a szövegíró (?WOS emuláció készítõje?) korlátoltságát bizonyítja. Különösen tetszik az a rész, amikor azt bizonygatja, hogy ROSSZ, hogy van memória hozzáférési kizárás kiküszöbölése... Csak mert a MOS (PUP) nem csinál ilyet. (Meg is lepõdtem volna, mert akkor exception handlereket kellett volna kódolni, azzal meg minek is küzdjünk ugye.) De az sem volt kutya amikor azon háborgott, hogy a programozók hozzáférhetnek (rendszer rutinokon keresztül!) az MMU táblához. Nah... Ismét megbizonyosodtam, hogy a MOS (PUP) kernel egy nagy NULLA. Semmit nem csinal lényegében, nagyjából egy hetes munkával meg lehetne írni. Csak minek?
Emeric SH 2001 március 7. szerda 12:31 Link ehhez a hozzászóláshoz

Hozzászólásai: 908
Továbbra is örülünk fikázó elvtársnak :) Még jó, hogy a fórum erre (is) való, mert még komolyan venném :)
Rajnai Almos 2001 március 8. csütörtök 14:58 Link ehhez a hozzászóláshoz

Emeric: mert szerinted a fenti fejtegetésem melyik részét nem írtam komolyan?
Emeric SH 2001 március 8. csütörtök 15:21 Link ehhez a hozzászóláshoz

Nézd. Elõször is 1., utálod a MorphOS-t mint a szart 2., utálod a MorphOS készítõit 3., ahonnan a forrásaidat és információidat szerzed róla (mert közvetlen tapasztalatod gondolom minimális) szintén szívbõl gyûlölik õket... Így azon, hogy te komolyan veszed amiket írsz csodálkozni nem lehet, a tartalmával viszont nem kell feltétlenül egyetértenem. Hogy ne keveredjen nagyobb flame belõle maradjunk szerintem annyiban, hogy õk így látták jónak és biztosítottnak a Quark mikrokernel mûködését, és gondolom a WarpOS-t ezen szempontok alapján mérlegelte az (általam nem ismert) írás szerzõje. Veled ellentétben nem vagyok tökéletesen meggyõzõdve arról, hogy nincs cél ami ne indokolhatná a nézeteiket. Talán esetleg valóban van rációo abban, hogy bizonyos dolgokat semmilyen formában sem ad ki a rendszer a kezébõl. Igaz, olyan múlt áll mögöttünk (rendszerbarátságtalan programozás) ami miatt az ilyesmitõl berzenkedünk, vagy idegennek hat, ám semmiképpen nem derogál valamit nullává... Jórészt, hogy béta, valamint ennek ellenére is viszonylag elfogadhatóan mûködik már, és igenis dolgoznak a fejlesztésén... (Mert sem nem végleges, sem nem döglött dologról nem beszélünk) IMHO :)
Rajnai Almos 2001 március 9. péntek 08:16 Link ehhez a hozzászóláshoz

Emeric: csak egyet árulj el nekem - miért van az, hogy ha õk szólják le a WOS-t, akkor csendesen veregeted a vállukat, ha pedig a WOS-os bagázs szól be, akkor egybõl feláll a hátadon a szõr? ;) Egyébként amit leírtam, azt továbbra is fenntartom: a MOS egyrészt olyan elveket követ, ami az Amigas szemlélettõl abszolut idegen, másrészt ha ilyen környezetet akarnék használni, akkor nem kéne éveket várnom, amíg összehakkolják, létezik, úgy hívják: Linux.
Saughassy 2001 március 9. péntek 19:25 Link ehhez a hozzászóláshoz

Hozzászólásai: 4.007
Kedves fijjam Emeric A szóvirágaid között ismét gyökeret vert egy büdöske :) A derogál helyett nem degradált akartál írni ? ;)
Saughassy 2001 március 9. péntek 19:29 Link ehhez a hozzászóláshoz

Hozzászólásai: 4.007
Jut eszembe. Nem gondoltál még arra hogy a magyar thesaurusodra kellene szorítkoznod ? Azt talán kevésbé bugos ;)
Foldesi Peter 2001 március 10. szombat 22:49 Link ehhez a hozzászóláshoz

Hozzászólásai: 1.545
Nnya... Hozzaszolas a Morfosz temahoz... :) Xal... a heten jart nalam egy CyberStormPPC jol. Tesztelgettem jol ahogy azt illik... PUP, WOS, LinuxAPUS ment vele csont nelkul... csak az a franya Morfosz nem akart... pedig azzal szoptam a legtobb idot, direkt csinaltam neki top alap 3.1-es rendszert, de akkor sem akart elindulni..... Ket fele allapota volt: 1. nem reszetelt, hanem ugy maradt... hiaba nyomtam neki CTRL+AMIGA+AMIGA-t arra sem reagalt :/ <- ultimate modon kinyirt valamit 2. reszetelt, de piros kepernyot adott 3. Na, volt meg 1 allapota 50-bol egyszer jott meg... bejott egy kickstart kepernyo - ami valoszinuleg a PPC-rol jott, csak epp a diszkeket nem latta a morfosz. Xal... szerintem ennek meg van mit alakulnia... ui, nem csak A1200+BlizzPPC a vilag... leteznek kicsit "komolyabb" hasznalatra tervezett vasak is ;))))))))) Ralfi gyerek meg megint megmutatta szamomra hogy mihez is ert -> a buggyartashoz.... :)))))))))))) Na, mind1... majd csak lesz belole valami... vegulis ez meg mindig csak a 0.4 :))))))) Majd 4-5 ev mulva talan..... :) ps: Emeric ez nem neked szol, csak ez a velemenyem. ps2: Emeric, nevezhetsz vegulis lamernek, igazad van.... No, byte! rATMAN of CrimS0n jIHAD
Chip 2001 március 24. szombat 02:40 Link ehhez a hozzászóláshoz

Hozzászólásai: 3.193
Rati! Ne zavarjon, hogy A4000-esen fejlesztik /tudtommal/ es BlizzPPC-ken kesobb kezdett csak worxolni. (legalabbis a SCSI-kon) Manualgeciben elolvastad, hogy tamogatja-e a Vasadat?:) SCSI controllerekkel zurje volt/van. Nalam csak annyi baja van, hogy a datatypes.library nem toltodik be, ennek kovetkezteben nincs bongeszo/stb. (WarpJPG-et hasznalok ofcos morfosra optimoltat)... Jo proszalgatast!
Emeric SH 2001 április 13. péntek 16:33 Link ehhez a hozzászóláshoz

En mostanaban uj strategiat dolgoztam am ki :) En roppantmod orulok az Official Amiga hatarozottsaganak, mindent magaba foglalo terveinek (4.0-tol 5.0-ig bezarolag) Annak ellenere, hogy a 4.0-bol IMHO meg egy darab kod nincs kesz, az A1-rol meg egy kazal alkatresz hianycikk. Nem most kell keszenlegyen, elso csuszaskent majus helyett nyarra igerik. (Igaz, ezt a 4.0-val magyarazzak) [1., pont - mindenki boldog, beteljesedes] Emellett azonban nagyon szurkolok a MorphOS teamnak is, mert barmennyire is bizok a legkedvezobb lehetosegben, nem allnak ott imho, hogy egy holnapi totalis csod utan barmi is realizalodjon a dologbol. Nem valoszinu, dehat sok minden nem volt mar valoszinu. MorphOS-t ha most itt abbahagyjak is van egy jol/rosszul (egyre inkabb elfogadhatoan) mukodo betaja, es ha holnap abbamarad minden fejlesztes akkor is ki lehet pofozni "fusiban", meg otthoni kocadeveloperekkel. (driverek, kisebb kodjavitasok, 68K emulator lecserelese, etc.) [2., pont - ket fel anyazik egymassal] De meg ezek mellett is sokkal jobban orulok az esetenkent bugware jelenlegi egymassal anyazo kenyszermegoldasoknak is (mediator, grex, satobbi... pl. vf grafkartya) Mert ezek a nagy pofazas ellenere VANNAK. Es ez egy Amigas szemeben mara asszem csaknem a legfontosabb ertekmerove notte ki magat... [3., pont - mindenki anyazik mindenkivel] Asszem ez a fontossagi sorrend is. Legjobb lenne az elso pont, _de_ ha az nem lesz, meg boldog vagyok a masodikkal is, _de_ ha minden kotel szakad akkor legalabb megvan ami mar a mienk. IMHO mindre szukseg van... (nevezhetitek paranoid eletosztonnek is, de IMHO bennetek is ez dolgozik :)

<<  1  11  21  31  41  51  61  71  81  >> Bezár Frissít Link ehhez az oldalhoz

<<  1  21  41  61  81  101  121  141  161  181  201  221  241  >>

Valid CSS!