Login: Jelszó:    Regisztráció
 <<  1  21  41  61  81  101  121  141  161  181  201  221  241  >>

Téma Létrehozó Hozzászólások Utolsó hozzászólás
Elhúzzuk a nótátokat - mindent a nagybetűs ZENÉRŐL :) Leeroy ^ SMV (leeroy) 2.381 saeed (saeed20)
2020 június 17. szerda 17:03
Józan ész Pártja:) Nick (nick) 5.745 saeed (saeed20)
2020 június 17. szerda 16:59
Amiga floppy lemezek, egér, régi '92-es Guru újságok stb. chaab79 (chaab79) 5 saeed (saeed20)
2020 június 17. szerda 16:57
Parádi tábor befizetés Joshi (Joshi) 14 saeed (saeed20)
2020 június 17. szerda 16:17
Jöjjön-e Thomas Parádra? Lay András (lay) 24 saeed (saeed20)
2020 június 17. szerda 15:43
Help Wanted neongod (neongod) 298 Millie Mowry (milliemowry)
2020 április 28. kedd 13:11
Árok Party 2013 MeLaK (melak) 7 Alex (WolfLarsen)
2019 május 31. péntek 07:44
KURJUNK LOVAT!!! Kõváry Ferentz (Kõváry Ferentz) 3 GordonBlue (solange)
2019 március 27. szerda 19:16
Pajtabuli 2010 Nick (nick) 157 DeT(r)oX (DeToX)
2016 május 20. péntek 14:00
Üzenetek, üdvözletek stb. stb. stb. Soponyai Viktor (dh1) 3.245 Pocok (Pocok)
2014 december 7. vasárnap 22:38
Okostelefonok (Android, Symbian, iOS, WP7, Bada, MeeGo...) Leeroy ^ SMV (leeroy) 862 Leeroy ^ SMV (leeroy)
2014 október 9. csütörtök 15:01
Regi tipusu C64 dobozaban elado... wyx (wyx) 2 Leeroy ^ SMV (leeroy)
2014 október 1. szerda 02:06
Miért is szar a winpc ? Saughassy (sau) 448 Saughassy (sau)
2014 május 5. hétfő 17:11
bitcoin Szabó Béla (zzz) 14 Leeroy ^ SMV (leeroy)
2014 március 25. kedd 18:50
PS3 Docky-SD (docky) 741 Joey KillerBasseR (joey)
2014 március 14. péntek 10:57
A MakeCD egy nagy bugware... Lay András (lay) 103 Saughassy (sau)
2014 március 4. kedd 08:37
Elkészült a Fórum! Lay András (lay) 1.759 csipike (csipike)
2013 november 30. szombat 18:09
Rendszergazdai segítségkérés - Jelszó megváltozás k.bartha (k.bartha) 3 k.bartha (k.bartha)
2013 október 31. csütörtök 12:29
Szittyózium 2013 - Jelentkezés Joshi (Joshi) 101 DeT(r)oX (DeToX)
2013 augusztus 29. csütörtök 02:25
 <<  1  11  21  31  41  51  61  71  81  >> Bezár Frissít Link ehhez az oldalhoz

Suttyózium 2013 május 22. szerda 15:39 Link ehhez a hozzászóláshoz

Hozzászólásai: 809

Melák cica, anyádnak te is vigyél vizet!

Tacskó vs Ridgeback :D

Biztos csak úgy a vak világba pofázva írtam... Évek óta nem voltam és tudtommall kb 3-4 éve új tulaj van.
Azt a választ kaptam levelemre, hogy a panzió részen nem tudnak kutyával fogadni.

Felhívom őket, mert a "Bortó recepciótól" jött a válasz. Lehet valamai tarhonyán nevelkedett retardált Julika válaszát olvashattam.

MeLaK 2013 május 23. csütörtök 14:51 Link ehhez a hozzászóláshoz

Hozzászólásai: 3.813

De bazmeg, miért a panzióst kérdezed és miért nem minket akik szervezzük a szittyózásokat? látom nemhiába kaptál Béla díjjat :D
Van ott más kutya is nyugi, viszont ha nem tud az ebed viselkedni akkor ne hozzad, a tacskók is jólneveltek csak ritkán veszik el a kajánkat :D

Suttyózium 2013 május 23. csütörtök 18:15 Link ehhez a hozzászóláshoz

2013-05-23 14:51:22-kor MeLaK (melak) írta:

De bazmeg, miért a panzióst kérdezed és miért nem minket akik szervezzük a szittyózásokat? látom nemhiába kaptál Béla díjjat :D
Van ott más kutya is nyugi, viszont ha nem tud az ebed viselkedni akkor ne hozzad, a tacskók is jólneveltek csak ritkán veszik el a kajánkat :D

Mi a fene! Nem is tudtam, hogy panzió részvényes lettél Mádon, hogy te csak így rendelkezel a ki mehet kutyával ki nem kérdésben... Arról nem is beszélve, hogy egy Ridgeback baromira nem egy kategória egy tacskóval.
Mint már említettem feljebb, 4 éve nem jártam ott és tudtommal tulaj/bérlő váltás volt... Tudom, ez furcsa lehet a hozzád hasonszőr retard ogréknek, hogy valaki a házigazdát kérdezi meg és nem a másik vendéget, hogy "mi merre, hány méter".
Ha már ennyire gyöngytyúknak érzed magad és engem meg meleg takonynak nézel, ezért leírom azt is, hogy 2 éve a balatoni kutyás nyaralásom intéző kis punci egy kurva szót sem szólt, hogy nem egy magán nyaralóban leszünk hanem egy 8 lakásos társasban ahol a helyszínen derült csak ki, hogy tilos kutyát bevinni. Ezekután előbb kérdezek inkább 2x és csak azután utazom. 

Tájékoztatásul közlöm veled, hogy szerintem nem megy neked ez a flegmázás elegyítve szarkazmussal stílus (utóbbihoz némi intelligancia sem ártana), de ideje lenne már felhagyni vele, mert egyre szánalmasabb.

Szóljál légyszíves ha ez nem a Szittyózium 2013 - Jelentkezés topik amit szerintem a szervezők is olvasnak, tehát a "miért nem titeket kérdezlek" hozzászólásod fejtsd már ki nekem egy kicsit bővebben!
Mindjuk a "Kurvanyád Béla, rég láttalak, hozd a kutyádat nyugodtan, mert mások is szokták" -hoz hasonló hozzászólás helyett itt szánalmaskodsz, erőlködsz és basztatsz, mert nem bírnád ki ha belenyugodnál, hogy ismét szimplán nagyarcú fasz voltál.

Az már csak hab a tortán, hogy néhány hónapja te kerestél meg, hogy szeretnél kutyát, tetszik a Ridgeback, mik a tapasztalataim a fajtával kapcsolatosan... Na ezek után ahelyett, hogy örülnél, hogy megismerheted a fajtát nyomd a 10 éve lejárt műsorod. 
Szerintem valami fixációd van velem kapcsolatosan/kompenzálsz, de sajnálatos módon ez még mindig elég egyoldalú kapcsolat lenne csillag bogár.
Remélem, azért kibírod nélkülem július közepéig, azért bevallom nagyon hiányozna a mesterkélt, lekezelő, nagyarcú stílusod :D

Kérés Melák cicához: Lehetőleg kerüld el a biciklimet! Főleg amikor rajta ülök, és ha esetleg megint sikerül alakítanod nem, nem kell sem bocsánatot kérned sem felajánlani azt, hogy legalább beviszel Szerencsre rövidnadrágot venni, ahelyett a nadrág helyett ami ugye ügyes kis ogrénknak köszönhetően szétszakadt megérkezésem után 10 percel.

Foldesi Peter 2013 május 23. csütörtök 21:57 Link ehhez a hozzászóláshoz

Hozzászólásai: 1.545
Na, nem kell a dráma.
Amúgy sem bizta, hogy tudok menni, mert most már lassan június és egy koszlott rohadt renccert még mindig ketten üzemeltetünk. Namost, a betanulás minimum egy hónap, és a másik két kollégát még mindig nem jogosították. Eszem-faszom megáll.
Egyáltalán nem vagy boldog.
MeLaK 2013 május 24. péntek 09:01 Link ehhez a hozzászóláshoz

Béla!
Most hosszan válaszolhatnék, de asszem tényleg jobb lesz ha nem jössz szittyózni.

szopattyú 2013 május 24. péntek 09:15 Link ehhez a hozzászóláshoz

Hozzászólásai: 272

Béla.

Tudod te is, hogy ritkán írok ide. Viszont a Melék egyáltalán nem szolgált rá ezekre a sorokra amit írtál.

Azt tudhatnád, hogy a Bortó Panzióban pc-t sem szabad zúzni, sőt mocskot csinálni sem, ergo teljesen más mozgásteret kapunk. Ezáltal a kutya nekünk megengedett volt, hisz kevesebb kárt okoznak mint mi magunk.

Az általad faszfejnek titulált tulajadonos az elmúlt hétvégén is bebizonyította nekünk, hogy van miért odajárnunk. Ő az aki odaül közénk, mindenki felől érdeklődik, meghív nem egyszer nem kétszer itlara, és alig várja hogy újra ott legyünk. Tehát nem utcáról beesők vagyunk.

A ilyen mentalitással állsz a dolgokhoz, akkor ne gyere, még motorral sem. 4 év alatt általában csak a pingpong asztal látótérbe kerülésekor kerűltél szóba. Ja azóta lefedték az asztalt, pont hétvégén láttam, tehát fedettpályásan is lehet nyomni az X faktort.

Suttyózium 2013 május 24. péntek 09:55 Link ehhez a hozzászóláshoz

Akkor jó mulatást nektek!

Rati! Tárgytalan...

MeLaK 2013 május 24. péntek 10:16 Link ehhez a hozzászóláshoz

Bocs Béla, de kicsit felkúrtam magam ezen a stíluson. Eleve több év kihagyás után ilyen offenzív stílusban megnyilvánulsz, lekurvaanyázod a panzió tulajt - akit nem is ismersz - az alapján hogy felhívtad a recepcióst aki az sem tudja ki vagy. Ahogy Marcika is írta, évek óta oda járunk, nekünk lényegesen többet szabad mint egy utcáról beeső akárkinek.
Viccesen lehülyézlek, erre nekiállsz személyeskedő hangnemben igen magas lóról elküldeni a picsába mert szerinted az úgy van ahogy te azt évek kihagyása után gondolod, meg hogy veled van bajom. Mi a faszért lenne veled bajom?!!
Teljesen jó gondolat hogy előbb kérdezel kutya témában, de baszki mit vártál? Alapból senki nem akar kutyát látni a panziójában. Viszont ha összekapartad volna az emlékeidet akkor tudnád hogy mi nem balatoni nyaralást intező puncik vagyunk, nekünk akár lehet nagyobb mozgásterünk szittyózásaink alkalmával. Ezért is írtam hogy évek óta viszünk kutyát, soha nem volt ebből baj.  
Ez a "Tacskó vs Ridgeback :D"...na ezt meg nem szeretném úgy érteni ahogy ezt tálaltad. Remélem te sem gondolod hogy a te kutyád több lenne mint más kutyája.
Asszem a nagyarcú fasz meg te voltál Bélám most kivételesen, bocs ha nem így gondolod.
A bringás gatyás poént most hírtelen nem vágom, de biztos így van. (WTF?)

MeLaK 2013 május 24. péntek 10:22 Link ehhez a hozzászóláshoz

Az meg hogy tetszik a ridgeback hogy a gecibe jön ahhoz hogy te hozhatsz-e kutyát mádra, persze hogy szívesen megnézném a kutyudat, imádom őket baszki. Én mondtam hogy nem hozhatsz kutyát?! Tényleg egy kibaszott WTF? logó van a fejem fölött.

Boti 2013 május 24. péntek 10:25 Link ehhez a hozzászóláshoz

Hozzászólásai: 22

hulyebarmok!
-fahaz ha nem megy a panzio
-nekem van par framem egy leonbergirol is ami nagyobb mint egy tacsko, PP tudja a felteteleket

<<  1  11  21  31  41  51  61  71  81  >> Bezár Frissít Link ehhez az oldalhoz

Amiga OS4.0 Kett Roland Attila (awe74) 12 Foldesi Peter (ratdragon)
2013 augusztus 7. szerda 09:57

<<  1  21  41  61  81  101  121  141  161  181  201  221  241  >>

Valid CSS!