Login: Jelszó:    Regisztráció
 <<  1  21  41  61  81  101  121  141  161  181  201  221  241  >>

Téma Létrehozó Hozzászólások Utolsó hozzászólás
Az Apple Intel-re vált Lay András (lay) 867 Leeroy ^ SMV (leeroy)
2008 május 25. vasárnap 10:18
Pajtabuli 2008. (május 1-4) Joshi (Joshi) 86 DeT(r)oX (DeToX)
2008 május 7. szerda 20:19
Prága, július 3. Judas Priest koncert Lay András (lay) 5 Docky-SD (docky)
2008 március 10. hétfő 16:23
Mekka Party Busz! Igazi partyra varok ide gyertek! Chip (chip) 239 Leeroy ^ SMV (leeroy)
2008 február 2. szombat 06:49
A600 Install HELP! Debreczi Sándor (sandord) 9 Lay András (lay)
2008 január 7. hétfő 14:29
Gyártsunk Gamekat! Tóth Péter (Brutal) 40 B. Szilveszter (bszggg)
2008 január 3. csütörtök 07:41
Trollok egymás közt Lay András (lay) 1.097 Cobra (cobra)
2007 december 22. szombat 09:55
Winuae hang problémák Thibauld (Thibauld) 6 Leeroy ^ SMV (leeroy)
2007 december 12. szerda 18:13
Utáljuk a linuxot. Miért is ? Simonics Zsolt (simca) 49 Foldesi Peter (ratdragon)
2007 október 21. vasárnap 17:48
PlayStation(2) Fehér Attila (Neo) 16 DeT(r)oX (DeToX)
2007 szeptember 25. kedd 00:53
 1  11  >> Bezár Frissít Link ehhez az oldalhoz

Fehér Attila 2000 szeptember 2. szombat 09:31 Link ehhez a hozzászóláshoz

Hozzászólásai: 6
Látom hogy közben nyílt hasonló téma, de mind1, akkó' is megy. Ez a topic szólhatna arról, miért érdemes (vagy miért nem), venni az Amigához egy ilyen hardvert, ami ráadásul függetlenül mûködik. Mert ez a MultiMachine OS sok lehetõséggel bír. Egy Amigás is játszhat néha, és mivel az Amiga nem játékgép, ha gamálni támad kedvünk érdemesebb egy célhardverhez nyúlni. Egy PS jellemzõen jól van összerakva, semmi értelme erre a célra egy hyperkülönbözõ kártyákból összetákolt barkácsfost tartani, amit pc-nek hívnak (trademark hiányában valahogy ráragadt ez a "név"). Megbízhatóságuk a noname lemezekével vetekszik. De az is gond, hogy ezeken a fostömlõkön a játék is fagy, már ha feltelepítõvarázsolható és konfigurálható a "hardware"-hez, de lehet hogy új hardver hozzávarázsolása varázsló is kell, meg új hardver is... thehát erre sem igazán alkalmas, komoly munkára ki meri használni (aki mer, az veszt, pl.: néhány harapás-t egy mentéskor). A PlayStation lassan kezdi kiszorítani a pc-t a játékiparból, hogy a PS2 mit fog okozni, az megjósolhatatlan. A m!kroshi(f)t meg x-boxot fejleszt ellenlépesként :), nagyon befoshatott a szerencsétlen, de most akkor pöcére vagy x-re fejleszteni (lehet hogy a 2 u.a., csak az 1ik (TM)CompactFos). Pedig a PS1 se mai kölök(1994), de jól tartja magját, egy évvel fiatalabb mint a CD32, akár a továbbfejlesztése is lehetne, de sajnos a Sonynak több fantáziája volt mint a Commodore-nak. Bár volt még akkor olyan is hogy Atari Jaguar, ami elég brutális gép volt. Megis a PSX lett a befutó, de ez is csak késõbb, Magyarországon meg csak az utóbbi néhány évben terjedt el igazán, itt komoly szerepe lehetett a CD másolhatóságnak is. Szintén érdekes, hogy ezen az õsi hardveren, még kvake is van, már akinek kell. Szinte minden olyan prg megtalalálhato, ami rittyón van, sõt. Olyan is van bõven, amiért a pc-sek rimánkodnak konverzióért. De jellemzõen nem kapnak teljesen új programot, elég szar ügy lehet billyentyûzetrõl irányítani a Sony controllerére tervezett kiosztást. Olyan pc-s is van, aki próbálja emulálni az emulálhatatlant, és csodálkozik hogy milyen szar az eredmény. Hát csoda? Ahogy az Amigát sem, úgy ezt sem érdemes emulálgatni, fõleg nem pc-n. Ahogy azt már korábban valaki megjegyezte: "Hülye processorral nem lehet okosat emulálni" a körittést meg végképp nem. Van Amigára is olyan program, amivel memoria kártyákat lehet írni-olvasni, ehhez persze kell egy spec. hardver, ezzel jelentõsen javul a két gép szimbiózisa, meg kártyára sem kell pénzt szórni. Én már gyártottam is ilyet, és jó. Nem hibázott még, és van olyan gyors mint a PS, sõt (?). Ha valakinek esetleg kell ilyen, és nem akar vele pöcsölni, akkor tõlem (atec5@yahoo.com) rendelhet. 2.8KFT, nyákon kivitelezett külsõ feszültséges verzió, és egy SUB-D házba van integrálva, ami a párhuzamos portra csatlakozik. Az elkészült, illetve készülõ PS programokról komoly info, pix, anim adatbázis található itt: www.thegia.com Amiga-PS Forever!
Fehér Attila 2000 szeptember 22. péntek 16:53 Link ehhez a hozzászóláshoz

A számos jó PS prg (rpg) közül van egy, ami szerintem a legjobb: Final Fantasy VIII. Ez még egy ritkán-játszó-usert is le tud kötni. Kiváló történet, összetett játékment, agyon lehet konfigurálni (parancsok, képességek, GF-ek, tanulás, varázslatok, csatolások...) hogy a karakterek egyre jobbak legyenek. Kitûnõ zenék, szinte mindenhol más. A grafika minden eddigi próbálkozást felülmúl: pl.: a fix háttér átmegy animációba és vissza, minden átmenet nélkül, közben persze zajlanak az események a 3D-s szereplõkkel interaktívan, vagy rendereltek a szereplõk is, ez mind integrálva tökéletes látványt nyújtva. SWEI-el felérõ a látványvilága, itt is volt ötlet bõven. A harcoknál az adott helyszín real-time 3D-s változatát látjuk a szereplõkkel, még a legegyszerûbb varázslat is nagyon szép, itt a GF(Guardian Force)-ek megidézése a legnagyobb látványelem, leírni nem lehet, ilyenre is képes a PS1(!). De persze van még parallax-scroll is, de nem a grafika viszi el a programot. A jellemek kidolgozottak, emberiek, sok poénnal fûszerezett szövegek, jelenetek. A lényeg, hogy egy kidolgozott világrol van szó, ami nem arról szól hogy megyünk, ütünk..megyünk.., hanem olyan dolgok vannak még amik ledöbbentik a játékost. Szinte mindent lehet csinálni, élni lehet a világban. A többi programnál nem megszokott elemek vannak hogy pl. az elsõ küldetés/vizsga után kipihenjük magunkat a hotelben, körbenézünk a városban, vásárolunk, fegyvert upgrade-eltetünk, aztán bérelünk egy kocsit(ami persze szintén pénzbe kerül, akárcsak az üzemanyag) visszahajtunk a Garden-be és ott party-t rendeznek nekünk. Még internet is van a Garden-ben, ahová a diákok írnak, illetve egy csomó információ van a világról, még homepage-e is van az egyik karakternek, aki persze mindig bõvíti, csak ezen el lehet szörfözni egy darabig, pegig csak egy részlet a sok közül, akár kártyázni is lehet a világ lakóival... Amiket leírtam még a játék elején vannak, mivel nem szokásom lelõni a poénokat, és a java csak ezután jön. Ez nem FF8 reklám, de be kell vallani hogy zseniális. Én is csak mostanában szereztem be, pedig nem hot-stuff. Már a IX is kint van Japánban, ami nem fog ennyire tetszeni (elnagyolt szereplõk, nem sci-fi jellegû világ). Majd a X ps2-re. Van itt valaki aki foglalkozott már az FF8-al? Vagy egyáltalán tart PS-t? Persze az is lehet hogy ez itt egy érdektelen téma, vagy hogy több hurkatõttõ van az Amiga mellett mint psx?
Pápai Lajos 2000 december 1. péntek 13:26 Link ehhez a hozzászóláshoz

Hozzászólásai: 7
Frankón lehet már kapni itthon is a cuccot, csak éppen 180e FT!!!!
nrg 2000 december 12. kedd 11:06 Link ehhez a hozzászóláshoz

Hozzászólásai: 132
en foglalkoztam, vagyis mennyasszonyom foglalkozott FF8-al, csak a 2-ik, vagy 3-ik lemeznel vissza kellet adni a gamat, az igaz, hogy nagyon szinvonalas jatek! sot, az 1ik legelvezetesebb rpg amivel valaha jatszottam, talan engem azert is kotott le, mert eleg erosen anime stilusu, es az akcio jelenetek egy az egyben viszont lathatoak vlamelyik anime filmben... mindent egybe vetve adaz jatek. :)
Fehér Attila 2000 december 16. szombat 09:24 Link ehhez a hozzászóláshoz

Lesz a PS2 még olcsóbb is, oszt majd megvesszük, még nem sok szinvonalas program van rá, az eddigieket csak összecsapták. A gép tejlesítményének csak a töredékét használják ki, de lassan azért beindul. X-box meg elvbõl nem kell, még parasztvakítás szintjén van a gép úgyis. Már befejeztem az FF8-at, zseniális.
DeT(r)oX 2007 szeptember 21. péntek 17:32 Link ehhez a hozzászóláshoz

Hozzászólásai: 4.574
já van ilyen topik is! mé nem itt obégatunk? gitár hero rulez. most meg a god of war-t is nyomom. na az odabax! pécé? anyád! csak ez a bexaggatás néha? nem kéne!
sadddam 2007 szeptember 23. vasárnap 15:57 Link ehhez a hozzászóláshoz

Hozzászólásai: 2.535

god of war ó je! látom felfedzteted te is ezt a csodát:) hát egy kicsit valóban megizzasztja a ps2-t, ám ne aggódj, a 2 még jobban - mondjuk egy jó nagy fokkal szebb is nála.

én most  már az utolsó pályánál járok, de itt már engem izzaszt le a game - kegyetlen, mint egy 8 bites cucc. vérre megy. zseniális. sok sikert!:) (hol jársz?) 

MeLaK 2007 szeptember 24. hétfő 13:06 Link ehhez a hozzászóláshoz

Hozzászólásai: 3.813
beleneztem a Gof of War II trailerbe, jo nagy fantasy hack&slash, ezek titteket tenyleg lekotnek? :)
sadddam 2007 szeptember 24. hétfő 13:21 Link ehhez a hozzászóláshoz

Hozzászólásai: 2.535

hekendslash mi??????? menjélaludni:)))))))
irgalmatlan mennyiségű gyakás van benne ez tény, de menyivel több még annál! és miért ne kötnének le?
amúgy nem egy gauntlet, vagy  hasonló VÉRBELI hackandslash, plusz nem fantasy, hanem mitológiai (különbség!.

tanulság: disznók ne nézegessenek gyöngyöt:))))))))) 

DeT(r)oX 2007 szeptember 24. hétfő 15:12 Link ehhez a hozzászóláshoz

Hozzászólásai: 4.574
menjé wowozni melák az való neked. én xeretek gyakni meg meg gyakni meg gyakni. ha igényes a körítés és néha még éx is kell hozzá akko az mégjobb :) saddam: a 2õt kezdtem elnyomni mert az került a kezembe. há még az elején tartok, mert néha gitárhíró rohamm is van :D

1  11  >> Bezár Frissít Link ehhez az oldalhoz

Pajtabuli 2007 Nick (nick) 99 B. Szilveszter (bszggg)
2007 szeptember 3. hétfő 21:30
4-es metro, a media es a politikusok anyazasa! Marci Gaja (maco) 371 Chip (chip)
2007 augusztus 17. péntek 20:40
bAssZáJbA-kUrvAaNyÁáád tucc jobbat ? topic Saughassy (sau) 44 DeT(r)oX (DeToX)
2007 augusztus 7. kedd 14:48
Bill Gates Lánya (Criphs) 23 DeT(r)oX (DeToX)
2007 július 9. hétfő 13:33
Czech Amiga News ended...lesz-e itt magyar Amigás portál ? Leeroy ^ SMV (leeroy) 6 THE JUDGMENT DAY (TERMINATOR 2)
2007 június 16. szombat 13:28
Miért van Parád és AntIQ egy idõben??? Soponyai Viktor (dh1) 9 DeT(r)oX (DeToX)
2007 június 15. péntek 16:17
20"-os monitorok! Tóth Péter (Brutal) 6 Lay András (lay)
2007 június 13. szerda 14:29
Új NINTENDO konzol PPC-vel! Soponyai Viktor (dh1) 30 Foldesi Peter (ratdragon)
2007 június 4. hétfő 19:46
PPC-AT-bus2008 stormi (stormi) 4 DeT(r)oX (DeToX)
2007 május 29. kedd 03:51
400mhz celeron rulez (Criphs) 100 B. Szilveszter (bszggg)
2007 május 26. szombat 21:29

<<  1  21  41  61  81  101  121  141  161  181  201  221  241  >>

Valid CSS!