Login: Jelszó:    Regisztráció
 <<  1  21  41  61  81  101  121  141  161  181  201  221  241  >>

Téma Létrehozó Hozzászólások Utolsó hozzászólás
Az Apple Intel-re vált Lay András (lay) 867 Leeroy ^ SMV (leeroy)
2008 május 25. vasárnap 10:18
Pajtabuli 2008. (május 1-4) Joshi (Joshi) 86 DeT(r)oX (DeToX)
2008 május 7. szerda 20:19
Prága, július 3. Judas Priest koncert Lay András (lay) 5 Docky-SD (docky)
2008 március 10. hétfő 16:23
Mekka Party Busz! Igazi partyra varok ide gyertek! Chip (chip) 239 Leeroy ^ SMV (leeroy)
2008 február 2. szombat 06:49
A600 Install HELP! Debreczi Sándor (sandord) 9 Lay András (lay)
2008 január 7. hétfő 14:29
Gyártsunk Gamekat! Tóth Péter (Brutal) 40 B. Szilveszter (bszggg)
2008 január 3. csütörtök 07:41
Trollok egymás közt Lay András (lay) 1.097 Cobra (cobra)
2007 december 22. szombat 09:55
Winuae hang problémák Thibauld (Thibauld) 6 Leeroy ^ SMV (leeroy)
2007 december 12. szerda 18:13
Utáljuk a linuxot. Miért is ? Simonics Zsolt (simca) 49 Foldesi Peter (ratdragon)
2007 október 21. vasárnap 17:48
PlayStation(2) Fehér Attila (Neo) 16 DeT(r)oX (DeToX)
2007 szeptember 25. kedd 00:53
Pajtabuli 2007 Nick (nick) 99 B. Szilveszter (bszggg)
2007 szeptember 3. hétfő 21:30
4-es metro, a media es a politikusok anyazasa! Marci Gaja (maco) 371 Chip (chip)
2007 augusztus 17. péntek 20:40
bAssZáJbA-kUrvAaNyÁáád tucc jobbat ? topic Saughassy (sau) 44 DeT(r)oX (DeToX)
2007 augusztus 7. kedd 14:48
Bill Gates Lánya (Criphs) 23 DeT(r)oX (DeToX)
2007 július 9. hétfő 13:33
Czech Amiga News ended...lesz-e itt magyar Amigás portál ? Leeroy ^ SMV (leeroy) 6 THE JUDGMENT DAY (TERMINATOR 2)
2007 június 16. szombat 13:28
Miért van Parád és AntIQ egy idõben??? Soponyai Viktor (dh1) 9 DeT(r)oX (DeToX)
2007 június 15. péntek 16:17
20"-os monitorok! Tóth Péter (Brutal) 6 Lay András (lay)
2007 június 13. szerda 14:29
Új NINTENDO konzol PPC-vel! Soponyai Viktor (dh1) 30 Foldesi Peter (ratdragon)
2007 június 4. hétfő 19:46
PPC-AT-bus2008 stormi (stormi) 4 DeT(r)oX (DeToX)
2007 május 29. kedd 03:51
400mhz celeron rulez (Criphs) 100 B. Szilveszter (bszggg)
2007 május 26. szombat 21:29
 <<  1  11  21  31  41  51  61  71  81  91  >> Bezár Frissít Link ehhez az oldalhoz

DeT(r)oX 2000 október 19. csütörtök 01:12 Link ehhez a hozzászóláshoz

Hozzászólásai: 4.574
Hmm, milyen "haxnos" hozzászólásról bexélx itt? Értelmes kérdésekre xoktam értelmes válaxokat adni. Az ilyen -ximplán- kötözködös pécéseket +a továbbiakban is elküldöm a retkes vérbe! Talán te is közéjük tartozol? Méghogy ÉN texem tönkre az AMIGA hírnevét, ne idegeljél már?! Ha scene dude lennél és ismernél, vxínüleg nem mondtál volna ekkora faxságot barátom. 10 éve AMIGAzom nap mint nap, X külföldi és X magyar partin voltam ott + közremûködtem a rendezésnél (rád spec. nem emléxem kedves Feri!). Xóval nekem ne anyázzál itt, hogy megaLAMER vagyok! A stílusom néha valóban alpári és paraxtos, de amilyen az adjon isten... Én sosem küldtem el partyn -hullaréxegem- az olyan emberkéket akik odajöttek ismerkedni az AMIGAval vagy kérdeztek vmi értelmeset -netán-, de a köcsögnagypofájú pécéseket -mint anardroid és tsai.- valóban rühellem. Xerinted mit kéne tennem az AMIGAért és ugyan TE mit tettél érte? Írjak könyvet, vagy kódóljak demót? Ha rajtam múlna, +lenne pénzem (X millió $) már rég lenne ÚJ AMIGA, és NEM ott tartana ahol most! Én megeléxem a gép mindennapos haxnálatával ami "örömet" okoz, dolgozom/demózok/NETezek rajta. Arra haxnálom amire való, NEM söralátétnek! Bocs, de kissé felbaxtad az agyamat ezzel a XAR bexólásoddal...!
DeT(r)oX 2000 október 19. csütörtök 01:20 Link ehhez a hozzászóláshoz

Ja, még vmi! Megmondom én ki texi tönkre az AMIGA régi jó hírnevét! Az olyan sárraldobálózó faxkalapok mint Timba+Anardroid. Akik "volt" AMIGAsnak mondják magukat, most meg fikázzák a gépet és a usereket akik xeretik+haxnálják a gépet akármilyen XAR helyzetben is van. Talán ezen gondolkozzál el kedves Feri, mielõtt begondolkozol xarul az irányomban...!
Zavacki Ferenc 2000 október 19. csütörtök 12:15 Link ehhez a hozzászóláshoz

Hozzászólásai: 2
Kedves Detox! Kicsit csunyan szoltam rolad elozo levelemben, ami felindultsagomban tortent. Ezert elnezest kerek. Viszont, hogy tenyleg egy paraszt stilusod van, azt kitunoen magad is eszrevetted. Az, hogy nem ismerjuk egymast, nem jelent semmit, mivel en nem partikon jatszottam el a nagy amigas csavot, hanem programoztam es ahol tehettem, segitettem masoknak is megismerni az Amigat es a programozast rajta. Nekem is vagy 8 evig volt Amigam, de sajnos be kellett latnom, hogy megallt a fejlodes a haza tajan. Anardroid, amugy semmi csunyat nem mondott eleinte az Amigarol, csupan az igazat, hogy mar jocskan eljart felette az ido. Hogy ez igaz, abbol is latszik, hogy egy ilyen beszolas utan, mennyire eldurvulnak az amigasok, ami ugye azert tortenik, mivel melyen belul maguk is utaljak ezt a helyzetet ami van. Nekem nem kell ecsetelned az Amiga jo voltat, en kivulrol ismerem a hardware-t es software-t (OS-t), tehat tudom mirol beszelek. En nem is az Amigat szidom, hanem azokat nem szeretem, akik ennyire elvakultan, minden hulyeseget felvonultatva, sokszor a PC-t es meg az Amigat sem teljesen ismerve, neki ugranak a volt amigasoknak, most PC-seknek.
DeT(r)oX 2000 október 19. csütörtök 19:10 Link ehhez a hozzászóláshoz

Kedves Feri! Nagyon NEM örülök ennek az flémelésnek, föleg mert -ha nem tûnt volna fel- sosem én kezdtem a pécések fikázását. Nem'tom megint miért engem kell megtalálni? Mindig vmi "sosem/volt" AMIGAs kezdte el itt rontani a levegõt és xítani a hangulatot. Talán olvasgasd végig pl. a "Szeretném +xüntetni az acountom" és tsai. topicokat! Unximpatikus anardroid dude már régebben is lejáratta magát az amiga.hu ircen, perxe TE errõl sem tudx?! Sosem játxottam el a partykon a "nagy AMIGAs csávót". Milyen alapon feltételezel ilyet, pláne hogyha nem is ismerx?! Nekem most is van AMIGAm, és IGEN pécém is van. (Xivat is rendxeresen). Xóval kellõkép ismerem mind2 vasat. Ugyan homályosíts már fel -KONKRÉTAN-, milyen vérlázító hüJeségeket mondtam amitõl felment az agyvized, kedves Feri! Köx...!
Saughassy 2000 október 19. csütörtök 21:17 Link ehhez a hozzászóláshoz

Hozzászólásai: 4.007
Kedves Steve! "Na mindegy, egyebkent csak azert olvasgatom az amiga.hu-t mert erdekel a gep sorsa, itt az irodaban meg jokat rohogunk, hogy egyesek mekkora badarsagokat szolnak be. Lehet, hogy mond meg valakinek ez a ket nev valamit, hogy Zavaczki Feri, meg Gega, mert ok is amigaztak valamikor es tettek is egyket dolgot, de most ok is jokat szorakoznak a sok hulyesegen itten velem egyutt." Elõször talán szeretnék gratulálni hogy ilyen jól érzitek magatokat... Üdv Ferinek is. Steve miért van nekem az az érzésem hogy te voltál HughGrant v Win2000 amikor pár napja bejöttetek Ferivel az #amigahura. Válaszolhat Feri is ha esetleg nem te voltál az egyik. Oda akkor nem azért jöttetek hogy érdeklõdjetek az Amiga sorsa felõl az biztos, és bizony itt is van pár hozzászólás ami egyértelmû provokáció. Ott valahogy Feri sem tudott olyan érveket felhozni -kollégájáról nem is beszélve- amivel bármelyikünket is gyors gépváltásra ösztönzött volna. Te pedig már megbocsáss de messze nem vagy az õ súlycsoportjában, szóval nem tudom a saját tudatlanságodon kívül mi olyan megmosolyogtató. Kérlek hogy a továbbiakban lehetõleg mellõzd az ilyen jellegû hozzászólásaidat mert esetleg én is hasonló stílusban fogok válaszolni. Sau
Trinitron 2000 október 20. péntek 15:04 Link ehhez a hozzászóláshoz

Hozzászólásai: 43
Sau! Steve vagyok, csak mas neven, most nem reszletezem miert... Nem en voltam sem a HughGrant sem a Win2000. Az igaz viszont, hogy en is bent voltam a csatin akkor, de az nem, hogy barkit is gepvaltasra akarnek batoritani. Az ircen pedig nem is provokaltam senkit, egy ideig csak hallgattam, aztan valaki elkezdett kerdezni en meg valaszoltam es szerintem nem is provokativan. Azt meg hogy ki milyen sulycsoportban van nem biztos, hogy el tudod donteni, hiszen nem is ismerjuk egymast. En sem feltetelezek rolad se sokat se keveset. Amit meg el akarnek mondani az, hogy nem vagyok windows fan, jobban szerettem az amigam, csak azert adtam el mert mar annyira nem hasznaltam semmire, hogy ugy gondoltam, minek porosodjon, hatha valaki meg hasznalja valamire. Kolteni meg nem akartam ra, mert annak sem lattam ertelmet. Sau: meg egy kerdes. milyen az az "ilyen jellegu hozzaszolas?"
Saughassy 2000 október 25. szerda 00:59 Link ehhez a hozzászóláshoz

"tt az irodaban meg jokat rohogunk, hogy egyesek mekkora badarsagokat szolnak be. Lehet, hogy mond meg valakinek ez a ket nev valamit, hogy Zavaczki Feri, meg Gega, mert ok is amigaztak valamikor es tettek is egyket dolgot, de most ok is jokat szorakoznak a sok hulyesegen itten velem egyutt." Mondjuk az ilyenek... Ha már egyszer meg akartok gyõzni bennünkek hitünk/szerelmünk/munkánk/szórakozásunk hiábavalóságáról, akkor azt észérvekkel kellene tennetek. Mert ne haragudj de valahogy ettõl a mondattól egy állításod sem lett hitelesebb. Nem tudom kinek gondoljátok ti magatokat hogy csupán már nevetek hallatára le kellene borulnunk szellemi nagyságotok elõtt majd hamut szórni a fejünkre és ajkaitokon csüngve vakon követni kinyilatkoztatásaitokat. Tovább kellemes röhögést.... Sau
Saughassy 2000 október 25. szerda 01:04 Link ehhez a hozzászóláshoz

Majd' elfelejtettem Ha gondolod bevághatom ide az #amigahun történt szánalmas próbálkozásotokat, hogy kiderüljön kinek van oka röhögni és min...
DeT(r)oX 2000 október 25. szerda 01:38 Link ehhez a hozzászóláshoz

Jaja, köx Sau a log-ot! Na xóval Feri "barátom" (vagy win2k), ezek után meg se xólaljál itt. A nagy AMIGAs múltadat is kiteheted vhova. Xánalmas kötözködésed/provokálásod az ircamigahu-n téged is degradált ama bizonyos xintre. ... a többit kitalálhatod, vagy kérdezd Lubit!
Trinitron 2000 október 26. csütörtök 13:40 Link ehhez a hozzászóláshoz

Hozzászólásai: 43
Sau: En speciel nem akarok senkit meggyozni semmirol, szal az ami az amigahu-n tortent semmikeppsem nevezheto barmifele probalkozasnak reszemrol. Felolem be is vaghatod a logot. Igazabol nem is kivanok reszt venni ebben az amiga-pc vitaban, mert nincs semmi ertelme. A pc-sek altalaban szarjak le az amigat (ez sajnos igy van), ha egyaltalan tudjak mi az, engem meg csak szimplan erdekel meg a gep, bar mar nincs, de ennek is megvan az oka. Na ennyi...

<<  1  11  21  31  41  51  61  71  81  91  >> Bezár Frissít Link ehhez az oldalhoz

<<  1  21  41  61  81  101  121  141  161  181  201  221  241  >>

Valid CSS!