Login: Jelszó:    Regisztráció
 <<  1  21  41  61  81  101  121  141  161  181  201  221  241  >>

Téma Létrehozó Hozzászólások Utolsó hozzászólás
Az Apple Intel-re vált Lay András (lay) 867 Leeroy ^ SMV (leeroy)
2008 május 25. vasárnap 10:18
Pajtabuli 2008. (május 1-4) Joshi (Joshi) 86 DeT(r)oX (DeToX)
2008 május 7. szerda 20:19
Prága, július 3. Judas Priest koncert Lay András (lay) 5 Docky-SD (docky)
2008 március 10. hétfő 16:23
Mekka Party Busz! Igazi partyra varok ide gyertek! Chip (chip) 239 Leeroy ^ SMV (leeroy)
2008 február 2. szombat 06:49
A600 Install HELP! Debreczi Sándor (sandord) 9 Lay András (lay)
2008 január 7. hétfő 14:29
Gyártsunk Gamekat! Tóth Péter (Brutal) 40 B. Szilveszter (bszggg)
2008 január 3. csütörtök 07:41
Trollok egymás közt Lay András (lay) 1.097 Cobra (cobra)
2007 december 22. szombat 09:55
Winuae hang problémák Thibauld (Thibauld) 6 Leeroy ^ SMV (leeroy)
2007 december 12. szerda 18:13
Utáljuk a linuxot. Miért is ? Simonics Zsolt (simca) 49 Foldesi Peter (ratdragon)
2007 október 21. vasárnap 17:48
PlayStation(2) Fehér Attila (Neo) 16 DeT(r)oX (DeToX)
2007 szeptember 25. kedd 00:53
Pajtabuli 2007 Nick (nick) 99 B. Szilveszter (bszggg)
2007 szeptember 3. hétfő 21:30
4-es metro, a media es a politikusok anyazasa! Marci Gaja (maco) 371 Chip (chip)
2007 augusztus 17. péntek 20:40
bAssZáJbA-kUrvAaNyÁáád tucc jobbat ? topic Saughassy (sau) 44 DeT(r)oX (DeToX)
2007 augusztus 7. kedd 14:48
Bill Gates Lánya (Criphs) 23 DeT(r)oX (DeToX)
2007 július 9. hétfő 13:33
Czech Amiga News ended...lesz-e itt magyar Amigás portál ? Leeroy ^ SMV (leeroy) 6 THE JUDGMENT DAY (TERMINATOR 2)
2007 június 16. szombat 13:28
Miért van Parád és AntIQ egy idõben??? Soponyai Viktor (dh1) 9 DeT(r)oX (DeToX)
2007 június 15. péntek 16:17
20"-os monitorok! Tóth Péter (Brutal) 6 Lay András (lay)
2007 június 13. szerda 14:29
Új NINTENDO konzol PPC-vel! Soponyai Viktor (dh1) 30 Foldesi Peter (ratdragon)
2007 június 4. hétfő 19:46
PPC-AT-bus2008 stormi (stormi) 4 DeT(r)oX (DeToX)
2007 május 29. kedd 03:51
400mhz celeron rulez (Criphs) 100 B. Szilveszter (bszggg)
2007 május 26. szombat 21:29
 <<  1  11  21  31  41  51  61  71  81  91  >> Bezár Frissít Link ehhez az oldalhoz

Juhász Dániel 2000 szeptember 21. csütörtök 23:38 Link ehhez a hozzászóláshoz

Hozzászólásai: 148
az kúl......tiszta erõgép,notepad,whoa.... :)))))
Steve Murvai 2000 szeptember 27. szerda 13:05 Link ehhez a hozzászóláshoz

Hozzászólásai: 7
Sziasztok! Hat eleg szanalmas ez a topic, ugyhogy szerintem soha tobbet nem nezek be ide, csak leirok nehany dolgot. Az igaz, hogy a topic valoban nem ide valo. A masik viszont, hogy valaki csunyan lehuzza a pci bust, valamint a voodoo es egyeb 3D gyorsitokartyakat, viszont nem ismerek olyan amigast, aki ne varna, mint a messiast, hogy az o kicsike amigajaban is legyen hasonlo cuccos. Na most hogy van ez? Ha pc-ben van akkor szar, de azert jo lenne az amigaban is??? Azt meg nem ertem, hogy pl mire fel mondjak egy architekturarol, hogy szar. Szerintem is szar, lehetne jobb a pc, de valljuk be, hogy egy mai kozepkategorias pc gyorsabb akarmelyik amiganal es meg az arban sem kell azonosnak lenniuk. Ezzel csak annyira akarok kilyukadni, hogy szerintem egy gepben nem tudom mi lehet fontosabb tenyezo, mint a sebesseg (itt csak a hardverre gondolok). Na mindegy, nem akarom fujolni az amigat, csakhat nem kene ugy elszalni tole, ez a fanatizmus meg total nevetseges. Hatekonyabban tudnatok eltetni az amigat, ha programoznatok. Na csa!
Lay András 2000 szeptember 27. szerda 13:15 Link ehhez a hozzászóláshoz

Hozzászólásai: 3.319
Nem baj ha nem nézel be ide többet, nem fogunk siratni. Különben hogyan jön ide a 3D meg a voodoo? Ebben a topic-ban a celeroncsot szidjuk, a többi pc-s genyaságra vannak más topic-ok. Szóval szerintem inkább az a szánalmas, hogy szerinted a sebesség a legfontosabb egy gépben. Tudlak sajnálni. Egy haverom mondását idézném: "Ne menjen az autóm 300-al, menjen csak 200-al, DE legyen rajta szélvédõ". És az AMIGA-ban nemcsak szélvédõ van hanem kerék, kaszni, kormány, hamutartó, bárszekrény, fasszopó, egyebek... A PC meg olyan fapad, hogy szálka megy a seggedbe... Azonkívül nem kevés fórum-hozzászóló programozik is. Netán Te is?
DeT(r)oX 2000 szeptember 29. péntek 04:16 Link ehhez a hozzászóláshoz

Hozzászólásai: 4.574
Nos, Steve fijam, ezzel a korlátolt hozzáálásoddal (Mhz+Fps rulez!) tényleg jobb, ha inkább máshol foglalod a bájtokat az adatbázisból... =8(..
Dudás Gábor 2000 október 4. szerda 01:14 Link ehhez a hozzászóláshoz

Hozzászólásai: 88
Attól tartok Steve fiam nem a legjobb helyre jöttél a MIPSekkel... Hogy mi lehet fontosabb egy gépben a teljesítményen kívûl? Megmondom: - Az hogy ne okádjam le saját magam mikor le kell elé ülnöm - Hogy ne azon basszam fel az agyam fél percenként, hogy már megint mit csinál ez a retkes PC ( most winfossal felszerelt PCt veszek defaultnak ugye ) - Hogy tudjam, hogy a masinámra egy tetves kezû M$-tuskó sem próbál írni 50.000 hibával véletlenül ellátott SW-t amit aztán köteleznek hogy vegyek meg, mert ha nem, akkor még be is kopogtathat az ajtómon a surmó BSA. És még számtalan dolog...számtalan elvi dolog is akár. Egy haverom ma azzal jött, hogy 'fogadjunk, hogy a Te Amigád nem tud True-Colorban browse-olni?' Noss..ez közel áll a Te beszólásodhoz. Én is csak Lay haverja véleményét tudom említeni ( lásd fentebb ) dudeeG^IJ
Juhász Dániel 2000 október 5. csütörtök 01:09 Link ehhez a hozzászóláshoz

Hozzászólásai: 148
erre kedvencem: irc közben dcc FLOPPY-ról. xnek: fogadjunk a te 400 mhz-s fodos nemtuggya ezt. és igy is van.
Bujdoso Artur 2000 október 16. hétfő 02:45 Link ehhez a hozzászóláshoz

Hozzászólásai: 65
Pisti, igenyesnek indult a beszolasod de a vegere igenytelen lett. Milyen jogon dontod el hogy a fanatizmus nevetseges-e? Ugy latom semmi technikai felkeszultseged sincs hozza. Akkor meg...
Steve Murvai 2000 október 16. hétfő 17:56 Link ehhez a hozzászóláshoz

Hozzászólásai: 7
Na csak beszolok mar, mert nem birom megallni :) En a hardverrol beszeltem ugyebar, az ugye nem oprendszer, amit lehet utalni, meg lehanyni. En se szeretem, de elvagyok vele. Masreszt akarhogy olvasom a hozzaszolasom nem talaltam benne fps szavat. Az meg, hogy az amiga is tud truecolorban mutogatni dolgokat, hat hogyismondjamcsak ok. Sose mondtam, hogy nem tud. Nekem is volt amigam, meg lattam eleg komoly amigakat szaladni, csak epp meguntam, hogy nem tudom azt csinalni a geppel megfeleloen amit akarok, es itt kimondottan a 3D programozasra gondolok, mig valaki fejemhez nem vagja, hogy az amigaval mindent meg lehet csinalni. Persze, csak nem mindegy, hogyan. Nem hiszem, hogy az amiga olyan nagyon szaladna egy komolyabb OpenGL programmal. Amig nem ezt csinaltam, addig nekem is tok jol megfelelt az amiga, masra telleg kivalo volt, sot sokkal tobbszor ment, mint a pc. Na mindegy, egyebkent csak azert olvasgatom az amiga.hu-t mert erdekel a gep sorsa, itt az irodaban meg jokat rohogunk, hogy egyesek mekkora badarsagokat szolnak be. Lehet, hogy mond meg valakinek ez a ket nev valamit, hogy Zavaczki Feri, meg Gega, mert ok is amigaztak valamikor es tettek is egyket dolgot, de most ok is jokat szorakoznak a sok hulyesegen itten velem egyutt. Persze vannak meg ertelmes arcok is, mint monnyuk Rachy aki telleg azzal foglalkozik, hogy legyenek meg jo kis progik amigara, es nem toltik azzal az idejuket, hogy fujolnak masokra, meg szamitogepeket zuznak ossze-vissza. Na jo abbahagyom... :) CSA!
DeT(r)oX 2000 október 16. hétfő 23:33 Link ehhez a hozzászóláshoz

Hozzászólásai: 4.574
Xóval ximplán a provokálás/kötözködés miatt járx ide? Neked ez a xórakozás. Nekünk meg (CJ) a pécés hw aprítása -többek közt-...örüljél + a haverjaid is...!
Zavacki Ferenc 2000 október 18. szerda 16:07 Link ehhez a hozzászóláshoz

Hozzászólásai: 2
Detox ugy latom mar te sem birsz semmi hasznosat hozzaszolni a temahoz es az Amigahoz sem. Szerintem kibaszott nagy lamer vagy az Amigat illetoen es az ilyenek, mint amilyen te is vagy, teszik tonkre az Amiga regi jo hirnevet is, mert mindenki azt hiszi, hogy csak ilyen bunko, kotozkodos Amigasok vannak, mint amilyen te is vagy. Elobb mondd el, hogy te mit tettel az Amigaert, aztan utana jarjon a szad. Es ez alatt nem csupan azt ertem, hogy megvettel egy Amigat.

<<  1  11  21  31  41  51  61  71  81  91  >> Bezár Frissít Link ehhez az oldalhoz

<<  1  21  41  61  81  101  121  141  161  181  201  221  241  >>

Valid CSS!