Login: Jelszó:    Regisztráció
 <<  1  21  41  61  81  101  121  141  161  181  201  221  241  >>

Téma Létrehozó Hozzászólások Utolsó hozzászólás
Az Apple Intel-re vált Lay András (lay) 867 Leeroy ^ SMV (leeroy)
2008 május 25. vasárnap 10:18
Pajtabuli 2008. (május 1-4) Joshi (Joshi) 86 DeT(r)oX (DeToX)
2008 május 7. szerda 20:19
Prága, július 3. Judas Priest koncert Lay András (lay) 5 Docky-SD (docky)
2008 március 10. hétfő 16:23
Mekka Party Busz! Igazi partyra varok ide gyertek! Chip (chip) 239 Leeroy ^ SMV (leeroy)
2008 február 2. szombat 06:49
A600 Install HELP! Debreczi Sándor (sandord) 9 Lay András (lay)
2008 január 7. hétfő 14:29
Gyártsunk Gamekat! Tóth Péter (Brutal) 40 B. Szilveszter (bszggg)
2008 január 3. csütörtök 07:41
Trollok egymás közt Lay András (lay) 1.097 Cobra (cobra)
2007 december 22. szombat 09:55
Winuae hang problémák Thibauld (Thibauld) 6 Leeroy ^ SMV (leeroy)
2007 december 12. szerda 18:13
Utáljuk a linuxot. Miért is ? Simonics Zsolt (simca) 49 Foldesi Peter (ratdragon)
2007 október 21. vasárnap 17:48
 <<  1  11  21  31  41  >> Bezár Frissít Link ehhez az oldalhoz

Nagy Gabor 2000 október 12. csütörtök 12:21 Link ehhez a hozzászóláshoz

Hozzászólásai: 381
En azt mondom ennek a linuksznak es az Elate-nek az otvozete lesz az uj AmigaOS, tehat nem lehet szar. De nem hasznaltam meg ezert nem ismerem. Nalam az AmigaOS a kirrajjj baki barmit is mond, ijjen jo os-t meg nem csinaltak, es mijjen faszan menne ez pl. G4-en + GeForce-on. AmigaOS-t nem kell felteni, mert nagyon el lett talalva, nem fog kihalni. Carl Sessenrat rulez. Es szerintem ugy lesz, ahogy a Bill mondta, hogy a linukszosok is atternek majd az uj AmigaOS-re, es ehhez jon meg az Amiga Multimedia Layer amit egy kozos felulet lesz minden linukszhoz+uj Amiga-hoz. Na majd akkor mondom en hogy linuksz rulez. Persze a legrulezebb az Amiga 4ever!!!!!!!!
Saughassy 2000 október 12. csütörtök 19:24 Link ehhez a hozzászóláshoz

Hozzászólásai: 4.007
Nnna most meg fatav miatt nem tudok normálisan írni. Szóval én egyszerûen nem szeretem. De nem anyázom éspedig azért nem, mert a Linux ALTERNATÍVA! (Egyelõre ;) A winfost azért gyalázom mert nem elég hogy szar még ránk is erõltetik és orrba-szájba nyomják a reklámszövegeiket hogy milyen fasza is. A winnek és m$nek köszönhetjük hogy mára az embernek nincs meg a szabad választáshoz való joga, mert a csapból is az a GECI FOS ömlik. Ezért rühelleném még akkor is a wint ha ESETLEG nem lenne olyan szar. De az... ;) Summázva a dolgokat, a linux nekem fapad, ahol sokszor a legalapvetõbb dolgokat is körülményes megoldani, swappel, etc :) Ja és NEM home computer OSnek találták ki, bármennyire is annak a szerepét veszi át, tekintve hogy wintõl még erre is sokkal jobb. Akinek kell, legyen boldog, de én Amigázom amíg el nem visz a kaxás (vagy a BSA). Ne szítsuk az ellentéteket, mert van egy közös ellenségünk, foglalkozzunk inkább vele...
Simonics Zsolt 2000 október 12. csütörtök 21:24 Link ehhez a hozzászóláshoz

Hozzászólásai: 121
Mondhatom kellemesen csalódtam bennetek. Én ugye egy ideje linux user vagyok, szerintem nagyon kafa itthonra (az installnál elkél némi hozzáértés, átlag win usernek elég kínai) de pl. a fiamnak nagyon tetszik, hogy beloggol és azt csinálhat amit akar, próbálkozhat kedvére, nem kell attól tartania hogy bármit elronthat. Na de mindegy, a lényeg hogy jó fejek vagytok :)
Saughassy 2000 október 12. csütörtök 22:29 Link ehhez a hozzászóláshoz

Simca ismered ugye az "Amijen az Adjon Isten, pont olyan a Fogadj Isten." t ? Lehet úgy váltani mint Timba és lehet úgy mint te...
Molnar Antal 2000 október 13. péntek 08:09 Link ehhez a hozzászóláshoz

Hozzászólásai: 47
Helló Sau! Nagyon kedvelem és tisztelem a tesód ez az egyedüli oka, hogy neked nem fogok beszólni, de légyszíves nézd meg ki méltatta a Suse Linux-ot egy másik fórumon. Néhány hónapon belül veszek egy nagyobb vinyót és felteszem. Az 5 CD már itt figyel az azstalon. Ha megnézed az elsõ hozzászólásommal nem provokáltam senkit. Ahogy terveztem, nem költöttem a PC-mre semmit, csak az Amiga árából vettem. Én nem vagyok úgy eleresztve, hogy fentartsak két hépet. Ha megkérdezed a Docky-t megmondhatja, azért vettem 4K-t, mert a G4-et terveztem venni. A G4-es kártya ugyananyi lett volna 4K-hoz, mint 1200-eshez. Te tudod mi lett belõle. A sok ígérgetés után besokaltam. Azért írtam, ha valaki hasonlóan érez, mint én reményt lásson egy elfogadható cserére. Hogy néhányan az ismert módon reagáltak, azt hiszem nem engem minõsít. Bízom a hallgatag többségben, aki értelmes Amigás. Én nagyon tisztelem azt ezmbert, aki a jelen körülmények között is kitart az Amiga mellett, ért hozzá és alkot rajta, de CJ féle fanatikus hozzáállást mindig mélységesen megvetettem. :-)
Simonics Zsolt 2000 október 13. péntek 20:53 Link ehhez a hozzászóláshoz

Hozzászólásai: 121
Húeznemigaz, ide is betetted a mérhetetlen arcodat ? :( btw, menj egyszer fel irc-n a #linux.hu csatira (én nem járok arra csak párszor benéztem, nemnemnem tartozom közéjük, ezt nyomatékosan kijelentem) és írd be hogy "??susesux", az infobot elmagyarázza miféle linux az :)
Saughassy 2000 október 13. péntek 22:30 Link ehhez a hozzászóláshoz

Timba a válaszom megtalálod ott, ahol annak a helye van. Jut eszembe. Akkor mégse OS2 ? :)) Pedig az DNS server is lehet ám...! :)))
Alex91 2000 október 15. vasárnap 10:37 Link ehhez a hozzászóláshoz

Hozzászólásai: 188
En nem utalom, mert nem is ismerem. De szerintem a Linux sem a "csoda" OS, mint ahogy az AmigaOS sem az. Mind a kettonek megvan az elonye, hatranya. Ha lesz PC-m, akkor lesz rajta Linux is, de az Amigara az AmigaOS a jo :-)!
Foldesi Peter 2000 október 15. vasárnap 10:37 Link ehhez a hozzászóláshoz

Hozzászólásai: 1.545
Heyho! No... akkor most en is gyarapitom par bajttal az ezen topikhoz tartozo tablazatot az adatbazisban..... :) Xal... alapbol nem anyazom en a Linuxot, csak epp Amigara nincsen ertelme felrakni (minek? 10x-er lassabb mint az AmigaOS, es sajnos az egyeb architekturakhoz kepest nagyon le van maradva... pl. ppc, alpha, sparc, i386 - khmmm fenyevekkel lehagyta). Okes, fosin meg eleg jo, es _nem_ csak szervernek... sot, annak egyre kevesbe velemenyem szerint... a Linuxbol egy csicsamicsa Desktop OS lesz elobb-utobb... ;) Aki meg azt szeretne hogy stabil szervere legyen az meg hasznaljon BSD-t (i386-on Pl. FreeBSD, NetBSD, OpenBSD), egyeb architekturakon meg Net- es Open :) Timba: Khhhhhhhhhhhmmmmmmmmmmm.... en a helyedben nem lennek arra buszke hogy Suse linuxot hasznalok... ketto, mar az OS/2 nem is rulez? A linuxban jobb a TCP/IP sztekk? Kevesbe fagy mint az OS/2?! :) (Mondjuk OS/2 WarpServerbol semmit se akarjal csinalni, csak max DB/2 szervert es fajlszervert aztan csocs, a tobbire jo egy 386-os Linuxxal - koszonhetoen az OS/2 agyonbonyolitott konfiguralasi metodusainak... heheheh... config.sys roxx... leszedsz belole valamit, akkor editalhatod kezzel a config.sys-t <- na, ez az amiert _elsosorban_ kerulom az OS/2 hasznalatat :))) Es mar megint hogy jon ide a kampo szoveg?! Erre ott van a sajat magad altal krealt topik, lecci oda postolni... itt nem errol van szo. A masik az, hogy a CJ-be keretik nem belekotni... mi legalabb _tudjuk_ hogy miert anyazzuk a pC-t.. ellentetben veled, aki mostanaban csak a pC-rulezt kepes az ajkara venni... na, abba is hagyom mielott meg nagyon-nagyon-nagyon ideges leszek... Byte! rATMAN of CrimS0n jIHAD ps: Jah, Timba... ezt a sajtot is a CJ uzemelteti... es Linuxon fut... xal' GONDOLKOZZ LEGKOZELEBB! :>
Molnar Antal 2000 október 16. hétfő 09:03 Link ehhez a hozzászóláshoz

Hozzászólásai: 47
Miert nem AmigaOS-en fut, mert kollegiumi server-nek nem vesznek Amigat? Mert az hazugsag, hogy a CJ uzemelteti. Csak egy megturt dolog az Amiga.hu :-) Ja, es nem arra vagyok buszke, hogy egy operacios rendszert ismerek es hasznalok. A Suse Linux 7-et tamogatja az IBM. Ingyen kapok ra softvware-t. OS/2-re es Windows-ra is. Mult het hetfon UPS-szel kuldott az IBM 12 CD-t Windows-hoz. (pl. Lotus Notes, Lotus Smartsuite, DB2 UDB 7.1) Minden program teljes verzio es jogosultan hasznalhatom. Szoval legalis software/eim vannak ;-) Tenyleg, van mar Amigara DVD tamogatas. Ezzel a fanatizmussal es szuklatokoruseggel jo Szcientologus lenne beloletek. (Engem pl. elnyomo szemellye nyilvanitottak) Az ellenseged ellensege a baratod ugye? Tehat nem vagytok kulonbek naluk! :-)

<<  1  11  21  31  41  >> Bezár Frissít Link ehhez az oldalhoz

PlayStation(2) Fehér Attila (Neo) 16 DeT(r)oX (DeToX)
2007 szeptember 25. kedd 00:53
Pajtabuli 2007 Nick (nick) 99 B. Szilveszter (bszggg)
2007 szeptember 3. hétfő 21:30
4-es metro, a media es a politikusok anyazasa! Marci Gaja (maco) 371 Chip (chip)
2007 augusztus 17. péntek 20:40
bAssZáJbA-kUrvAaNyÁáád tucc jobbat ? topic Saughassy (sau) 44 DeT(r)oX (DeToX)
2007 augusztus 7. kedd 14:48
Bill Gates Lánya (Criphs) 23 DeT(r)oX (DeToX)
2007 július 9. hétfő 13:33
Czech Amiga News ended...lesz-e itt magyar Amigás portál ? Leeroy ^ SMV (leeroy) 6 THE JUDGMENT DAY (TERMINATOR 2)
2007 június 16. szombat 13:28
Miért van Parád és AntIQ egy idõben??? Soponyai Viktor (dh1) 9 DeT(r)oX (DeToX)
2007 június 15. péntek 16:17
20"-os monitorok! Tóth Péter (Brutal) 6 Lay András (lay)
2007 június 13. szerda 14:29
Új NINTENDO konzol PPC-vel! Soponyai Viktor (dh1) 30 Foldesi Peter (ratdragon)
2007 június 4. hétfő 19:46
PPC-AT-bus2008 stormi (stormi) 4 DeT(r)oX (DeToX)
2007 május 29. kedd 03:51
400mhz celeron rulez (Criphs) 100 B. Szilveszter (bszggg)
2007 május 26. szombat 21:29

<<  1  21  41  61  81  101  121  141  161  181  201  221  241  >>

Valid CSS!