Login: Jelszó:    Regisztráció
 <<  1  21  41  61  81  101  121  141  161  181  201  221  241  >>

Téma Létrehozó Hozzászólások Utolsó hozzászólás
Az Apple Intel-re vált Lay András (lay) 867 Leeroy ^ SMV (leeroy)
2008 május 25. vasárnap 10:18
Pajtabuli 2008. (május 1-4) Joshi (Joshi) 86 DeT(r)oX (DeToX)
2008 május 7. szerda 20:19
Prága, július 3. Judas Priest koncert Lay András (lay) 5 Docky-SD (docky)
2008 március 10. hétfő 16:23
Mekka Party Busz! Igazi partyra varok ide gyertek! Chip (chip) 239 Leeroy ^ SMV (leeroy)
2008 február 2. szombat 06:49
A600 Install HELP! Debreczi Sándor (sandord) 9 Lay András (lay)
2008 január 7. hétfő 14:29
Gyártsunk Gamekat! Tóth Péter (Brutal) 40 B. Szilveszter (bszggg)
2008 január 3. csütörtök 07:41
Trollok egymás közt Lay András (lay) 1.097 Cobra (cobra)
2007 december 22. szombat 09:55
Winuae hang problémák Thibauld (Thibauld) 6 Leeroy ^ SMV (leeroy)
2007 december 12. szerda 18:13
Utáljuk a linuxot. Miért is ? Simonics Zsolt (simca) 49 Foldesi Peter (ratdragon)
2007 október 21. vasárnap 17:48
 1  11  21  31  41  >> Bezár Frissít Link ehhez az oldalhoz

Simonics Zsolt 2000 október 9. hétfő 20:24 Link ehhez a hozzászóláshoz

Hozzászólásai: 121
Azt vettem észre, hogy az Amigások egy köre (fõleg a hardcore fanatic réteg) zsigerbõl nyomja a linux sux dumát és mikor rákérdez az ember hogy mi baja vele akkor kiderül hogy fingja sincs róla. :( Adjatok már ötleteket hogy mit lehet utálni benne! (Na jó, ötletem nekem is van: nem lehet rendesen "pécésux"-olni meg "lefagyott a fostömlõd"-özni mert az "ellenfél" rávágja hogy nem vindoze-t használ hanem linuxot ami azért tényleg nem szok fagyni és ez marha frusztráló.)
Godzsak Andrea 2000 október 10. kedd 21:10 Link ehhez a hozzászóláshoz

Hozzászólásai: 219
nem utaljuk (legalabbis sajat nevemben) a linuxot.. csak ha lehet, akkor mast haxnalok, ha nem, akkor meg azt.. inkabb, mint a winsuxxot... aki a winsuxx ellen van, az velunk van.. xal linux akar meg rulez is lehet, ha nem akarja kixoritani az amiga OSeket, hanem mellettuk akar letezni. amugy meg anyazodhattok, mer` qurvanagy(es nem forditva) LAAAMEEEEER vagyok xal ram kell xolni, ha hulyesegeket mondok, legfeJJebb akkor sem fogom ugy gondolni mara ennyi...
DeT(r)oX 2000 október 10. kedd 23:35 Link ehhez a hozzászóláshoz

Hozzászólásai: 4.574
Réxemrõl 1általán NEM anyázom a Linuxot. Sõt...de nálam nincs beizgatva, mert azok a warék csak winfos (offcoze) alatt mennek amiket haxnálnom kell. Majd ha a köTsög cégek vexik a fárdtságot és portolják a xarjaikat, akko azzonnali "format c:" következik. Erre wárhatok még pár évig, mivel sajna a linux nem olyan "remekülhaxnálhatóhipervarázslóskényelmesszájbarágOSrepülõto rnazsákos" még mint a khirály windóz és nem terjedt el home, 1enlõre...
Saughassy 2000 október 11. szerda 10:51 Link ehhez a hozzászóláshoz

Hozzászólásai: 4.007
No ehhez tobb ido kell mint amim most van de visszaterek Eloljaroban annyit hogy a linuxot szerintem kevesen utaljak, annal inkabb azt a par useret aki be akarja bizonyitani hogy Amiga suxx linux rulez ;) A linuxot legfeljebb nem engedi be az ember az otthonaba azert, mert nem oda valo..
Leeroy ^ SMV 2000 október 11. szerda 18:30 Link ehhez a hozzászóláshoz

Hozzászólásai: 4.807
Nos...a linux IMHO a leghasznalhatobb "bohocruha" (Voyager szavaival elve) a pecere,en is aktiv hasznaloja voltam ITTHON,es mondhatni nagyon baratsagos rendszer,noha nem lehet ugy agyonconfigozni,mint az AmigaOS-t...de pumpara tenyleg a legjobbabb.
Emeric SH 2000 október 11. szerda 21:48 Link ehhez a hozzászóláshoz

Hozzászólásai: 908
Orulok hogy itt is felvetodott a tema... Nem baj, lesz meg itt is leragott csont belole. :) Lassuk akkor... A linuxot azert szeretem, mert valahol unix, es azert nem, mert egeszen mas modon az. A velemenyemet persze sokminden befolyasolta mind pozitiv, mind negativ iranyban. Aktivan hasznalom munkahelyen mint masod OS-t. es orulok neki, hogy van ami meg mindig az MS koncepciotlan DOS es NT alapu allatsagaival szemben meg mindig szegrol vegrol akar mondhatnank, hogy Amigas iranyba rangatja az internetet (mert ha tavolrol is, de az Amiga is unix valahol) - azutan ott vannak a negativ tapasztalatok, a kazalnyi bugos disztrib amigara (joparral szoptam rengeteget), azutan ha valaki eppen fikazni akarja a Linuxot ugyanolyan egyszeruen talal benne fikazhato dolgokat mint barmely masik oprendszerben. (gyk.: talalomra). A Linux ugyanis nem csodaoprendszer. Tulajdonkeppen egy nagyon gyo... (mar elnezest erte) szoval nagyon gyoker unix klon, ami most azert pofasodik es pofasodhat, mert kelloen nagy szamu ember gyult mogeje. Jomagam arra hasznalom a Linuxot amire nagyon jo, es igyekszem kerulni a hasznalatat olyasmik eseten, amikre egyaltalan nem, vagy csak nagyon korulmenyesen hasznalhato. Mert bizony ilyenek is vannak... Ami az anyazast illeti nyugodtan fel lehet allitani egy hierarchikus rendet, mit miert es milyen komponensei miatt anyaz reflexbol egy mezei amigas. Vegyuk most a legegyszerubb komponenst a potionhoz, az anyazaskivaltas egyik eros dozisat eloallitva: PC+Intel+Microsoft+Windows Ha most azt vesszuk, hogy az elso kettohoz jelen temank alanya meglehetosen erosen kotodik (a szabad portolhatosagrol koszonom szepen megvannak a tapasztalataim), akkor szerintem ezen nem szabadna csodalkozni... Egyszeruen csak az osszetevokrol van szo. Az a furcsa inkabb, hogy az Amigasok ilyen baratsagosan viszonyulnak hozza. Egyebkent bar orrbaszajba anyazom a Windows is hasznalhato am, csak arra hasznalja az ember amire valo.
DeT(r)oX 2000 október 11. szerda 22:09 Link ehhez a hozzászóláshoz

Hát ezaz! Én is, + mindenki haxnálná azt a ki***ott windózt ha lehetne,...normálisan, de mindíg az a vége, hogy el kell xámoljak 100-ig nehogy xétverjem a vasat! A linuxnál biztos csak 20-ig xámolnék. Az AMIGAnal 10-ig xoktam, mert addigra már fel is állt :) az OS!
Lay András 2000 október 11. szerda 22:16 Link ehhez a hozzászóláshoz

Hozzászólásai: 3.319
Ja bamme'
DeT(r)oX 2000 október 11. szerda 22:30 Link ehhez a hozzászóláshoz

Laysoft! Velõs vagy mint mindég, fijam... :)
Juhász Dániel 2000 október 12. csütörtök 06:44 Link ehhez a hozzászóláshoz

Hozzászólásai: 148
Na igen....én sem fikáltam sose. Tulképp jobban is tetszenek a linuxosok. Mert pl aki linuxol,az valamelyest jobban i skonyit a dolgokhoz,és nem csak lamergamer. (nem kell épp kódozni,dehát akkor is) Jah,és jobban is tolerálják az Amigát,valószinü,mert nem hülyültek bele teljesen a vudugamezésba. PL 1 linuxos ismerõstõl a LEGERÕSEBB negativ válasz az Amigára ez volt: "én azért nem vennék..." Ez sokszorta jobb,mint a tipikus "van hozzá vudu?" vagy "letuggya jáccani az mp3-at?" idióta kérdés. Szerintem. Amugy meg ha minden harmadik,neadjisten második ember linuxos lenne,talán máshogy is viszonyulnánk hozzájuk. És spec máshogy is viszonyulok. Persze ,szerencsém is lehet;még nem találkoztam Amigafikázó linuxossal. Vagy ez az õ szerencséje? Nemtom:) Volt nekem is. ÉS meg kell mondjam,egész kellemes volt. Persze jóval bonyibb belõni,mint 1 wfost,de akkor is. Volt ott is valami hasosnló feeling,hogy na ez az opsys kb azt csinálja,amit én akarok. És ahogy. Hatásfoka is sokszorosa a winénak. Pl haverem (AntIQ-n ott volt) fostos ciriksz 200al,32 mb rammal lógott a neten. 3 neccképpek brózolt,mp3at hallgatott,és irta közbe a cd-t. Na igy már elfogadható LENNE. De nem ez a default. Ez van.

1  11  21  31  41  >> Bezár Frissít Link ehhez az oldalhoz

PlayStation(2) Fehér Attila (Neo) 16 DeT(r)oX (DeToX)
2007 szeptember 25. kedd 00:53
Pajtabuli 2007 Nick (nick) 99 B. Szilveszter (bszggg)
2007 szeptember 3. hétfő 21:30
4-es metro, a media es a politikusok anyazasa! Marci Gaja (maco) 371 Chip (chip)
2007 augusztus 17. péntek 20:40
bAssZáJbA-kUrvAaNyÁáád tucc jobbat ? topic Saughassy (sau) 44 DeT(r)oX (DeToX)
2007 augusztus 7. kedd 14:48
Bill Gates Lánya (Criphs) 23 DeT(r)oX (DeToX)
2007 július 9. hétfő 13:33
Czech Amiga News ended...lesz-e itt magyar Amigás portál ? Leeroy ^ SMV (leeroy) 6 THE JUDGMENT DAY (TERMINATOR 2)
2007 június 16. szombat 13:28
Miért van Parád és AntIQ egy idõben??? Soponyai Viktor (dh1) 9 DeT(r)oX (DeToX)
2007 június 15. péntek 16:17
20"-os monitorok! Tóth Péter (Brutal) 6 Lay András (lay)
2007 június 13. szerda 14:29
Új NINTENDO konzol PPC-vel! Soponyai Viktor (dh1) 30 Foldesi Peter (ratdragon)
2007 június 4. hétfő 19:46
PPC-AT-bus2008 stormi (stormi) 4 DeT(r)oX (DeToX)
2007 május 29. kedd 03:51
400mhz celeron rulez (Criphs) 100 B. Szilveszter (bszggg)
2007 május 26. szombat 21:29

<<  1  21  41  61  81  101  121  141  161  181  201  221  241  >>

Valid CSS!