Login: Jelszó:    Regisztráció
 <<  1  21  41  61  81  101  121  141  161  181  201  221  241  >>

Téma Létrehozó Hozzászólások Utolsó hozzászólás
C64 ma Péter (Pedrohsi) 181 sadddam (sadddam)
2007 április 21. szombat 18:41
Hogyan sikerült visza szerezni a DCE-töl javításra küldött kártyádat ??? Bodor Dezsö (dezso) 8 neongod (neongod)
2007 április 18. szerda 10:25
4-es busz a klubbnál DJ Leslie (Lacus) 8 neongod (neongod)
2007 április 5. csütörtök 15:33
Mit gondoltok... Lesz új Amiga ? Schmiedl Tibor Róbert (cyx) 155 Horváth Kristóf (psoft-hkristof)
2006 december 19. kedd 12:24
kedves "dgdgkdjfg (blablax)" Miért nem hackeled (gyk. baszod teherbe) inkább (az AMIGA.hu helyett) azt a yó kurva anyádat, aki a világra fosott???? Akkor legyen nagy a pofád, ha a matav.hu supervisori h GaBRIeL_ai (gabryel) 46 B. Szilveszter (bszggg)
2006 november 22. szerda 16:51
GeCi MaTáV twollah (Raven) 71 B. Szilveszter (bszggg)
2006 november 21. kedd 16:54
kakifekáliafoskábelbogyó Juhász Dániel (krock) 151 DeT(r)oX (DeToX)
2006 november 8. szerda 16:33
Grafkártyatesztek Saughassy (sau) 33 Saughassy (sau)
2006 november 6. hétfő 18:56
Miért használok PC-t, ami enyhén (hehe enyhén) jobb az Amigánál??? Winkle (winkle) 817 LEGYU (LEGYU)
2006 szeptember 15. péntek 14:02
Akkora paraszt vagy, hogy... GaBRIeL_ai (gabryel) 113 LEGYU (LEGYU)
2006 június 10. szombat 17:39
Miért van negatívba annak az IQ-ja aki amigát használ? Nagy Gyula (foszerk) 586 LEGYU (LEGYU)
2006 április 17. hétfő 10:47
Veled hogy cseszett ki az Internetszolgáltató? neongod (neongod) 60 B. Szilveszter (bszggg)
2006 március 16. csütörtök 07:14
Hálózati rendering, hálózat Mr. Dreadful Of Evil Force (mrd) 17 Soponyai Viktor (dh1)
2006 február 28. kedd 16:23
Elkészült a FreeWeb! Lay András (lay) 81 Horváth Kristóf (psoft-hkristof)
2006 január 26. csütörtök 16:33
DEMO / SCENE elve vagy halva ? AnarcsoiD (anarchoid) 49 Reynolds (reynolds)
2005 december 23. péntek 12:04
 <<  1  11  21  31  41  >> Bezár Frissít Link ehhez az oldalhoz

DeT(r)oX 2000 december 11. hétfő 00:02 Link ehhez a hozzászóláshoz

Hozzászólásai: 4.574
Thomas te csak a magyarokról tudol ezekxerint. Gyere ki a Sympora oxt majd +tudod milyen 1 party!
Thomas of SMV D... 2000 december 11. hétfő 02:04 Link ehhez a hozzászóláshoz

Hozzászólásai: 64
detox: nemnememenenem azt elfeljtettem beiirnii azbest!!! Chippel dumaltam mikor kinnt voltatok... hat elegge sulyos volt ,meg amiket kuldott kepeket folyott csak a nyalam...szal kinnt az igazi a feeling es lekkkkozelebb en is mennek Sympora..ha lesz hely penz stb..
DeT(r)oX 2000 december 11. hétfő 03:01 Link ehhez a hozzászóláshoz

Na akkor gyûjtögessél xaporán...! :)
poko 2000 december 11. hétfő 08:58 Link ehhez a hozzászóláshoz

Hozzászólásai: 141
Detox fejam! El kellene kezdeni a xervezkedest, bezmeg! Mindjart itt az aprilis!! :)))
DeT(r)oX 2000 december 11. hétfő 22:04 Link ehhez a hozzászóláshoz

Ennyi lúzerral neki sem állok... :(
DeT(r)oX 2000 december 11. hétfő 22:05 Link ehhez a hozzászóláshoz

Ha már itt tartunk, akkor talán a sok "scenernek" a fuCkYanica-ra kéne vmit produkálni!
Kerekes Csaba 2001 január 26. péntek 09:01 Link ehhez a hozzászóláshoz

Hozzászólásai: 78
A scene örökké élni fog, Amigán is. A jelenlegi helyzet szerintem csak azért alakulhatott ki, mert bár sok tehetséges hazai grafikus és zenész van, de annál kevesebb a coder. Hogy miért? A válasz egyszerû.. Mert nagyon kevés olyan magyar leírás forog közkézen, ami az alapoktól kezd és meg is lehet belõle tanulni kódolni. Õszintén szólva én még nem is találkoztam ilyennel. Pedig keresgéltem eleget utána.. Az Amiga programozása tényleg jó könyv, de jóformán semmi használható infót nem tartalmaz a c2p-rõl és barátairól. Akkor meg voltaképpen mit is várunk a hazai Amigóktól ezen a téren?
Chip 2001 február 15. csütörtök 13:01 Link ehhez a hozzászóláshoz

Hozzászólásai: 3.193
Hulyeseg. Aki akar az megtanul barhonnan: net/haverok/buli/fanta. A lenyeg, hogy az igazi scenerek 'kioregedtek' es nincsenek ujak/fiatalok mintahogy Rati is irta. Utanpotlas nelkul meg nincs elet. Nezd csak meg a mai atlageletkort a scenerek kozott. Akkoriban mikor nekialltam, nem volt meg ennyi doksi sem! Sot! Most a kurva PPC-re egy normalis developer sincs, es megis csinaltunk valamit... (CED + StormCszarsag) Debugger nuku... Hazai ide vagy oda, nemzetkozi szinten haldoklik a dolog. Azert nem astam meg el, mert amit Mekkan lattam az meg taplal nemi remenyt...
Emeric SH 2001 február 15. csütörtök 13:49 Link ehhez a hozzászóláshoz

Hozzászólásai: 908
Mi kell egy demóhoz? Kell egy zenész, 1 azonban általában inkább 2 három zene. Kell egy grafikus. 2-3 grafika elegendõ, plusz még némi funkcionális gfx. Kell egy coder. Két három már kidolgozott effekt elegendõ, elég picit megvariálni. Ez a minimum konfiguráció. Ezen felül még mindig egy szál demónál tartva ey a három ember egyszerre kellene, mind a háromnak kell legyen már elõre kész csomó mindene, és legyen lelkesedés és kitartás egy komplett demó befejezéséhez. Demó kész, megy party, benevez, elér helyezés, demo élete végetért. Fél év múlva megint itt egy party, nem lesz új nevezés. Ahhoz, hogy ugyanettõl a csapattól megint egy demót láthassunk a fentieket megint le kell gyártani _újra_, mivel remixeket kifütyülnék a népek. (Bár persze ínséges idõkben ugye...) Ez hosszú távon bárkit kimerít. Nézzük meg a "mega" csapatokat. Úgy maradtak életben hogy fel és elszívtak minden tehetséget, mindenkit akinek pici kedve és tehetsége is volt demót gyártani. Csakhogy szépen csendben elapadt a nyersanyag és elfogyott ám a lelkesedés... Egy demó az kemény munka, és egy ember - tisztelet a kivételnek - nem elég hozzá. Ha többen vannak még együtt, egyidõben is kell akarniuk, és esetleg heteken keresztül fenn kell tartaniuk a lelkesedést, és dolgozniuk kell keményen. (tehát szabadidejük is kell legyen!) Az emberek akik ma a scene-t alkotják egész egyszerûen már túl sok mindent tettek. Túl sokszor mentek már át ezeken a dolgokon, és úgy érzik - jogosan - hogy másnak is tennie kéne valamit. Csakhogy nincs más. Egy demónál pedig már jóval egyszerûbb dolgok véghezvitele is iszonyú energiákat követel, és rendkívül nehéz... (Gondoljunk a magazinjaink cikkellátásának biztosítására) Jóformán néhány egyén vállán nyugszik az egész, alkalmankénti segítõkkel. Mi van akkor amikor ez a néhány egyén úgy érzi pont eleget alkotott már és nagyszerû pálya van mögötte, hova tovább? A jelen helyzet... Voltaképp mindenkinek igaza van, csak az "elkényeztetett" partyközönség érzi megcsalatva magát... Mi az, hogy a demókészítõk nem dolgoznak?
Kerekes Csaba 2001 február 16. péntek 09:42 Link ehhez a hozzászóláshoz

Hozzászólásai: 78
Chip: ajánlom olvasásra az egyik WN online-ban lévõ AmigaScene - ahogy én látom cikket (én írtam). Ha annyira egyszerû lenne kódolást tanulni, mint ahogy azt leírtad már régen én lennék EFT 2.. :) Emeric: megint melankólikusan állsz hozzá a témához. Csak arról van szó, hogy a scene is ugyanolyan dolog mint a többi. Azt is ugyanúgy meg lehet unni, mint bármi mást. Mindenhol ez van, elõsször a nagy lelkesedés, az újdonság varázsa stb. Valamikor tavaly dumáltam Dudee of FR18-al. Õ azt mondta, hogy azért van olyan kevés coder, mert mindenki az assembly-t erõlteti, pedig C-ben is meglehetne írni az effektek nagyrészét minimális sebességcsökkenéssel, rövidebb idõ alatt, kevesebb hajhullással. Egyszerûbben. Csak az a magyar mentalitás, hogy assembly assembly ASSEMBLY csakazértis! A hovatovább egyszerû: web-design, game.

<<  1  11  21  31  41  >> Bezár Frissít Link ehhez az oldalhoz

pegasos.hu Lay András (lay) 44 B. Szilveszter (bszggg)
2005 december 16. péntek 12:47
Software (GAMA ;) kerestetik Saughassy (sau) 145 Hosszu Peti (teo)
2005 december 15. csütörtök 01:24
Sorry Soponyai Viktor (dh1) 9 Piskátor Miklós (normal)
2005 szeptember 30. péntek 16:58
pC-s sTorYk QXY (QXY) 76 LEGYU (LEGYU)
2005 szeptember 29. csütörtök 18:16
Britney Spears (Criphs) 46 LEGYU (LEGYU)
2005 július 24. vasárnap 15:00

<<  1  21  41  61  81  101  121  141  161  181  201  221  241  >>

Valid CSS!