Login: Jelszó:    Regisztráció
 <<  1  21  41  61  81  101  121  141  161  181  201  221  241  >>

Téma Létrehozó Hozzászólások Utolsó hozzászólás
LELEPLEZÕ KÉP TIMBÁRÓL!!! NO FAKE! Emeric SH (Emeric) 27 LEGYU (LEGYU)
2005 június 25. szombat 13:37
Mitõl lesz valaki Amigás??! neongod (neongod) 72 LEGYU (LEGYU)
2005 június 23. csütörtök 11:49
 <<  1  11  21  31  41  51  61  71  >> Bezár Frissít Link ehhez az oldalhoz

Foldesi Peter 2000 július 1. szombat 14:22 Link ehhez a hozzászóláshoz

Hozzászólásai: 1.545
Hmm... nem is tudom... en sajnos nem szulettem Amigasnak... annakidejen en a Primo nevu magyar csodagepen kezdtem (csoda volt, mert egyaltalan mukodott es a fekete mellett tudta a feheret is!! :))))) Aztan foglalkoztam Spectrummal, 64-el... aztan lett pC-m (igen, nekem elobb volt pC-m mint Amigam :)))) Tok jol elvoltam vele ugy cirka egy evig amikor talalkoztam eletem elso Amigajaval... es teljesen le voltam nyugozve, tetszett hogy az a kis lassu (akkoriban azert 33Mhz-es 486DLC-m volt) 7.14 Mhz-es masina milyen szepen es flottul megy mindenfele nyuglodes es akadozas nelkul... no en akkor orultem meg, elhataroztam hogy nekem is kell egy Amiga mert erdekel es amugyis a pC egy gagyi vacak... no, 1 ev mulva sikerult is hozzajutnom egy A1200-hoz (ez volt '92 nyaran) es evekig hasznaltam egy szal floppyval... tok feelinges volt amikor az A1200 ket hetig renderelt egy 50 frames animot floppyra ;)))) Aztan ahogy kezdtek beindulni a dolgok es tenni is kellett valamit a hazai Amigasokert akkor kezdett szaporodni az Amigaim szama (nemtom emlekszik-e meg ra valaki de az amiga.rulez.org annakidejen egy A2000-en kezdte a mukodeset egy osoreg Fusion040 procikartyaval felvertezve)... jelenleg mar 7 darab van, a kezdetektol szinte napjainkig... mar csak egy CD32 kellenne es akkor az egesz timeline meglenne "jelkepesen" (mert ugye hianyzik meg a gyujtemenybol 1 A600, meg 1 A4000 - de az A600-at nem szeretem, A4000 meg tul draga :/) Jah... visszakanyarodva a temahoz... Amigas szerintem az, aki (mindenfele eloitelet nelkul) akit erdekel az Amiga (pl, en fel evig nap mint nap racsodalkoztam a gepre, hogy "je! Erre is kepes? Hudejooo!!! :)))" aztan megszoktam (pC utan nagyon szokatlan volt - iszonyat kenyelem egy floppy alapu rendszeren) es utana nekialltam butykolgetni rajta (Imagine 2.0 rulez :)))... aztan amikor halozatozni kezdtem akkor elkezdtem ugyanazokat a dolgokat megcsinalni Amigan amit az akkori pC-k tudtak... pl, a kezdetekkor az amiga.rulez.org nem etherneten volt elerheto, hanem egy Linuxos fostalicska routolta ki a nagyvilagba egy nullmodemes PPP linken keresztul... ;) 1 szo mint szaz... Amigasnak lenni annyit jelent (velemenyem szerint), hogy tudod mit csinalsz, tudod miert csinalod, tudod mit akarsz, tudod mire kepes a geped, es szereted a gepedet hasznalni... ez amugy megfigyeleseim szerint egyfajta mentalis beallitottsagot is jelent... ergo, nem feltetlenul utasitasz el egyeb dolgokat jo pelda erre az hogy a legtobb altalam ismert Amigas _jobban_ ert a hogyishijjakhoz mint a legtobb atlagos fosijuzer (HW/SW 1qtya) valamint az Amigasok altalaban rendelkeznek egyfajta celiranyos, _letisztult_ gondolkodasmoddal aminek celja elsosorban a problemamegoldas... Sajnos igen sok olyan ember is letezik aki Amigasnak vallja magat, de sajnos a fikazason kivul sok minden egyebre nem kepes.... Amigasnak lenni nem csak azt jelenti, hogy van egy gepem es en ettol mar Amigas vagyok, hanem annyit is jelent, hogy ha masik Amigasnak valami baja van (nem csak a gepevel/rendszerevel) ugy altalaban akkor segitek neki, valamint azt is jelenti, hogy probalok tenni valamit annak erdekeben hogy ez a kis (sajnos egyre jobban fogyatkoz/felhigulo) kozosseg valahogyan egyben es fentmaradjon... No, ennyi lett volna ez a maratoni hozzaszolas ha valakinek nem teccik, akkor anyazasokat nyugottan postazzatok ide vagy az emilcimemre: ratman@amiga.hu No, byte! rATMAN of CrimS0n jIHAD
DeT(r)oX 2000 július 1. szombat 18:03 Link ehhez a hozzászóláshoz

Hozzászólásai: 4.574
Jó volt ez a szófosás Rati! :) Már csak a médiagecit (laysoft) nem hallottuk. Nem mintha érdekelne... :)
Lõrincz János 2000 július 3. hétfő 09:00 Link ehhez a hozzászóláshoz

Hozzászólásai: 12
Hat sracok, en "meg" ezekszerint nem vagyok amigas, meg ha igy haladok, akkor nem is leszek. Valamikor tobb evvel ezelott lattam egy A500at, akkori igen jo gepet. Akkor szerettem meg, bar akkor a jatekon kivul nemsokra hasznaltak. Egy helyi kabelTV teljes egeszeben egy A1200on megy mar CCA 6 eve, kikapcs nelkul, na ezert kezdek talan baratkozgatni vele... Most hataroztam ugy, hogy megveszem eletem elso amigajat, egy A1200ast, es megprobalok aktivan bekapcsolodni ebbe a "felhigult" csapatba.. Tehat en nem erzem magam amigasnak, mert meg csak most probalom megtanulni. Igen regota van pcm (90 ota, akkor egy 286/16 ketyeret vertem) es akkor nagyon csodalkoztam 1-1 amiga tudasan. Gyakorlatilag azert veszek most egy ilyet, mert nekem 1-2 aprosag miatt szuksegem van ra. itt vege. Loloke
QXY 2000 július 3. hétfő 20:28 Link ehhez a hozzászóláshoz

Hozzászólásai: 88
Nya, a következõ pontok prioritás szerint következnek. Mennél több illik rád, annál jobban Amigás vagyol!!! (IMHO ;D) 1. Van egy bármilyen Amigád 2. Van egy másik Amigád is! 3. Minden nap bekapcsolod legalább 1-szer 4. Egész nap a géped elõtt ülsz 5. Közben nem csak játszol, bár szabad(!), hanem hobbiból/munkailag kódolsz, rajzolsz, zenélsz, etc... 6. Nincs pC-d!!! 7. Mégcsak UAE-d sincs, igaz, ezt kizárja az elõzõ pont..... 8. Utálod a pC-ket 9. Szidod a pC-ket (NEM a pC-seket!!!!!!!!) 10. Már részt vettél Crimson Jihad akcióban!
DeT(r)oX 2000 július 4. kedd 02:04 Link ehhez a hozzászóláshoz

Hozzászólásai: 4.574
Qxy fijam: a 10. pontot már sokan teljesítették. Fõleg a tipikus véresszájú pécések xeretik csinálni, elvégre csak hollók vájkálnak egymás xemében, de ettõl ezek az arcok még nem lesznek soha AMIGAsok!
Emeric SH 2000 július 4. kedd 15:29 Link ehhez a hozzászóláshoz

Hozzászólásai: 908
Ratman... Olyan igazat mondtal, hogy magam is megcsodaltam. "Amigasok altalaban rendelkeznek egyfajta celiranyos, _letisztult_ gondolkodasmoddal aminek celja elsosorban a problemamegoldas..." Ugyan ez nem tokeletes megfogalmazasa a dolognak, de nagyon valahol a lenyeg kozeleben kotoraszol. Szerintem nem a gep teszi Amigassa az embert, "Amigasok" szerintem nem leteznek. De ezeket a nem letezo egyedeket ezer kozul is ki lehet szurni...
AnarcsoiD 2000 július 15. szombat 00:40 Link ehhez a hozzászóláshoz

Hozzászólásai: 49
en amigas vagyok, akkor amikor a "tobbi amigast" irtom, akkor amikor PC-kkel melozok.. amigas vagyok mindorokke es ezt senki nem veheti el tolem, es akkor is amigas leszek amikor Billgeci szetroncsolt hullaja folott lepkedek kezemben a vertol gozolgo lancfuresszel, es akkoris ha ez utobbi a lay volt .. ;) amiga egy erzes akar a C=64 is .. es ezt a feelinget senki nem vitathatja el tolem... ;>>>>
Saughassy 2000 július 15. szombat 01:55 Link ehhez a hozzászóláshoz

Hozzászólásai: 4.007
Azért érdekelne hogy ez a feeling hogy van meg a winpécéd vagy a Maced mellett. EZ KIBASZOTTUL ERDEKELNE! No mostantól a vettem egy kis Babettát és én tisztára Harleys leszek és azt a feelinget senki sem vitathatja el tõlem... Hát AZT nem is! Legyen csak a tiéd tartsd meg!
tiggriss 2000 július 17. hétfő 13:48 Link ehhez a hozzászóláshoz

Hozzászólásai: 5
Nemtom.. én mb masfeleve adtam el a pc-met es vettem amigát. azóta otthon csak amigám van és nem hisyem,hogy ez hamar megváltozna. Én attól lettem amigás, hogy komolzan elkeydtem foglalkozni vele és a buktatókon nem akadtam fel. pl. masfél év alatt 4 alaplapot vágtam haza, de nem érdekel, hamarosan megvesyem az ötödiket is.:) Tehát *inem akkor vagy amigás ha nem akacc fel a gondokon amik kísértenek, hanem tullépsy rajtuk és mindig az amiga mellett voksolsz. Winuae not the same.
2000 július 18. kedd 11:30 Link ehhez a hozzászóláshoz

Hozzászólásai: 1
Nekem nincs Amiga-m. Nem is volt, DE SZERETNEK !!! C +4-em volt, azzal kezdtem az ismerkedest, meg a nyolcvanas evek kozepen. 90 ota PC-zek. Es tele van vele a hocipom! Lattam egy musort nem reg a tv-ben. Meglepodtem, hogy el meg ma is az Amiga, a rajangoinak koszonhetoen. Allitolag interneten is lehet vele bongeszni, mail-ezni. Na, akkor eldontottem, nekem KELL egy AMIGA ! Mivel fogalmam sincs, mekkora teljesitmenyu (t'om, ez PC-s szoveg), vagy jelzesu (A1200 ...stb.) gepet kell szerezni, remelem segitetek ! Azt is elarulhatnatok, HOL tudnek venni egy gepet... Nagyon varom mar, hogy bekapcsoljam a sajat, eletem elso Amiga-jat :) ciao

<<  1  11  21  31  41  51  61  71  >> Bezár Frissít Link ehhez az oldalhoz

Elkészült a News! Lay András (lay) 55 neongod (neongod)
2005 május 31. kedd 14:04
Szeretnem megszuntetni Timbat Leeroy ^ SMV (leeroy) 32 LEGYU (LEGYU)
2005 május 25. szerda 17:51
A1200-t toronyba! Rutinosak elõnyben! :) Soponyai Viktor (dh1) 35 LEGYU (LEGYU)
2005 május 12. csütörtök 17:53
Ki, hogyan terjeszti az AMIGA szellemét? B. Szilveszter (bszggg) 38 LEGYU (LEGYU)
2005 május 6. péntek 21:24
Azt hiszem, Merlin példáját fogom követni. Elfelejtelek benneteket az Amigával együtt. Molnar Antal (timba) 19 LEGYU (LEGYU)
2005 május 6. péntek 21:11
Coldfire 68K Kémeri Csaba (unreal) 14 sadddam (sadddam)
2005 április 19. kedd 15:40
Programötletek Rajnai Almos (rachy) 102 Hosszu Peti (teo)
2005 április 18. hétfő 17:16
Milyen legyen a News? Lay András (lay) 47 MeLaK (melak)
2005 január 28. péntek 18:08
CDXL Soponyai Viktor (dh1) 7 Reynolds (reynolds)
2005 január 6. csütörtök 14:13
p96 vs cgx! neongod (neongod) 45 Reynolds (reynolds)
2004 november 23. kedd 09:47
Legyen-e fYaNICA #5? LouiSe (LouiSe) 41 DeT(r)oX (DeToX)
2004 október 5. kedd 00:33
100. topic a fóRumon. +1 sör a Laynak! Saughassy (sau) 18 B. Szilveszter (bszggg)
2004 június 15. kedd 14:39
Vélemények az AmigaInc-röl neongod (neongod) 116 neongod (neongod)
2004 június 4. péntek 21:04
Elkészült a szavazás neongod (neongod) 41 B. Szilveszter (bszggg)
2004 május 12. szerda 06:48
Amiga SDK (Software Development Kit) LeChuck (LeChuck) 12 Emeric SH (Emeric)
2004 április 23. péntek 14:55
MacEmu és társai... Nemeth Zoltan (enzo) 23 Thomas of SMV Design (thomas.smv)
2004 április 3. szombat 17:09
Mars Expedíció Cobra (cobra) 55 B. Szilveszter (bszggg)
2004 január 20. kedd 15:04
PPC-k, BVirslik, meg minden neongod (neongod) 35 neongod (neongod)
2003 december 14. vasárnap 01:55

<<  1  21  41  61  81  101  121  141  161  181  201  221  241  >>

Valid CSS!