bitcoin logo Ha támogatni szeretnéd az oldal működését, az alábbi címre küldhetsz bitcoin-t!
19YxEVFdPu6LqFP31814znbLJH7HPYLb7A
Login: Jelszó:    Regisztráció
 <<  1  21  41  61  81  101  121  141  161  181  201  221  241  >>

Téma Létrehozó Hozzászólások Utolsó hozzászólás
Elkészült a News! Lay András (lay) 55 neongod (neongod)
2005 május 31. kedd 14:04
Szeretnem megszuntetni Timbat Leeroy ^ SMV (leeroy) 32 LEGYU (LEGYU)
2005 május 25. szerda 17:51
A1200-t toronyba! Rutinosak elõnyben! :) Soponyai Viktor (dh1) 35 LEGYU (LEGYU)
2005 május 12. csütörtök 17:53
Ki, hogyan terjeszti az AMIGA szellemét? B. Szilveszter (bszggg) 38 LEGYU (LEGYU)
2005 május 6. péntek 21:24
Azt hiszem, Merlin példáját fogom követni. Elfelejtelek benneteket az Amigával együtt. Molnar Antal (timba) 19 LEGYU (LEGYU)
2005 május 6. péntek 21:11
 <<  1  11 Bezár Frissít Link ehhez az oldalhoz

Emeric SH 2000 október 25. szerda 09:53 Link ehhez a hozzászóláshoz

Hozzászólásai: 908
Poénos gyerek ez a Timba, és együtt kell élnünk azzal, hogy bizony ezt megteheti. Mindenesetre azt hiszem túllépett néhány határt. Mert még a jópofizásnak is van :) Idegessé ugyan nem teszel vele, de úgy globálisan kezd aggasztani milyen hatalmat adhat valakinek az ismeretlenség. Oké, itt sikeresen leégetted magad mint abszolút nulla, ezért ott vágsz vissza, ahol ezt nem tudják rólad. Vannak még ennél kisstílûbb húzások is a tarsolyodban? Netán ezt is Sun Tzu-tól tanultad? Ha csak fele igaz annak amit magadról állítottál, akkor ezért a húzásért most szégyellnéd magad. Kár, hogy te még ahhoz is kevés vagy... Az életben persze az a szép, hogy nem is kell képes legyél effélére. Ahogy elnéztem a hozzászólásodat, még ott sem (pedig az már igazán független terület, nemdebár?) állt különösebben mögéd senki... Apukám, te csak egytõl óvakodjál. Hogy a jelenlegi társaid (ha egyáltalán akármilyen területen is, de lennének ilyenek) megtudják, mit és hogyan is csinálsz te tulajdonképpen. Neadjisten még messzebb menõ következtetéseket vonnának le arra vonatkozóan, hogyan viselkednél velük szemben, ha egyszer már nem tartoznál közéjük. Hogy velünk hogyan viselkedsz, az ebbõl a szempontból innentõl teljesen lényegtelen - mint említettem nem veszlek tovább komolyan, mint az feltétlenül szükséges. Azt hiszem illõ higgadtsággal viseltettem irányodban, mialatt igyekeztem megállapítani ki milyen potenciálokkal rendelkezve rejtezik a Timba nick mögött. Lévén ellenben nincs ott senki, csak egy ilyen icipici seggdugasz -> ><, azt hiszem a jövõben közvetlenül engem érintõ beszólásaidon kívül maximálisan mellõzni fogom velõs gondolataidat, megalapozott érvrendszereidet, egzotikus kulcsreferenciakészleteidet. A végére pedig tényleg csupán egy apró jótanács: ha flamelsz, legalább akkorára méretezd az arcodat, ami nem haladja meg képességeid maximum tripláját. Ha mondjuk teszemazt egyszer helyettünk majd másvalaki(ke)t fogsz boldogítani, és ott is ilyen iszonyatosan túlméretezed az arcodat, ugyanígy fogsz pofára esni mint jelen esetben. :) Harcolni, ha már eleve vesztett stratégiát és célt tûzöl ki magad elé stílussal kell. Mondhatnám, hogy kis lovag, de tudja fene, én nem szívesen vágok fel olyasmire, amit csak körvonalaiban ismerek... Ha pedig - mint ahogy valószínûleg nem - elfogadod egy - természetesen csakis saját véleménye szerint - némiképp talán komolyabb flamer véleményét, mint amilyen - szeretném hinni legalábbis - én tudok lenni, végszóként talán: "Hát ez kurva siralmas volt apukám..."
Biochip 2000 október 25. szerda 16:02 Link ehhez a hozzászóláshoz

Hozzászólásai: 92
Bizony, Timba, úgy jártál, minta meztelen nõ a sivatagban: "Egy arab férfi ballag a tevéjén. Észreveszi, hogy egy gépkocsiban, egy megkötözött, meztelenre vetköztetett nö fekszik. - Mi történt asszonyom ? - Jaj de jó, hogy jön ! Képzelje egy tucat bandita kirabolt, és megeröszakolt. Kérem, vágja el a köteleimet ! Az arab letolja a nadrágját: - Hát asszonyom, ez nem a maga napja..."
Leeroy ^ SMV 2000 október 26. csütörtök 19:00 Link ehhez a hozzászóláshoz

Hozzászólásai: 4.807
A topic cimere utalva: nagyon egyet tudok erteni. 4get us ! A tovabbi mar csak felesleges szoszaporitas.
M. J. Sch. 2000 október 26. csütörtök 22:00 Link ehhez a hozzászóláshoz

Hozzászólásai: 21
Srácok emlékesztek még az RTL Klub egyik mûsorára melyben a köv. volt a mottó: a tettes mindig visszatér a helyszínre mi is ... Szóval szerintem ez a köcsög biztos hogy megnézi hogy mik a reagálások a beszólásaira! Meg egy másik filmbõl(címeket mindig elfelejtem) Howard Stern mûsorát egyre többen halgatták. A hallgatottság alapján (nem emlékszem a számokra) - 50% utálja, és arra a kérdésre hogy akkor miért hallgatja az volt a válasz hogy: Kíváncsi vagyok hogy mit fog még mondani! ... A, változat: Szóval maradjon csak, jól el lehet szórakozni rajta. B, változat: mehet a picsába, akkor nem bosszant senkit Következtetés: MI CSAK GYÕZTESEN KERÜLHETÜNK KI! Akármit mond a tényeken nem változtat!
aDr 2000 október 31. kedd 18:40 Link ehhez a hozzászóláshoz

Hozzászólásai: 9
Remélem megnézi. Naszóval Egyetlen timbusom! Ha te az a kis pöcs vagy akire gondolok (és Gabryel elmondása szerint vszínû hogy az vagy), akkor jobban teszed ha a jövõben nagy ívben elkerülöd a partykat klubokat meg amúgy a metánnal töltött retkes beledet az amigások környékérõl. Merengj el a múlton kispajtás, turkálj a kis agyadba és emlékezz. Te merészelsz itt pofázni? Ha meglátlak bazmeg golyót repítek a kibaszott fejedbe és beszarok a lukon. (Használd egészséggel az Euroscene CD-t, ami amúgy Detox tulajdona. Remélem azt is eladtad az Amiga-val együtt kungfufájter).
DeT(r)oX 2000 november 2. csütörtök 01:37 Link ehhez a hozzászóláshoz

Hozzászólásai: 4.574
Mi a picsa? ADR vazger te odadtad ennek a majomnak a CD-met? Na ezé te is kapx a pofádba!
Szilágyi Péter 2004 május 27. csütörtök 22:47 Link ehhez a hozzászóláshoz

Hozzászólásai: 8
Timba ki van rúgva!! De ki az a Timba??
B. Szilveszter 2004 május 28. péntek 07:18 Link ehhez a hozzászóláshoz

Hozzászólásai: 995
háát olvasd el a topic elejét... egy x86 gondolkodású ember volt, de lemorzsolódott... :)
LEGYU 2005 május 6. péntek 21:11 Link ehhez a hozzászóláshoz

Hozzászólásai: 101
PUMBÁT HOL HAGYTAD???

<<  1  11 Bezár Frissít Link ehhez az oldalhoz

Coldfire 68K Kémeri Csaba (unreal) 14 sadddam (sadddam)
2005 április 19. kedd 15:40
Programötletek Rajnai Almos (rachy) 102 Hosszu Peti (teo)
2005 április 18. hétfő 17:16
Milyen legyen a News? Lay András (lay) 47 MeLaK (melak)
2005 január 28. péntek 18:08
CDXL Soponyai Viktor (dh1) 7 Reynolds (reynolds)
2005 január 6. csütörtök 14:13
p96 vs cgx! neongod (neongod) 45 Reynolds (reynolds)
2004 november 23. kedd 09:47
Legyen-e fYaNICA #5? LouiSe (LouiSe) 41 DeT(r)oX (DeToX)
2004 október 5. kedd 00:33
100. topic a fóRumon. +1 sör a Laynak! Saughassy (sau) 18 B. Szilveszter (bszggg)
2004 június 15. kedd 14:39
Vélemények az AmigaInc-röl neongod (neongod) 116 neongod (neongod)
2004 június 4. péntek 21:04
Elkészült a szavazás neongod (neongod) 41 B. Szilveszter (bszggg)
2004 május 12. szerda 06:48
Amiga SDK (Software Development Kit) LeChuck (LeChuck) 12 Emeric SH (Emeric)
2004 április 23. péntek 14:55
MacEmu és társai... Nemeth Zoltan (enzo) 23 Thomas of SMV Design (thomas.smv)
2004 április 3. szombat 17:09
Mars Expedíció Cobra (cobra) 55 B. Szilveszter (bszggg)
2004 január 20. kedd 15:04
PPC-k, BVirslik, meg minden neongod (neongod) 35 neongod (neongod)
2003 december 14. vasárnap 01:55
Free SMS on www.amiga.hu Lay András (lay) 58 B. Szilveszter (bszggg)
2003 december 12. péntek 09:24
LKA LKA magazin (lka) 62 Gruber Kristóf (gk)
2003 október 28. kedd 08:44

<<  1  21  41  61  81  101  121  141  161  181  201  221  241  >>

Valid CSS!